Predajte rýchlejšie
a bez rizika.

Marketing nehnuteľnosti vrátane obhliadok s realitným maklérom a bez provízie.

Čo všetko je v cene?

Vašu nehnuteľnosť bude všade vidieť

Cenová mapa

PDF výstup, ktorý si otvoríte v smartphone alebo si ho vytlačíte. Dostávate ho odnás zadarmo a je to odrazový mostík pre nábor Vašej nehnuteľnosti a nastavenie predajnej ceny.

Inzercia na portáloch

Naše ponuky nehnuteľností figurujú na všetkých významných portáloch. Spravili sme si prieskum a dnes už vieme, ktoré portály dávajú zmysel a Vaša ponuka si tam nájde svojho klienta.

Denná aktualizácia

Dnes to už nie je len o tom byť na inzertných portáloch. Konkurencia je tvrdá a aby sme si boli istý že Vaša ponuka dostáva všetku pozornosť, akutalizujeme ju 2x za deň. V cene je aj topovanie.

Reklama na soc. sieťach

Silnejúcu popularitu instagramu dokazujú aj výsledky štúdii skúmajúcich kúpny potenciál užívateľov. A hádajte čo, nemať tu sponzorovanú ponuku je ako zatvoriť dvere pred klientom.

3D pôdorys

Nepoznáme horšiu obhliadku ako tú, kde sa klient príde presvedčiť na nehnuteľnosť o tom, že mu dispozícia nevyhovuje. Vďaka 3D pôdorysom sa o nej presvedčí už online.

Hypotéky pre záujemcov

Získať hypotéku a financovanie na kúpu bývania prešlo tvrdým sprísnením pravidiel. O to dôležitejšie je baviť sa na túto tému s klientmi pred obhliadkou a tak šetriť čas predávajúcich.

Zákaznícka linka

Máte pochybnosti alebo sa zmenili okolnosti, sme tu pre Vás a to online formou chatu a na telefonickej linke. Poradíme Vám a dáme odporúčanie na akýkoľvek problém.

Odovzdanie

Katastrom to u nás nekončí, zapracovali sme aj na procese odovzdania nehnuteľnosti s vypracovaným protokolom. Odovzdať nehnuteľnosť príde zaškolený personál. 

Topovanie

Topovanie zvyšuje počet záujemcov celkom o 45%. Ide o najsilnejší marketingový nástroj, ktorý Vám v základnej cene balíka dávame zadarmo. Dokúpiť si ho viete v profile nehnuteľnosti.

Obhliadky s maklérom

Školení realitný odborníci vedia ako správne nehnuteľnosť odprezentovať. Rovnako sa postarajú o dohadovanie obhliadok a jednanie s potencionálnymi kupujúcimi.

Appka

Zo svojho smartphonu dnes zrealizujete takmer všetko. Prečo nie aj predaj? Prinášame Vám prostredníctvom online aplikácie kontrolu nad predajom vrátane komunikácie so záujemcami.

Virtuálne obhliadky

Na obhliadky nosíme záujemcov, ktorý sa po Vašej ponuke prešli už online a tak šanca, že kúpia práve Vašu nehnuteľnosť je vyššia. Vedia totiž na čo sa idú pozrieť a idú sa presvedčiť len na vlastné oči.

Spočítajte si

Kvalitnejší servis a nižšia cena

Hodnota nehnuteľnosti
150 000 €
Štandardná odmena makléra
3 %
4 500 €
Štandardná provízia makléra

Cena s realitným balíkom
998 €
Ušetríte
3 501 €

Šetrí Vašu peňaženku. V balíku máte tím advokátov, realitných makleróv a marketingových odborníkov, ktorý tu sú pre Vás non stop. Konečne máte prehľad a kontrolu nad predajom cez našu aplikáciu.

Chcem lepší servis a ušetriť

Najnovšie "virtuálky"

Rovnakú doprajeme aj Vašej nehnuteľnosti.

Appka s kontrolou nad procesom predaja

Online schválenie inzerátu, prehľad klikanosti a záujmu o Vašu nehnuteľnosť.

Vidíte zoznam najbližších obhliadok aj s potvrdenými termínmi.

Spätne si viete pozrieť všetky obhliadky aj s doplnenou spätnou väzbou.

Objednávanie extra marketingu (TOPovanie, sponzoring na Facebook a Instagram).

Prvá obhliadka ZADARMO

Dohodnite si nezáväznú prvú obhliadku, na ktorej Vám maklér vypracuje cenovú mapu a my zanalyzujeme právny stav. Nehnuteľnosť rovno virtualizujeme a do 24 hodín máte spracovanie na maily. Potom je len na Vás, či budeme pokračovať v predaji.

Dohodnúť obhliadku