Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie
No items found.
Aj tento priestor sa ponúka cez službu #bezprovízie
chcem predať
Aj tento priestor sa obsadil cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať

Zabehnutá prevádzka so všetkým vybavením hľadá nástupcu.

1.

Priestor je umiestnený v blízkosti vchodu do nákupného centra Bory mall.

2.

Zabehnutá prevádzka a biznis model prevádzky aj s možnosťou zaučenia.

3.

V cene je zahrnuté všetko vybavenie prevádzky a rovnako aj depozit 10.000 EUR u prenajímateľa (Bory mall).

Cena nájmu

3512

€/

mesiac

+ energie

/ mesiac

+ energie

/ m 2 / mesiac

+ správcovské poplatky

/ mesiac

konečná cena s DPH

konečná cena

Predajná cena

30000

+ energie

/ mesiac

+ správcovské poplatky

/ m

vrátane DPH

konečná cena

Priestor sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Priestor sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
poschodie
/
prízemie
51
m2
Terasa
5
m2
Balkón
m2
Loggia
m2
Zariadený kompletne
Kompletne prerobený
€/m
€/m
€/m2
Možnosť prenajať parkovacie státie

Poznámka makléra

Asi si hovoríte, že sme blázni keď v aktuálnej situácii ponúkame na predaj (odstúpenie) prevádzky z gastro segmentu. Všeobecne však po každej kríze, ktorou je aj situácia spojená s pandémiou COVID-19, príde ekonomický rast a obnova hospodárstva. Ide o obdobie s vynikajúcou príležitosťou vyniknúť na vyčistenom poli a k tomu treba aj kvalitný priestor.

Obchodné centrum Bory mall sa teší všeobecnej obľube medzi obyvateľmi Dúbravky, Lamača a Devínskej Novej Vsi (približne 53000 obyvateľov), a ešte lepšiu budúcnosť si tu dláždi renomovaný developer Penta real estate vo forme novej mestskej časti Bory ktorá má do roku 2035 okrem vyhľadávanej a modernej nemocnice ponúknuť bývanie pre viac ako 15000 ďalších obyvateľov a aktívnych návštevníkov tohto obchodného centra.

Samotná prevádzka sa nachádza na prvom podlaží, pričom sa pýši oficiálnou výmerou 51m2, rozšírenou o ďalších (neoficiálnych 5m2). Ponúka 11 stolov s celkovým počtom miest na sedenie - 30. Okrem dizajnového nábytku je kompletne zariadená a vybavená spotrebičmi na prevádzku kaviarne s občerstvením vo forme waflí. V cene je aj vybudovaný brand a know how vrátane personálu. Aktuálny nájomca je do konca ochotný určitý čas poskytovať know-how, zaškolenie a pomoc s projektom.

Ak sa pre túto príležitosť rozhodnete, rozbehnutie prevádzky je finančne nenáročné. 90% tovaru je na faktúru so splatnosťou a rýchlo kaziaci sa tovar stačí nakúpiť za sumu do 100 € a prevádzka môže fungovať 1 týždeň. Mesačný náklad na personál sa rôzni v závislosti od sezóny. Počas zimnej sezóny je náročnosť na počet personálu asi o 20-40% vyššia ako v lete.

O prevádzku sa stará jeden stabilný zamestnanec na TPP a ostatok sú stabilní a zaučení brigádnici. Nákladovo táto položka predstavuje vrátane odvodov cca 1.500 Eur až 2.300 Eur (v zimnej sezóne). Priemerná mesačná tržba prevádzky sa pohybuje na úrovni až 13.000 Eur. O je stabilnú úroveň aj v tomto náročnom období sa stará spolupráca s donáškovými službami Zásielkovňa, Zľava dňa, Bolt a Wolt.

Po právnej stránke sa nájomná zmluva s obchodným centrom Bory mall uzatvára z pravidla na 4 roky s možnosťou predĺženia. V rámci nájomnej zmluvy má aktuálny nájomca (postupca) zloženú zábezpeku vo výške 10.000 Eur, z ktorej Bory ako prenajímatelia zatiaľ nič nečerpali. Aby sme vniesli trochu svetla do procesu akým sa môžete stať prevádzkovateľom tejto kaviarne. Transakcia je postavená na forme postúpenia práva a prevzatia povinností z nájomnej zmluvy medzi aktuálnym nájomcom a prenajímateľom (Bory) a zároveň odkúpením zariadenia prevádzky.

Pre zhrnutie - platíte mesačné podlahové nájomné, ktoré sa hradí v prospech Bory mall. K tomu si treba prirátať kvartálny poplatok na za správu, služby a marketing (hradí sa v prospech Bory mall na základe vyúčtovania spotreby). Pre presné sumy kontaktujte prosím RK.

Aktuálny nájomca je úplne transparentný a kúpna cena (celkovo 30.000,- € bez DPH) prezentovaná v inzeráte spočíva v cene za vybavenie a zariadenie prevádzky, sumu zloženého depozitu spomínaného vyššie a odmenu za odstúpenie zabehnutej prevádzky, čo na začiatku stálo nemálo úsilia, času a peňazí. V prípade záujmu jee možná aj zmena účelu využitia priestoru.

Ak sa teda chystáte rozšíriť svoje podnikanie o novú pobočku alebo ste si povedali že tento rok investujete do podnikania s perspektívou zhodnotenia do budúcna, je toto tá práva príležitosť, kde nemáte čo stratiť. Ozvite sa nám pre viac informácii.

Rok kolaudácie
Rok kolaudácie
Výťah
Áno
Nie
Vykurovanie
Ústredné
Klimatizácia
Áno
Vzduchotechnika
Áno
Pivnica / sklad
m2
Terasa
5
m2
Parkovanie
Verejné
Aktivity
Rozmanité možnosti na voľnočasové aktivity - najmä turistika, prechádzky a cyklistika v prostredí kopcov Malých Karpát, ktoré táto lokalita lemuje.
Potraviny
Medzi najväčšie predajne patrí Lidl a Tesco Express, pričom Bory Mall ako najväčšie obchodné centrum je len na pár minút autom.
Zdravotné služby
Nachádzate sa v bezprostrednej dostupnosti najmodernejšej nemocnice Bory
Školy
V Lamači nájdete viaceré materské a základné školy, vrátane Montessori.
Spojenie MHD
Do Lamača premávajú linky MHD (23, 30, 37, 63, 92, 123, 130, N37), ako aj prímestské linky.
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené približne 8km a cesta autom Vám zaberie okolo 10 minút.
Viac o lokalite a ešte viac ponúk
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.