Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie
No items found.
Aj tento priestor sa ponúka cez službu #bezprovízie
chcem predať
Aj tento priestor sa obsadil cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať

Frekventovaná ulica a uzavretý obytný súbor, to je recept na úspech každej kaviarne.

1.

Poloha kaviarne ťaží z obytného súboru, ktorý obsahuje asi 300 bytov (rodín) a umiestnenia na Hlavnej ulici v Rovinke.

2.

Zabehnutá kaviareň s výbavou a vkusným zariadením. Príjemná atmosféra s klimatizáciou alebo letnou terasou.

3.

Okrem kaviarne je prevádzka vhodná aj na iné podnikateľské účely či prevádzky. Ponúka sa aj dispozičná úprava vďaka pôdorysu tvaru štvorca.

Cena nájmu

€/

mesiac

+ energie

/ mesiac

+ energie

/ m 2 / mesiac

+ správcovské poplatky

/ mesiac

konečná cena s DPH

konečná cena

Predajná cena

+ energie

/ mesiac

+ správcovské poplatky

/ m

vrátane DPH

konečná cena

Priestor sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Priestor sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Ako bol spokojný klient?

Frekventovaná ulica a uzavretý obytný súbor, to je recept na úspech každej kaviarne.

Veľmi šikovní a flexibilní ľudia. Veľká spokojnosť s celým servisom.

poschodie
/
prízemie
54
m2
Terasa
m2
Balkón
m2
Loggia
m2
Zariadený kompletne
Novostavba
€/m
€/m
€/m2
Možnosť prenajať parkovacie státie

Poznámka makléra

Tento nebytový priestor sa nachádza na prízemí novostavby 4 podlažného bytového domu. Zo strany Hlavnej ulice je len 6 takýchto priestorov. Ďalšie priestory nájdete aj na strane do obytného súboru, sú však odvrátené od jednej z najfrekventovanejších ulíc, takže ide o jedinečnú šancu a najlepšie priestory, ktoré nechcete zmeškať.

Spomínaný bytový dom sa nachádza v rámci obytného súboru domov na uliciach Kvetná a Veterná, v priamom susedstve Hlavnej ulice, ktorá predstavuje jeden z hlavných ťahov do Bratislavy. Aspoň do oficiálneho spustenia rýchlostnej cesty a obchvatu D4R7. Dokončenie tohto významného projektu prinesie do tejto lokality ešte viac rodín a obyvateľov a tak sa miestnym prevádzkam črtajú prosperujúce časy.

Kaviareň je zabehnutá a predáva sa s kompletným zariadením. Ak máte v pláne zostať v obore, tak Vás nečaká žiadna ďalšia investícia, iba ak tak do značky, ktorú si vytvoríte už podľa seba. Registrácia prevádzky na hygiene a ďalšie povolenia pre spustenie Vám vieme sprostredkovať a to platí aj pre podnikateľský úver na financovanie Vášho životného projektu.

Po technickej stránke má priestor jednoduchý pôdorys tvaru štvorca s rozumnými rozmermi, samostatnou toaletou a skladovo-výrobným priestorom. Vykurovanie je zabezpečené vlastným kondenzačným plynovým kotlom značky Wiesman, ktorý ohrieva vodu do radiátorov. Príslušenstvo prevádzky tvorí 2x kávovar PROMAC, výrobný zmrzlinový stroj FRIGOMAT CLASS, chladiarenský pult, profesionálna umývačka riadu, veľká chladnička o objeme 600l, malá podpultová chladnička plus mraznička, 2x chladiace vitríny a chladnička na nápoje. Vybavenie prevádzky môže byť odobraté s úľavou na finálnej predajnej cene.

Pre pohodlie a komfort Vašej budúcej klienteli poslúži klimatizácia značky Midea v kombinácii s markízou pre horúce dni, ktorá odkloní ostré lúče z terasy a veľkoformátovych okien. O bezpečnosť vybavenia sa postará nainštalovaný alarm.

Najväčšim benefitom a lákadlom je terasa, ktorú doceníte najmä za súčasnej situacie, keď sú klienti obzvlášť opatrní a ocenia posedenie na čerstvom vzduchu. Kapacita prevádzky je 22 miest na sedenie v interiéri, plus vonkajšie sedenie.

Náklady sa pri bežnej prevádzke a otváracích hodinách od 12.00 každy deň hýbu na úrovni 200€ za mesiac. V tom je zahrnutá elektrina, zálohové platby správcovskej spoločnosti (72.40€) a platby na plyn (vykurovanie).


Lokalita:
Obec Rovinka je situovaná v blízkosti hlavného mesta, na území nazývanom Žitný ostrov. Od roku 1996 je táto obec začlenená do okresu Senec, Bratislavský kraj. V posledných rokoch je vyhľadávaným a obľúbeným miestom pre bývanie, čo robí z Rovinky dynamicky rastúcu obec, či do počtu obyvateľov alebo kvality infraštruktúry. Staňte sa jej súčasťou ešte v jej zrode.

V okolí prevádzky sa nachadzá obchod s chovateľskými potrebami, kaderníctvo a Barbershop, predajňa nábytku či kancelárske priestory s prevádzkou realitnej kancelárie a iné. Prevádzka sa nachádza len 350 metrov od nového obchodného centra a bodu záujmu obyvateľov City park Rovinka. Preto dobre umiestnená reklama priláka veľa návštevníkov aj do tejto kaviarne.

Okrem iného, nové rozvojové územie novostavieb rodinných domov okolo ulice Žitná, Ľanová, Slnečnicová (naproti cez cestu) a dalších bude zdrojom klienteli počas poobedných hodín, či počas víkendov. Spolu so City Park Rovinka je tento súbor jediným infraštruktúrnym riešením pre vybavenie základnej občianskej vybavenosti.

Rok kolaudácie
Rok kolaudácie
Výťah
Áno
Nie
Vykurovanie
Vlastné plyn
Klimatizácia
Áno
Vzduchotechnika
Áno
Pivnica / sklad
m2
Terasa
m2
Parkovanie
Vonkajšie státie
Aktivity
Môžete využiť blízkosť jazier, vodnej zdrže, alebo hrádze.
Potraviny
Nájdete tu viaceré obchody s potravinami, farmárskymi produktmi, ako aj bezobalový obchodík.
Zdravotné služby
K dispozícii je lekáreň a zdravotné služby pre dospelých, deti a dorast.
Školy
Nachádza sa tu materská a aj základná škola.
Spojenie MHD
Autobusy Slovak Lines premávajú v hlavných časoch až 3x za hodinu.
Vzdialenosť do centra
Bratislava je vzdialená 16 km, Šamorín 10 km.
Viac o lokalite a ešte viac ponúk
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.