Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie
No items found.
Aj tento priestor sa ponúka cez službu #bezprovízie
chcem predať
Aj tento priestor sa obsadil cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať

Obchodný priestor na ktorý ste čakali, rozšírte svoju prevádzku o pobočku na Haanovej ulici

1.

Univerzálna dispozícia so vstupnou a rozmernou centrálnou priechodnou časťou a celkom troma samostatnými miestnosťami, doplnená o kúpeľňu s WC.

2.

Výmera až 91.18m2 v zrekonštruovanom a udržiavanom stave so širokým využitím.

3.

Dobré parkovanie, jednoduchá dostupnosť a navigácia a množstvo bodov záujmu v okolí, ktorý sa postará o prílev zákazníkov.

Cena nájmu

750

€/

mesiac

+ energie

300

/ mesiac

+ správcovské poplatky

/ mesiac

vrátane energií

konečná cena s DPH

konečná cena bez DPH

Predajná cena

+ energie

300

/ mesiac

+ správcovské poplatky

/ mesiac

vrátane DPH

konečná cena s DPH

konečná cena

Priestor sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Priestor sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
poschodie
0
/
5
prízemie
91.18
m2
Terasa
m2
Balkón
m2
Loggia
m2
Nezariadený
Čiastočne prerobený
Možnosť prenajať parkovacie státie

Poznámka makléra

Ak Vám aktuálne priestory Vašej prevádzky neumožňujú dostatočný priestor na rast, alebo plánujete otvorenie ďalšej novej pobočky, ponúkame Vám na prenájom vynikajúci obchodný priestor na Haanovej, ktorá je paralelná k frekventovanej Furdekovej ulici.

Okrem faktu, že priestory sa nachádzajú v dostupnej vzdialenosti koridoru dvoch prevádzok potravín Lidl a Billa s množstvom každodenných návštevníkov, je potencionálna klientela rozšírená aj rodičov, ktoré vozia alebo sprevádzajú svoje deti navštevujúce základnú školu na Pankúchovej. Ďalšou triedou budúcich zákazníkov sú rekreanti navštevujúci cyklochodník pozdĺž Chorvátskeho ramena, ktoré čoskoro prejde revitalizáciou v podobe nových premostení oboch brehov, doplnených o ďalšie kilometre cyklochodníka.

Priestor vyniká a zaujme okoloidúcich vlastným vstupom od ulice, ktorý ponúka dostatok miesta pre väčšiu reklamu. Parkovanie je možné priamo pred vchodom, kde je počas pracovných hodín odliv domácich rezidentov a tým pádom dostatok miesta na zaparkovanie. Ak preto boli priestory do nedávna používané ako kaderníctvo a kozmetický salón, a pred tým aj ako ako administratíva.

Tento nebytový priestor sa nachádza na prízemnom podlaží panelového bytového domu s piatimi podlažiami, pričom ide o jediný nebytový priestor tohto typu v dome.

Pre oba typy prevádzok získate viac ako 91m2 podlahovej plochy rozdelenej do 5 miestností. Vstupu s výmerou 13.4m2 ponúka dostatok miesta pre posedenie čakajúcich klientov s možnosťou umiestnenia recepcia. Z vstupu / predsiene je prístup do kúpeľne s oddelenou toaletou a sprchovým kútom, s výmerou celkom 7.7m2. Vďaka rozloženiu sa ponúka aj zaujímavá dispozičná úprava, kedy sa toaleta ponechá prístupná z predsiene ako kvázi hosťovská, pričom kúpeľňa so sprchovým kútom sa sprístupní pre personál z hlavnej časti. Hlavná alebo centrálna časť, z ktorej máte prístup do 3 samostatných nepriechodných miestností, má výmeru až 31.5m2 a ponúka široké možnosti vyžitia a to podľa typu prevádzky. Sekundujú jej spomínané samostatné miestnosti, z ktorých dve sú presvetlené východným slnkom s výmerou 13.5 a 14m2, pričom najmenšia miestnosť 12.2m2 je orientovaná rovnako ako centrálna časť na juh.

Interiér je v stave, ktorý umožňuje okamžité spustenie prevádzky bez nutnosti dodatočnej investície, samozrejme okrem zariadenia. Časom si prevádzku prispôsobíte podľa potrieb a predstáv. Stropy sú hladké biele, doplnené o osvetlenie žiarivkami, vynímajúc poslednú miestnosť kde sa nachádza sadrokartónový podhľad s let osvetľovacími panelmi. Podlahy sú riešené rovnako prakticky. Vstupná predsieň je jednoliata s centrálnou časťou v podobe vkusnej a estetickej keramickej podlahy, pričom tá prechádza do vinylovej podlahy v jednotlivých miestnostiach. Atraktívne pôsobí aj sadrokartónový podhľad v centrálnej časti doplnený o bodové osvetlenie, ktorým sa znížil strop. V interiéry sa nachádza niekoľko solitérnych kusov nábytku, ktoré tu môžu zostať podľa dohody. Okrem kúpeľne sa rozvody vody a odpadu nachádzajú aj v centrálnej prechodnej časti a ešte v jednej z troch samostatných miestností.

Lokalita:

Zákazníci sa k vám dostanú hoci aj z centra mesta, a to vďaka cyklochodníku ktorým sa sem do 10 minút dopravíte po Starom moste. V opršaných dňoch oceníte električku č. 3, ktorá odchádza zo zastávky Farského či len dve zastávky od centra mesta (cca 2 minúty cesty). Prestup na električku je možný aj s MHD premávajúcou po Mamateyovej respektíve Bosákovej ulici, zo zastávky Šusteková. Zastavujú tu autobusové spoje č. 68, 84, 88 a 99.

Potenciál zákazníkov je rozšírený aj o širší geografický okruch v podobe susediacich biznis centier ako Digital park, Aupark Tower či administratíva pozdĺž Einsteinovej ulice.

Cena nájmu je 750 EUR mesačne plus zálohové platby na energie v sume 300 EUR mesačne.

Rok kolaudácie
Rok kolaudácie
Výťah
Áno
Nie
Vykurovanie
Ústredné
Klimatizácia
Áno
Vzduchotechnika
Áno
Pivnica / sklad
m2
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
Aktivity
Široké možnosti: behanie, bicyklovanie, korčuľovanie, futbal, hokej, tenis, posilovanie.
Potraviny
Terno, Billa, trhovisko, pekárne a iné menšie obchody.
Zdravotné služby
V lokalite sa nachádza zdravotné stredisko, aj viaceré lekárne.
Školy
Dostupné základné a stredné školy.
Spojenie MHD
Linky MHD vás spoja so zvyškom mesta (83,84,93,električka č.3).
Vzdialenosť do centra
Autom ste v centre mesta za 5- 10 min, MHD za 10 - 20 min.
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Petržalka - Háje a Dvory

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.