Teraz získate s právnym balíkom

Elektronické podanie na kataster v cene

Zrýchlenie konanie na katastri len za 100€

100% zľavu na notársku úschovu

Je na Vás, ktorý si vyberiete.

Právne balíky:

Právny balík BASIC.

399
s DPH
Kompletná zmluvná dokumentácia
Pripomienkovanie a právne poradenstvo
Dohodnutie podmienok realizácie
Tlač a doručenie zmlúv
Asistencia pri podpisoch
Zasadacia miestnosť
Mám záujem
Započítava sa po úspešnom prevode zo zloženého depozitu.

Právny balík PREMIUM.

499
s DPH
Všetko čo v BASIC + tieto služby
Vybavenie znaleckého posudku
Notárske poplatky a kolky v cene
Odovzdanie nehnuteľnosti
Zmena odberateľov
1x Výpis listu vlastníctva na právne účely
Mám záujem
Započítava sa po úspešnom prevode zo zloženého depozitu.
Máte otázky?
Obráťte sa našu online podporu cez live chat alebo telefónne číslo, sme online od 8:00 do 18:00 každý pracovný deň. Prípadne nám na live chate nechajte správu.

V cene sú tieto služby

Zmluvy

Príprava všetkých zmlúv našimi právnikmi, ktoré sú pre proces predaja dôležité + mnohé ďalšie, ktoré je občas nutné dodať (napr. splnomocnenia, kvitancie a dodatky).

Konzultácie

Konzultácie s odborníkom na prevody vlastníctva nehnuteľností s množstvom skúseností. Otázkou nás určite nezaskočíte. Máme aj ďalších externých radcov pre účtovníctvo, dane a ďalšie.

Stretnutia

Niekedy je krátke osobné stretnutie efektívnejšie ako 10 emailov a telefonátov. Radi preberáme veci osobne a otvorene. Proces je potom transparentnejší a ľudia úprimnejší.

Zasadačka

Či ide o podpis alebo spomínané osobné stretnutie, máme zazmluvnené reprezentatívne priestory. Do týchto vieme pozvať aj notára pre overenie podpisov.

Posudok

Pracujeme so znalcami kde, dodanie znaleckého posudku bude načas a so želaným výsledkom. Ani raz sa nám nestalo, že by nám banka skresala hodnotu nehnuteľnosti.

Notár

Prevod bez notára nie je možný a preto sme sa na túto časť procesu obzvlášť zamerali a dotiahli ju do dokonalosti. Okrem overovania podpisov v teréne ponúkame aj iné benefity.

Kataster

Pre šetrenie Vášho času a prostriedkov robíme len elektronické podanie. Kolok Vás nebude stáť viac ako 33€; pri zrýchlenom konaní viac ako 133€. Ušetríte čas a nemalý peniaz.

Odovzdanie

Katastrom to u nás nekončí. Zapracovali sme aj na procese odovzdania nehnuteľnosti s vypracovaným protokolom. Odovzdať nehnuteľnosť príde zaškolený personál. 

Odberatelia

Zmena odberateľa je hračka. Budeme Vás navigovať aby ste v závere nezostali na celý proces sami a odkázaní na kooperáciu zmluvných strán, ktoré na to často zabúdajú.  

Napíšte nám

Máte záujem o službu fixfee alebo máte inú otázku a live chat nie je pre Vás?
Sme tu pre Vás, aby sme Vám poradili.
Alexandra Petrovičová
Backoffice
Katarína Mišovičová
Backoffice
Napíšte nám email
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Niečo sa pokazilo. Skúste znova prosím.

Potrebujete len poradiť?

skúste našu online poradňu alebo nám napíšte

Nenašli ste odpoveď?

Ak potrebujete poradiť a nenašli ste u nás správny manuál, radi Vám vypracujeme odpoveď s advokátskym a predajným tímom. Napíšte nám na messengery.

Otvoriť messenger

FAQ

Ako platím za advokátsky balík?

Advokátsky balík je fakturovaný v deň vytvorenia objednávky so splatnosťou 14 dní objednávateľovi. Môže ním byť predávajúci alebo kupujúci, prípadne obaja, kedy vieme fakturovať čiastku na polovicu.

Kto nás bude mať na starosti?

Každý obchodný prípad má u nás garanta, skúseného odborníka na prevod vlastníckych práv a právnika ktorý sa stará o tvorbu a revíziu zmluvnej dokumentácie. 

Koľko bude celý proces trvať?

V závislosti od spôsobu financovania, vieme zrealizovať prevod vlastníckeho práva od 14 dní do 60 dní. Všetko je o dobrej kooperácii zúčastnených zložiek.

Viete zabezpečiť aj notársku úschovu?

Spolupracujeme s partnerským notárom ktorý sa nám stará aj o elektronické podanie na kataster. Funguje aj ako terénny notár, čo nám dáva benefit prispôsobivosti a podpis sa môže uskutočniť aj na nehnuteľnosti.

Viete zrealizovať celý proces?

Od samotnej prvej konzultácie (otvorenú konverzáciu o spôsobe akým sa uskutoční prevod) až po doručenie listu vlastníctva s čerstvo zapísaným novým vlastníkom. Komletný servis s komplexným poradenstvom. 

Máte dostatok skúseností?

Báza viac ako 1200 realizácii nás dostatočne preverila všemožnými prípadmi a situáciami, s ktorými sme sa popasovali a úspešne zvládli. Dnes ťažíme z bohatej databázy skúsenosti a kontaktov.

Mám inú otázku