V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€

Komplexný právny servis s jasnou cenou

Sprostredkujeme Vám kúpnu zmluvu na byt, dom či pozemok a postaráme sa o celý proces prevodu vlastníctva.

Chcem vedieť viac

Získajte za svoje peniaze viac.

Váhate, či sa pustíte sami do vypĺňania šablón, alebo oslovíte drahého právnika? Máme pre Vás lepšie riešenie - kvalitná právna pomoc za dostupnú cenu, ktorá zahŕňa:

Pridelený osobný advokát
Všetky zmluvy podľa potreby
Osobná účasť na podpisoch a jednaniach
Elektronické podanie na kataster
Úhrada poplatkov na katastri
Odovzdanie nehnuteľnosti
Zmena odberateľa energií
+25€
Notárska úschova
+99€
Zrýchlené podanie
+100€

Cena služby

499 EUR

Cena služby

99 EUR

Prenajímate nehnuteľnosť?

Postaráme sa o celý proces uzavretia nájomnej zmluvy, pričom Vám dodáme kvalitnú a bezpečnú zmluvu, ktorá bude chrániť Vaše záujmy.

Pridelený osobný advokát
Všetky zmluvy podľa potreby
Podpora 24h/7
Preverenie príjmu nájomcu
Odovzdávací protokol
Odovzdanie nehnuteľnosti
+25€

Zhrnieme si postup?

1.

Bezplatná konzultácia

Základom úspešného prípadu je komunikácia. Spolupráca s nami sa začne až po konzultácii, kde si povieme o Vašich potrebách a očakávaniach. Začnime tým, že nám zadáte nezáväzný podklad.

2.

Vypracovanie zmluvy

Najprv si prejdeme Váš podklad, navrhneme scenár prípadu a Vy nám, v prípade záujmu, potvrdíte objednávku. Pridelený advokát sa pustí do prípravy prvej verzie zmluvnej dokumentácie. Tú dostanete na email už do 24 hodín od objednávky.

3.

Pripomienky

Zmluvy Vám objasníme a sme tu pre Vás aby ste sa pýtali. Pripomienkovanie prebieha až do momentu, kým nemáme finálnu verziu, s ktorou súhlasia všetci účastníci.

4.

Podpis a podanie

Vždy je dobré, keď máte pri sebe tretiu objektívnu stranu. Nie len pri komunikácii, ale aj pri podpisoch v teréne. O všetko sa postaráme prostredníctvom našich overených notárov a bankárov.

5.

Odovzdanie

Po tom, ako vykonáme podanie na katastri, staráme sa aj o priebeh konania a denne ho kontrolujeme až do povolenia zápisu nového vlastníka. Nový list vlastníctva Vám prinesieme na odovzdanie a Vy ho tak získate skôr.

6.

Odberatelia a servis

Digitálnu verziu odovzdávacieho protokolu Vám zašleme na email, aby ste ju vždy mali k dispozícii. Rovnako sa staráme aj o zmenu odberateľov pre elektrinu, plyn a správcu, ktorý zastrešuje aj vodu.

Alžbeta Jarová

Pani Lubica Dinicova je vyborna maklerka, ktora ma pri prvom kontakte zaujala milim pristupom ku klientovi.Vedela my poradit. Všetky naležitosti vybavila rychlo. Je to výborna maklerka na 100% , ktorú si velmi vážim. Dakujem za všetko.

Často kladené otázky

Sme online, neváhajte sa nás spýtať cez live chat

Kto vypracuje zmluvy?
Sú zmluvy kvalitné?
Viete na podpis pricestovať aj za mnou?
Kedy sa platí cena služby Právna pomoc 499€?
Môžem právnu pomoc využiť aj ako Kupujúci?
Kto poskytuje notárske služby?
Máte skryté poplatky?
Poskytujete možnosť aj autorizovaných zmlúv?
Kde máte priestory na uskutočnenie podpisu?

Online realitná poradňa

Do poradne

Znalecký posudok - kedy ho budete potrebovať a aká je jeho cena?

Znalecký posudok slúži na posúdenie hodnoty nehnuteľnosti, či už konkrétneho domu, bytu, podnikateľského objektu či pozemku. Kedy ho budete potrebovať, aká je cena za posudok a aké papiere si musíte pripraviť pre znalca? Čítajte ďalej.

Čítať teraz

Rozdiel medzi matrikou a notársky overeným podpisom

V prípade, že potrebujete overiť podpis na listine, napr. na kúpnej zmluve, máte dve možnosti: buď vyhľadať najbližšieho notára, alebo navštíviť matriku (mestský / obecný úrad). V nasledujúcom texte Vám pokúsime priblížiť, ktorý úrad sa Vám viac oplatí.

Čítať teraz

Rozdiel medzi prerušením, zastavením a zamietnutím konania na katastri

Počas našej praxe sme sa stretli s prípadmi, kedy klienti podali podpísané zmluvy s návrhom na vklad na kataster a následne obdržali z katastra list, že konanie bolo prerušené. Okrem prerušenia konania, kataster môže konanie aj zastaviť, alebo zamietnúť. V nasledujúcom texte vám vysvetlíme, kedy tak môže urobiť a čo to pre vás znamená. 

Čítať teraz

Zmena odberateľa vody pri predaji nehnuteľnosti

S predajom nehnuteľnosti sú spojené ďalšie úkony, na ktoré pôvodný majiteľ možno nie vždy myslí. Medzi ne patrí aj zmena odberateľa vody Bratislavskej Vodárenskej spoločnosti (BVS). Radi Vám poradíme ako postupovať pri tejto zmene.

Čítať teraz

Prepis odberateľa elektriny pri predaji nehnuteľnosti

Pri predaji nehnuteľnosti medzi dvoma fyzickými osobami je potrebné zmeniť odberateľa elektriny, pretože platby za energie uhrádza osoba, ktorá má s daným dodávateľom uzavretú zmluvu, a nie nevyhnutne vlastník nehnuteľnosti.

Čítať teraz