Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie
No items found.
Aj tento pozemok sa predal cez službu #bezprovízie a majiteľovi tisíce
chcem predať

Stavebný pozemok na hranici Dúbravky a novej mestskej štvrte Bory

1.

Pozemok sa nachádza v objatí Devínskej Koliby s priamym napojením na cyklotrasu či turistický chodník. Pre vyvetranie je to krásna prechádzka.

2.

V blízkosti sa nachádza novo budovaná mestská časť Bory, ktorej jadrom sú služby v rámci obchodného centra Bory Mall a pripravovanej nemocnice.

3.

Záhradkárska oblasť, ktorá sa pretransformovala na objekty s celoročným bývaním. Uzavretá komunita obyvateľov garantuje súkromie.

Cena nehnuteľnosti

190000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami

Pozemok sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
1249
m2
Elektrina
Na pozemku
Obecná voda
Na pozemku
Plyn
Zastavanosť
m2

Poznámka makléra

Výmera celkom: 1249m2 Šírka x Dĺžka: 16x78m Určenie: priemyselný pozemok Zastavanosť: posudzuje sa individuálne Maximálny počet podlaží: posudzuje sa individuálne Elektrina: na pozemku Obecná voda: na pozemku Kanalizácia: áno Plyn: nie Orientácia: S, J Na stránke tejto ponuky nájdete aj odporúčané projekty, ktoré pre tento pozemok so zľavou odporúčame: https://www.osobnimakleri.sk/pozemky/predaj-stavebny-pozemok-dubravka-agatova-123 Poznámka makléra: Ak hľadáte pozemok s možnosťou výstavby skladu, garáže či výrobnej haly pre účely Vášho podnikania, máme pre Vás pozemok o výmere 12.5 ára v susedstve areálu bývalej prevádzky Technické sklo a.s. Polohe pozemku žičí aj perspektíva vývoja územného plánu tejto časti Dúbravky, nakoľko sa tu plánuje ďalšia rezidenčná výstavba a je len otázkou času, kedy sa výstavby dostane až k tomuto krásnemu údoliu pod kopcom Devínskej Kobyly. Jednoznačne však ide o perspektívnu investíciu. Nenechajte sa oklamať priemyselným určením, pozemok sa nachádza v oblasti rekreačnej výstavby rodinných domov, ktoré sú celoročne obývané na úpätí kopca Devínskej Kobyly. Pozemok je oplotený tvárnicovým plotom, ktorý je krásne obrastený brečtanom a kopíruje mierne svahovitý terén. V jeho severo východnej časti sa nachádza vstupná brána o šírke 3 metrov. Na pozemku sa nachádza aj bránka k chodníku, ktorý vedie do lesa s výstupom na Devínsku Kobylu. Cez ulicu sa nachádza nehlučná prevádzka na výrobu esencií s prevahou skladových a administratívnych budov. Na pozemku síce nie je možné získať stavebné povolenie pre rodinný dom či rekreačnú chatu, ale ponúka sa to kombinácia skladu, administratívy alebo garáže s kombináciou so služobným bytom bývaním aj trvalým.Touto formou by sa tu dokonale skĺbilo Vaše podnikanie s bývaním v susedstve Dúbravky a novej štvrte Bory Mall. Lokalita: Areál niekdajšej prevádzky technického skla je už nefunkčný, táto oblasť skrýva zastávku MHD, či prevádzku tréningového športového centra. Všetky ostatné služby, školy či obchody sú len pár minút autom či autobusom v severnej časti Dúbravky alebo novo budovanej časti Záhradné Mesto. Obchodné centrum Saratov či GalériaTesco poskytujú kvalitné služby a komfort pre život aj v tejto lokalite. Aktivity Turistika či oddych v lesoparku, športové centrá, zimný a futbalový štadión, plaváreň a iné. Potraviny Nakúpite v Kauflande, Terno, Tesco express či Lidl. Zdravotné služby Postarajú sa o vás v 2 zdravotných strediskách, v budúcnosti aj v novej nemocnici na Boroch. Školy Sú tu viaceré materské a základné školy, medzi nimi aj Montessori. Spojenie MHD Skvelé prepojenie s inými časťami – premávajú tu autobusy č. 20, 36, 123, 23, 26, 35, 83, 84.
Rozmery pozemky
š:
m
x
d:
m
Max. počet
podlaží
Prístupová cesta
Obecná
Určenie pozemku
Výstavba rodinného domu

Virtuálna obhliadka

Aktivity
Turistika či oddych v lesoparku, športové centrá, zimný a futbalový štadión, plaváreň a iné.
Potraviny
Nájdete tu všetky väčšie reťazce- Billa, Kaufland, Terno, Tesco či Lidl.
Zdravotné služby
Postarajú sa o vás v 2 zdravotných strediskách, v budúcnosti aj v novej nemocnici na Boroch.
Školy
Sú tu viaceré materské a základné školy, neďaleko aj Montessori.
Spojenie MHD
Skvelé prepojenie s inými časťami – premávajú tu autobusy č. 20, 36, 123, 23, 26, 35, 83, 84.
Vzdialenosť do centra
V centre mesta ste autom pri ideálnej premávke do 15 min.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Dúbravka

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.