Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
Voľný

Stavebný pozemok na hranici Dúbravky a novej mestskej štvrte Bory

Záhrada
|
Priemysel

Pozemok sa nachádza v objatí Devínskej Koliby s priamym napojením na cyklotrasu či turistický chodník. Pre vyvetranie je to krásna prechádzka.

V blízkosti sa nachádza novo budovaná mestská časť Bory, ktorej jadrom sú služby v rámci obchodného centra Bory Mall a pripravovanej nemocnice.

Záhradkárska oblasť, ktorá sa pretransformovala na objekty s celoročným bývaním. Uzavretá komunita obyvateľov garantuje súkromie.

190000
Ľubica Diničová
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Vyhovujúce projekty »
Kontaktovať makléra »
Prehľad
1249
m2
Prístupová cesta
Vecné bremeno
Priemysel
Elektrina
Na pozemku
%
zastavanosť
Podrobnejšie »

Poznámka makléra

Ak hľadáte pozemok s možnosťou výstavby skladu, garáže či výrobnej haly pre účely Vášho podnikania, máme pre Vás pozemok o výmere 12.5 ára v susedstve areálu bývalej prevádzky Technické sklo a.s.

Polohe pozemku žičí aj perspektíva vývoja územného plánu tejto časti Dúbravky, nakoľko sa tu plánuje ďalšia rezidenčná výstavba a je len otázkou času, kedy sa výstavby dostane až k tomuto krásnemu údoliu pod kopcom Devínskej Kobyli. Jednoznačne však ide o perspektívnu investíciu.

Nenechajte sa oklamať priemyselným určením, pozemok sa nachádza v oblasti rekreačnej výstavby rodinných domov, ktoré sú celoročne obývané na úpätí kopca Devínskej Kobyli.

Pozemok je oplotený tvárnicovým plotom, ktorý je krásne obrastený brečtanom a kopíruje mierne svahovitý terén. V jeho severo východnej časti sa nachádza vstupná brána o šírke 3 metrov. Na pozemku sa nachádza aj bránka k chodníku, ktorý vedie do lesa s výstupom na Devínsku Kobylu.

Cez ulicu sa nachádza nehlučná prevádzka na výrobu esencií s prevahou skladových a administratívnych budov.

Na pozemku síce nie je možné získať stavebné povolenie pre rodinný dom či rekreačnú chatu, ale ponúka sa to kombinácia skladu, administratívy alebo garáže s kombináciou so služobným bytom. Touto formou by sa tu dokonale skĺbilo Vaše podnikanie s bývaním v susedstve Dúbravky a novej štvrte Bory mall.

Lokalita:
Areál niekdajšej prevádzky technického skla a táto oblasť skrýva zastávku MHD, či prevádzku tréningového športového centra. Všetky ostatné služby, školy či obchody sú len pár minút autom či autobusom v severnej časti Dúbravky alebo novo budovanej časti Záhradné Mesto. Obchodné centrum Saratov či GalériaTesco poskytujú kvalitné služby a komfort pre život aj v tejto lokalite.

Čítať viac »

Prehľad parametrov

Na pozemku
Voda
Na pozemku
Elektrina
Plyn
Najviac
podlažie
podlažia
m
Výmera cesty
m2
Šírka x dĺžka
16
x
78
m

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Dúbravka

Preskúmať

Spýtajte sa

Ľubica Diničová

Realitný maklér
O mne

Neexistuje žiadny limit, ktorý by určil, akým dobrým sa môžeme stať. Každý maklér má potenciál stať sa excelentným maklérom počas svojej kariéry. Ja chcem byť takou pre Vás - pre ľudí.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Vhodné projekty domov

No items found.

Mohlo by sa Vám páčiť

Voľný
|

Stavebný pozemok na hranici Dúbravky a novej mestskej štvrte Bory

Maximálna zastavanosť 30 %
190000
1249
m2
elektrina
Na pozemku
voda
Na pozemku
Voľný
|

Hľadáte pozemok pre výstavbu vysnívaného domu?

Maximálna zastavanosť 30 %
163000
800
m2
elektrina
Nad 10 metrov
voda
Nad 10 metrov