No items found.
Aj tento pozemok sa predal cez službu #bezprovízie a majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento pozemok sa predal cez službu #bezprovízie a majiteľovi tisíce
chcem predať

Predaj - rovinatý pozemok, pravidelný tvar 44 773 m2 na Záhori, obec Plavecký Mikuláš.

1.

Rovinatý pozemok s prístupovou štátnou cestou 2 triedy č.501,vodovodnou šachtou BVS zmluva na dodávku pit.vody.V tesnej blízkosti IS plyn a elektrina.

2.

Pozemok - Nové pole je situovaný v extraviláne obce Plavecký Mikuláš, vzdialený cca. 500 m od poľnohospodárskeho dvora - Nový dvor.

3.

Krásna okolitá príroda Malých Karpát ponúka možnosti cykloturistiky, rybolovu, kúpania, hubárčenia, turistiky - množstvo jaskýň, lezecká oblasť,hrady.

Cena nehnuteľnosti

250000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Pozemok sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Pozemok sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
Výmera
44773
m2
Elektrina
V dostupnej vzdialenosti
Obecná voda
Na pozemku
Plyn
V dostupnej vzdialenosti
Zastavanosť
%

Poznámka makléra

Ponúkame na predaj veľký pravidelný a udržiavaný pozemok (ornú pôdu) s výmerou 44 773 m2 v extraviláne obce Plavecký Mikuláš, okres Malacky. Pozemok ,,Nové pole,, je situovaný v rovinatom teréne, vzdianý cca. 500 m od poľnohospodárskeho dvora ,,Nový dvor,, medzi obcou Plavecký Mikuláš a Plavecký Peter. Zadnú časť pozemku lemuje lesný porast a prednú časť štátna pozemná komunikácia 2 triedy č.501 - prístupová cesta + spevnená cesta vedúca k poľnohospodárskemu dvoru ,,Nový dvor,,. IS: - na pozemku sa nachádza vodovodná šachta s vodomerom - zmluva s BVS na dodávku pitnej vody - plynovod STL DN 300 sa nachádza na druhej strane prístupovej cesty č.501 oproti pozemku - elektrina 22 kV je vedená pozdĺžne s pozemkom. Jedná sa o parcelu registra ,,C ,, - orná pôda. Rozmery: - šírka 110 m / 145 m - dĺžka cca. 370 m. Plavecký Mikuláš sa nachádza v Bratislavskom kraji, okrese Malacky. Obec je vzdialená cca. 50 km severne od hlavného mesta Bratislavy, 40 km - Rakúsko a 35 km Česko. Krásna okolitá príroda Plaveckého krasu ponúka množstvo športových a rekreačných aktivít - cykloturistiku, turistiku, rybolov, kúpanie, hubárčenie. V okolí Plaveckého Mikuláša sa rozkladá prírodná rezervácia Kršlenica, ktorá patrí medzi obľúbenú a vyhľadávanú turistickú lokalitu, ktorá ponúka možnosti horskej cyklistiky a je známa ako lezecká oblasť. V lesoch obce Plavecký Mikuláš sa nachádza niekoľko jaskýň: Deravá skala, Čierna skala, Plavecká jaskyňa, v blízkom okolí hradisko Pohanská, zrúcanina Plaveckého hradu a priehrada Buková. Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: pošta, kostol, potraviny Coop, lekáreň, materská a základná škola, ambulancia všeobecného a zubného lekára.
Čítať ďalej
Rozmery pozemku
š:
145
m
x
d:
370
m
Max. počet
podlaží
Prístupová cesta
Štátna
Určenie pozemku
Iná výstavba

Virtuálna obhliadka

Môžete tu postaviť

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku
Aktivity
Potraviny
Zdravotné služby
Školy
Spojenie MHD
Vzdialenosť do centra
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.