No items found.
Aj tento pozemok sa predal cez službu #bezprovízie a majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento pozemok sa predal cez službu #bezprovízie a majiteľovi tisíce
chcem predať

Pozemok pre rodinný dom na svahu s výhľadom na Sitno, pozemok 2

1.

Veľká výmera 1342m2 s podielom na prístupovej ceste. Pozemok je pravidelného tvaru so šírkou 23m a dĺžkou 30m.

2.

Umiestnenie pozemku na miernom svahu, pričom smerom na západ terén klesá smerom k výbehu koní s výhľadom na západ slnka nad Sitnom.

3.

Prítomnosť inžinierskych sieti - voda, elektrina (vo vzdialenosti 100m od hranice pozemku) a zastavanosť až do 40% plochy pozemku.

Cena nehnuteľnosti

95900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Pozemok sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Pozemok sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
Výmera
1342
m2
Elektrina
Nad 10 metrov
Obecná voda
Nad 10 metrov
Plyn
Zastavanosť
40
%

Poznámka makléra

Ak ste s tých, ktorým neustále v hlave vŕta myšlienka útočiska v lone prírody v podobe plnohodnotného rodinného domu alebo rekreačnej chaty, tak zbystrite pozornosť. Okrem neskutočného výhľadu na západ slnka ponad kopce Sitna, táto ponuka stavebného pozemku v srdci chránenej krajinnej oblasti Štiavnických vrchov ponúka jedinečnú príležitosť zhodnotenia vašej investície. Stavebný pozemok sa nachádza na Srnčej ulici, kde je väčšina rodinných domov dobudovaná so stabilizovanou výstavbou, pričom sa obsadzujú už len posledné pozemky v hornej časti pod svahom. Pozemok o výmere 1342m2 je posledným zo stavebných pozemkov situovaných na vrchole svahu s večným výhľadom na kopce, ktorý Vám nikto nezaštíti strechou. Pozostáva z dvoch menších pozemkov (každý 671m2), tie sú navzájom susediace a identickej výmery, pričom ku každému prináleží spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste o výmere 106m2 (spolu 212m2). Najbližšia vybudovaná komunikácia s verejným rozvodmi inžinierskych sieti (voda a elektrina) je vzdialená od pozemkov 100m. Výhodou je pravidelný tvar so šírkou 49m a dĺžkou až 30m s maximálnou prípustnou zastavanosťou 40% plochy pozemku. Váš budúci domov, či miesto na víkendový relax bude mať jedinečný a krásny výhľad, ktorý sa určite tak rýchlo nezunuje. Pri vhodnom umiestnení domu budete sledovať západ slnka nad Sitnom a atmosféru budú dotvárať voľne behajúce kone v priestrannom výbehu pod svahom. Neľakajte sa, nejde o žiadnu farmu ale rodinné sídlo so vzťahom ku chovu koňov. Podľa čerstvej územnoplánovacej informácie, ktorou disponujeme sú pozemky určené na bývanie, s max. zastavanosťou 40% z plochy pozemku a aktuálne sú na liste vlastníctva vedené ako trvalý trávnatý porast. Lokalita Štefultov je okrajová, kľudná časť Banskej Štiavnice. Od pozemkov je vzdialenosť priamo do historického centra cca 3km, kde nájdete širokú paletu historických a kultúrnych pamiatok, 1km od lyžiarskeho strediska Ski Dúbravy, a len 15 min. autom pripadne necelú hodinu turistickej chôdze cez vrch Sitno od jazera Počúvadlo, alebo Richnavy. Novú lokalitu na okraji historického mesta ocenia tí, ktorú vyhľadávajú aktívnu či pasívnu rekreáciu v podobe množstva turistických trás, cyklociest a aj vodných plôch - Štiavnicke tajchy. Tajchy sú vodné nádrže vybudované na získanie energetických zdrojov na ťažbu a úpravu rúd v baníctve, v prípade mnohých už dnes opustené ale o to viac vyhľadávané za účelom rekreácie. Vedeli ste, že Štiavnické vrchy majú vybudovanú vôbec najhustejšiu sieť takýchto tajch. Opodstatniť si to môžeme bohatou históriou baníckeho mesta. Neváhajte už ani sekundu, dohodnite si obhliadku tejto príležitosti, ktorá na seba nenechá čakať.
Čítať ďalej
Rozmery pozemku
š:
49
m
x
d:
30
m
Max. počet
podlaží
3
Prístupová cesta
Určenie pozemku
Výstavba rodinného domu

Virtuálna obhliadka

Aktivity
Potraviny
Zdravotné služby
Školy
Spojenie MHD
Vzdialenosť do centra
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.