Realitný právnik

Pracovný pomer: živnosť

Pracovný čas: flexibilný, k dispozícii od 8 do 20 hod

Plat brutto: 1500 €

Miesto: kancelária - OC Jarošova / terén (60% / 40%)

Požiadavky:

  • absolvent práva
  • komunikácia a vystupovanie na úrovni
  • samostatnosť
  • učenlivý vo využívaní technológií
  • precíznosť
  • znalosť AJ
  • vodičský preukaz skupiny B

Náplň práce:

  • komunikácia s klientmi
  • príprava zmlúv (kúpna zmluva, rezervačná zmluva a pod.)
  • zapracovávanie pripomienok a ich komunikácia
  • komunikácia s katastrom
  • spolupráca so spolupracujúcim notárskym úradom
  • komunikácia s našim hypotekárnym tímom
  • celková organizácia obchodného prípadu (prevodu vlastníctva)

Výhody:

  • možný kariérny rast
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť služobného auta

Dominik Petrovič
Backoffice

Predstavíme Vám tím osobnimakleri.sk a radi sa s Vami o tejto pracovnej ponuke porozprávame. Budem sa tešiť.

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ďakujeme! Vašu žiadosť sme úspešne dostali!
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova prosím.