V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€

Obchodný zástupca hypocentra

Pracovný pomer: živnosť

Pracovný čas: flexibilný, k dispozícii od 8 do 20 hod

Plat brutto: 1000 - 2500 Eur/mes. (v závislosti od počtu spracovaných klientov)

Miesto: kancelária - OC Jarošova / terén (60% / 40%)

Požiadavky:

  • dobré komunikačné zručnosti
  • učenlivá/ý
  • chuť učiť sa a získavať nové poznatky v oblasti hypotekárneho trhu
  • vodičský preukaz skupiny B
  • časová flexibilita a dochvíľnosť
  • AJ (prípadne iný jazyk) na komunikatívnej úrovni výhodou

Náplň práce:

  • konzultácie s klientmi osobnimakleri.sk pri zabezpečovaní hypotéky
  • osobné stretnutia s klientmi v kancelárii, v teréne po Bratislave a okolí
  • online stretnutia s klientmi
  • príprava návrhu riešenia hypotéky klientom pomocou nášho systému Alex
  • komunikácia so súdnym znalcom pre vybavenie znaleckého posudku
  • príprava podkladov a žiadostí do bánk
  • komunikácia s bankou a sprostredkovanie dodatočných podkladov pre banku
  • komunikácia s právnym tímom pri kúpe nehnuteľnosti (zodpovednosť za stránku financovania)
  • vybavenie podaní záložných zmlúv na katastri
  • práca a manažment s našim vlastným inovatívnym systémom Alex

Výhody:

  • flexibilita
  • mladý a dynamický tím
  • možnosť služobného auta
  • príspevok na notebook

Ako bude vyzerať Váš pracovný deň?

V osobnimakleri.sk pomáhame ľudom zabezpečiť najrýchlejšie a najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti formou hypotéky, alebo finančného úveru. Pracujeme s klientmi, ktorí prejavili záujem o naše služby, pričom primárne ide o klientov z obhliadok našich realitných maklérov služby #bezprovízie.

Každému klientovi z obhliadky na nehnuteľnosti prezentujeme služby našich hypotekárnych poradcov a okrem odbornosti je najväčším lákadlom trojica benefitov:

1. hradíme a vybavujeme znalecký posudok

2. vybavíme a uhradíme vklad záložných zmlúv na katastri

3. poskytujeme právne poradenstvo a kontrolu zmlúv ZADARMO aj v prípade, že kupujú nehnuteľnosť, ktorá nie je v našom portfóliu

Je na Vás aby ste sa klientovi, ktorý očakáva Váš telefonát, ozvali, preskúmali jeho potrebu a pozvali na osobnú / alebo online analýzu.

V prípade, ak klient stále hľadá nehnuteľnosť, zadefinujete jeho preferencie do systému a naši makléri mu budú hľadať tú správnu ponuku.

Po tom ako sa nájde vhodná nehnuteľnosť, o ktorú má klient záujem, sa púšťate do práce a komunikácie s bankami. Objednáte znalca, ktorý vypracuje posudok pre určenie hodnoty nehnuteľnosti a spolu s podpísanými žiadosťami ho doručíte do vybraných bánk.

V rámci procesu schvaľovania ste zodpovedný za komunikáciu medzi bankou, klientom a kolegom z právneho tímu, ktorý sa stará o prípravu zmlúv a ktorému poskytujete podklady ohľadom podoby finálneho financovania.

Po schválení žiadostí bankou sa postaráte o výber tej najlepšej ponuky a finálne podklady financujúcej inštitúcie doručíte na zapracovanie do zmlúv advokátovi.

Vo finále prichádza deň D, kedy sa stretáva advokát s klientmi na notárskom úrade. Tu sa podpíšu kúpne zmluvy a klienti putujú na Vami vybranú pobočku banky, kde ich už aj s pracovníkom banky čakáte Vy.

Asistujete im pri podpise úverových a záložných zmlúv a následne sa postaráte o ich doručenie na kataster.

Ide o komplexný proces, na ktorý však máme jednoduchý recept a radi Vás do neho zaškolíme. Odmenou Vám bude nielen super kolektív a zaujímavá práca, ale aj osobné uspokojenie. To sa dostaví keď Vám klienti poďakujú rodinnou fotkou z nového bývania, ktoré ste im pomáhali financovať.

Neváhajte a dajte nám šancu Vám o tejto pozícii povedať viac na osobnom pohovore.

Dominik Petrovič
Backoffice

Predstavíme Vám tím osobnimakleri.sk a radi sa s Vami o tejto pracovnej ponuke porozprávame. Budem sa tešiť.

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ďakujeme! Vašu žiadosť sme úspešne dostali!
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova prosím.