Marketingový pracovník

Matterport guy+ marketingový asistent

pracovný pomer: živnosť

pracovný čas: flexibilný, k dispozícii od 8 do 20 hod

plat brutto: od 1200 €, podľa dohody

miesto: OC Jarošova / terén ( 60% / 40%)

Požiadavky:

  • učenlivý vo využívaní technológií
  • vodičský preukaz skupiny B
  • časová flexibilita a dochvíľnosť
  • dobrá úroveň komunikácie a vystupovania
  • chuť učiť sa nové poznatky v oblasti foto-dokumentácie
  • základné znalosti marketingu

Náplň práce:

  • virtualizovanie nehnuteľností v teréne (interiér / exteriér) pomocou kamery Matterport a dronu
  • šoférovanie BA a okolie
  • dodržiavanie časového harmonogramu/ kalendára
  • príprava podkladov pre marketing nehnuteľností
  • práca s našim systémom Alex
  • príprava obsahu na webovú stránku (blog, poradňa a iné)
  • asistencia so správou sociálnych sietí
  • príprava kampaní cez Google Ads

Výhody:

  • tablet
  • auto
  • flexibilita
  • mladý tím
  • možnosť home office-u (podľa dohody)
Barbora Božeková
Backoffice

Predstavíme Vám tím osobnimakleri.sk a radi sa s Vami o tejto pracovnej ponuke porozprávame. Budem sa tešiť.

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ďakujeme! Vašu žiadosť sme úspešne dostali!
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova prosím.