Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Maklér služby #bezprovízie, Trnava

Tvojou úlohou bude naplno sa venovať portfóliu nehnuteľností a zabezpečeniu obhliadok. Nejedná sa ale o pozíciu klasického realitného makléra, ale makléra našej revolučnej služby #bezprovízie. Zisti viac nižšie.
Lokalita
Trnava a okolie
Pracovný pomer
Živnosť
Odmena
800-1700€

Pracovný čas: flexibilný, k dispozícii od 8 do 20 hod

Plat brutto: 800 - 1700 Eur/mesačne, v závislosti od počtu obhliadok (si platený za každú obhliadku a nábor)

Miesto: office (coworking Nádvorie) / terén (20% / 80%)

Požiadavky:

 • dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
 • skúsenosť s obchodnou komunikáciou je výhodou
 • chuť učiť sa a získavať nové poznatky v oblasti realít
 • vodičský preukaz skupiny B
 • časová flexibilita a dochvíľnosť
 • AJ (prípadne iný jazyk) na komunikatívnej úrovni výhodou

Náplň práce:

 • obhliadky na nehnuteľnostiach so záujemcami o kúpu
 • osobná a online prezentácia nehnuteľnosti
 • príprava podkladov pre marketing predaja nehnuteľností
 • komunikácia s predávajúcim pre spätnú väzbu
 • šoférovanie a presuny po Trnave a okolí
 • práca s našim vlastným inovatívnym systémom Alex na tablete

Výhody:

 • flexibilná pracovná doba
 • iPad ako primárny pracovný nástroj
 • mladý a dynamický tím
 • možnosť služobného auta

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň?

Každý deň budeš pracovať na portfóliu nehnuteľností, ktorých majitelia si objednali našu realitnú službu #bezprovízie. Celý proces začína marketingom nehnuteľnosti, kde budeš ako maklér zohrávať hlavnú úlohu.

Backoffice sa postará o spracovanie inzerátu na základe tebou dodaných podkladov z náboru a ty budeš tvárou našej služby priamo v teréne na obhliadke nehnuteľnosti so záujemcami.

Prácu Ti bude uľahčovať nami vyvinutá platforma Alex, s ktorou budeš vedieť spracovať všetko potrebné, kdekoľvek v teréne a priamo z iPadu. Bude tvojou pravou rukou a asistentom pri vykonávaní obhliadok a náborov. Rovnako si v nej sleduješ aj svoj príjem na základe počtu zvládnutých obhliadok a variabilných odmien.

Pri nábore novej nehnuteľnosti Ti asistuje fotograf. Ten je vybavený najmodernejšou 3D kamerou a stará sa o kompletné nasnímanie nehnuteľnosti, kým Ty s predávajúcim dohaduješ stratégiu predaja. Skôr ako prídeš späť do kancelárie, v systéme Alex už budeš mať nachystané nielen profesionálne fotky, ale aj virtuálnu obhliadku a kótovaný pôdorys. Do 24 hodín posielaš na schválenie predávajúcemu dokonalý inzerát, na ktorý sme všetci hrdí.

Pracovať môžeš z domu, alebo v kreatívnom prostredí coworkingu Nádvorie, s prístupom do zasadačky, kde môžeš privítať klientov. Okrem ochotného kolektívu je priestor vybavený kompletným zázemím ako napr. tlačiareň, k dispozícií je občerstvenie a asi to najdôležitejšie, kvalitná káva.

Naši klienti majú vytvorený prístup do systému Alex, aby mohli odsúhlasiť finálne spracovanie inzerátu a aby mali prehľad o jeho úspešnosti, nadchádzajúcich obhliadkach a záujemcoch, ktorých do systému nahadzuješ Ty.

Vysoká profesionalizácia, automatizácia a komplexná starostlivosť o klienta je zavŕšená samotným predajom nehnuteľnosti, kedy obchodný prípad prevezme právny tím a ten sa stará o prevod vlastníctva. Zmluvy a dohodnutie stratégie prevodu vlastníctva už ponecháš na kolegov advokátov.

Tvojou úlohou je naplno sa venovať portfóliu nehnuteľností a zabezpečeniu obhliadok. Vedieť dobre odprezentovať a poradiť, ako majiteľom tak aj kupujúcim. Systém Alex poháňaný backoffice tímom sa stará o zabezpečenie všetkej práce okolo prezentácie a predaja nehnuteľnosti a Ty si tvárou a pravou rukou našej služby v teréne.

Okrem zaujímavej odmeny podmienenej tvojím výkonom, je veľkou satisfakciou aj spokojnosť klientov, kedy si to práve Ty, kto ich kvalitne a profesionálne sprevádza k novému bývaniu.

Mám záujem

Máte záujem?

Spojte sa so mnou a dohodnime si stretnutie. Budem sa tešiť.
Dominik Petrovič
Backoffice
petrovic@osobnimakleri.sk
Nahrávam ...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ďakujeme! Budeme Vás kontaktovať :)
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova prosím.