Maklér realitnej služby #bezprovízie

Realitný maklér

Pracovný pomer: živnosť

Pracovný čas: flexibilný, k dispozícii od 8 do 20 hod

Plat brutto: 1500 - 2000 € (v závislosti od počtu obhliadok)

Miesto: kancelária - OC Jarošova / terén (20% / 80%)

Požiadavky:

  • dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
  • skúsenosť s obchodnou komunikáciou je výhodou
  • učenlivá/ý vo využívaní technológií
  • chuť učiť sa a získavať nové poznatky v oblasti realít
  • vodičský preukaz skupiny B
  • časová flexibilita a dochvíľnosť
  • AJ (prípadne iný jazyk) na komunikatívnej úrovni výhodou

Náplň práce:

  • obhliadky na nehnuteľnostiach so záujemcami o kúpu
  • prezentácia nehnuteľnosti a jej benefitov
  • príprava podkladov pre marketing predaja nehnuteľností
  • komunikácia s predávajúcim pre spätnú väzbu
  • šoférovanie a presuny po Bratislave a okolí
  • práca s našim vlastným inovatívnym systémom Alex na tablete

Výhody:

  • flexibilita
  • iPad ako primárny pracovný nástroj
  • mladý a dynamický tím
  • možnosť služobného auta

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň?

Budeš pracovať na portfóliu nehnuteľností, ktorých majitelia si objednali našu realitnú službu a ich prezentácia bude aj v Tvojich rukách.

Prácu Ti bude uľahčovať nami vyvinutá platforma Alex, s ktorou budeš vedieť spracovať všetko potrebné, kdekoľvek v teréne a priamo z iPadu.

Pri nábore novej nehnuteľnosti Ti asistuje Matterport Guy, vďaka čomu máš ako výstup nielen profesionálne fotky, ale aj virtuálnu obhliadku a kótovaný pôdorys.

Po spracovaní novej nehnuteľnosti a uverejnení inzerátu sa mu venuje marketér, ktorý profesionálne zacieli marketing ako na inzertné portály, tak aj na sociálne média. Všetko máš pod kontrolou so spätnou väzbou v systéme Alex.

Klientom budeš vedieť v teréne odprezentovať okrem nehnuteľnosti aj možnosti financovania prostredníctvom nášho hypotekárneho tímu.

Vysoká profesionalizácia a komplexná starostlivosť o klienta je završená samotným predajom nehnuteľnosti, kedy obchodný prípad prevezme právny tím, a ten sa stará o prevod vlastníctva.

Tvojou úlohou je naplno sa venovať portfóliu nehnuteľností a zabezpečeniu obhliadok. Vedieť dobre nehnuteľnosť odprezentovať a poradiť ako majiteľom tak aj kupujúcim. Systém Alex poháňaný backoffice tímom sa stará o zabezpečenie všetkej práce okolo prezentácie a predaja nehnuteľnosti a Ty si tvárou a pravou rukou našej služby v teréne.

Miroslav Kocúr

Predstavíme Vám tím osobnimakleri.sk a radi sa s Vami o tejto pracovnej ponuke porozprávame. Budem sa tešiť.

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ďakujeme! Vašu žiadosť sme úspešne dostali!
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova prosím.