Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Javascript developer

Sme moderná realitná kancelária, aj preto sme si vyvinuli vlastný CRM systém, ktorý uľahčuje prácu našim maklérom a zlepšuje život našim klientom. Potrebujeme sa však rozvíjať ďalej a preto hľadáme šikovného človeka, ktorý nám pomôže dotiahnúť náš systém do dokonalosti. Ozvi sa nám a pomôž zmeniť realitný svet k lepšiemu!
Lokalita
Pracovný pomer
Živnosť
Odmena
25

Pracovný pomer: živnosť

Pracovný čas: flexibilný

Plat brutto: 25€ / hodina

Miesto: remote / kancelária - OC Jarošova

Požiadavky:

  • JavaScript, jQuery, MySQL / GraphQL
  • skúsenosť s frameworkom Django je výhodou, ale nie nutnosťou

Náplň práce:

  • vývoj nových súčastí nášho interného CRM nazývaného Alex
  • automatizácia procesov realitného makléra, hypotekárneho poradcu a právneho servisu
  • vyvíjanie nových funkcií do klientského prístupu

Výhody:

  • malý a dynamický tím s možnosťou presadenia svojich nápadov
  • flexibilné preberanie taskov v Asana podľa kapacity
  • systém je už predkreslený v UI s jasným flow

Na čom budeme spolu pracovať?

V osobnimakleri.sk je našou misiou pomáhať klientom s predajom ich nehnuteľností a hľadaním nového bývania. Každý nový klient, ktorý využije revolučnú realitnú službu #bezprovízie sa stane pre celý tím dlhodobým partnerom a často aj priateľom.

Ide o komplexný servis, ktorý sa snažíme automatizovať a skvalitniť v každom smere. Na celý proces sa pozeráme ako na jeden veľký užívateľský zážitok. To by sme nedokázali bez nášho systému Alex. Už dnes dokáže naše CRM notifikovať majiteľov o nových obhliadkach na nehnuteľnosti či navigovať záujemcov na správnu adresu, kde na nich čaká realitný expert - ich osobný maklér.

Majiteľ aj maklér majú prehľad o návštevnosti inzerátu. Disponujú množstvom nástrojov na zvýšenie počtu záujemcov, ktoré sú k dispozícii v systéme Alex. Realitný maklér je tvárou našej služby v teréne, kým systém Alex s backoffice tímom sa starajú o všetko ostatné na pozadí.

Po tom, ako realitný maklér založí novú nehnuteľnosť do systému Alex, jedným klikom cez kalendár objedná "nábor" (prvá návšteva na nehnuteľnosti). Notifikáciu zároveň dostáva aj fotograf, ktorý sa nachystá na fotenie a prípravu 3D obhliadky. Na nábore realitný maklér zadáva parametre a poznámky priamo do Alex využitím tabletu. Marketingový tím má prehľad o nových náboroch, pričom ich náplňou je pripraviť dokonalý text a doladiť celý inzerát do finále. Ten je do 24 hodín zaslaný predávajúcemu na schválenie, ktorý má do systému taktiež prístup.

Spustenie predaja je s nami otázkou jedného kliku. Prečo teda hľadáme výpomoc?

Proces sa stáva ďaleko komplexnejším a komplikovanejším v momente keď nájdeme  pre majiteľa kupujúceho. Realitný maklér založí obchodný prípad a ten preberá pridelený realitný advokát. Celý proces prevodu vlastníctva má množstvo parametrov, stavov, úloh a aspektov, ktoré potrebujeme zautomatizovať. Potrebujeme pripraviť novú súčasť systému Alex, ktorou doprajeme rovnaký užívateľský zážitok aj tejto finálnej fáze predaja nehnuteľnosti. Idete s nami do toho? Sľubujeme, že od prvého dňa budete meniť realitný svet k lepšiemu.

Mám záujem

Máte záujem?

Spojte sa so mnou a dohodnime si stretnutie. Budem sa tešiť.
Dominik Petrovič
Backoffice
petrovic@osobnimakleri.sk
Nahrávam ...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Ďakujeme! Budeme Vás kontaktovať :)
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste to znova prosím.