Náš tím

Miroslav Kocúr
Realitný maklér
Michal Voronič
Finančný poradca
Ľubica Diničová
Realitný maklér
Silvia Karásková
Realitný maklér
Gabriela Macášková
Realitný maklér
Mária Rodáková
Realitný maklér
Erik Czere
Realitný maklér

Pracovné ponuky

Pridaj sa k nám do tímu

Realitný právnik

1500

Právnik má významnú úlohu pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Ak máš vyštudované právo a zaujíma ťa realitný svet, ozvi sa nám a staň sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Viac o ponuke

Maklér realitnej služby #bezprovízie

1500

Pre našu realitnú službu #bezprovízie potrebujeme posilniť tím na pozícii makléra. Tvojou úlohou bude naplno sa venovať portfóliu nehnuteľností a zabezpečeniu obhliadok. Nejedná sa ale o pozíciu klasického realitného makléra. Prečítaj si o našej ponuke viac a daj nám o sebe vedieť.

Viac o ponuke

Marketingový pracovník

1200

Máte radi marketing, ale nechcete tráviť celý deň v kancelárii? Ponúkame Vám možnosť pracovať ako člen tímu, ktorý má na starosti marketing nášho portfólia nehnuteľností aj s terennými výjazdmi a ich fotenie špeciálnou virtuálnou kamerou ľahkou na obsluhu.

Viac o ponuke

Naše odporúčania

Budeme radi ak sem pribudne aj Vaše

Patrik Veteška
pre OM

Kontaktoval som ich pre potrebu spripomienkovania existujúcej zmluvy od inej realitnej kancelárie, ktorá nebola dostatočne právne podchytená. Tieto nedostatky boli odstránené aj vďaka podnetným pripomienkam od osobnimakleri. Super komunikácia a rýchle jednanie, odporúčam. :)

michal kutlik
pre OM

Dobrý deň, ďakujeme :)

Janka St
pre OM

Za svoj život som už realizovala viaceré záležitosti, ktoré spadajú pod ,,osobnimakleri". Ale tento tím je TOP..prvý kontakt p.Diničová,od prvého telefonátu všetko ok,potom realizácia /komplikovaná/kolega p.Petrovič- nemám slov.Jeho prístup, trpezlivosť na tisíc otázok a absolútny smer vyriešiť akýkoľvek problém, či nejasnosť k spokojnosti všetkých strán. Smekam klobuk-ako sa hovorí.👍👍😍😍😇🍾

PEP2019 UNI
pre OM

Chceli by sme aj touto cestou odporučiť OM. Boli sme maximálne spokojní so službami p. Petroviča a celého ich tímu. Absolútna ochota, zdvihnú telefón kedykoľvek 😊, pomôžu so všetkým. Ak rozmyslate nad ich službami, neváhajte. Určite odporúčame. Veronika, Henrich.

Alexandra Hankova
pre OM

Rýchlosť vybavenia potrebných dokumentov ,skvelá komunikácia, takže maximálna spokojnosť s p.Petrovičom a celým tímom osobných maklérov :)Odporúčam.