Chceš nás spoznať?

Naše prvé team building video ešte z konca roku 2018

osobnimakleri.sk
Náš príbeh

Značku a realitnú kanceláriu osobnimakleri.sk sme založili 2 roky dozadu. Dôvod bol, že sme hľadali na trhu riešenie, ktoré by kvalitu realitných služieb posunulo na nový interaktívnejší a inovatívnejší level. Nenašli sme ho a tak sme sa do toho pustili sami.

Vzdali sme sa tradičného fungovania, dali dokopy tím so všemožnými skúsenosťami, od vývojárov až po samotných realitných maklérov a revolúcia mohla začať.   

Rozbeh bol náročný, vlastne ešte stále je, ale po viac ako roku sme to dotiahli k spusteniu službu Fixfee 💪, ktorá nie je novinkou len na Slovenskom trhu, ale aj v rámci celej Strednej Európy.

Model je postavený na fixnom poplatku za realitnú službu, čomu napovedá aj označenie fixfee. Fee ako poplatok 🤓. Realitnú službu sme zabalili do balíkov a pridali sme trochu virtuálnej technológie. 

Napriek modernosti postupov, kde dbáme aby sa náš systém využíval priamo v teréne pri prezentácii nehnuteľnosti klientom, a moderným marketingovým postupom sme zostali verní aj tradícii zo západu.

Každý klient, okrem podkladov k nehnuteľnosti prístupných na cloude, od nás dostane aj papierovú brožúru 📑 s fotkami a komplexným informačným podkladom, pre ľahšie rozhodovanie 😁.  

Majiteľ si obhliadky a spätnú väzbu z obhliadok kontroluje zo svojho mobilu v profile nehnuteľnosti 📱 a rovnako tam má prístup aj k upgradom balíkov pre zvýšenie klikanosti. Priamy live chat s našou podporou a maklérom je samozrejmosťou. 

Snažíme sa klientom poskytnúť komfort lepšej a modernejšej služby s dostupnou cenou. Ani si neviete predstaviť, koľko nápadov a features máme nachystaných a rozpracovaných. Veríme, že ich čochvíľa budete môcť vyskúšať aj Vy 😉.

Viac ako 1200 realizácií

Vizitkou našej práce sú všetky predaje, ktoré sa nám za 3 roky fungovania podarilo úspešne zrealizovať.

Pozrite si naše hodnotenia
Realitný balík

Revolučná realitná služba, kde za predaj nehnuteľnosti neplatíte províziu. Celý predaj manažujete cez appku so svojim osobným maklérom.

Viac o Realitnom balíku

S kým budete mať česť?

Tím úžasných ľudí

Alexandra Petrovičová
Barbora Božeková
Dominik Petrovič
Gabriela Macášková
Michal Voronič
Miroslav Kocúr
Mária Rodáková
Silvia Karásková
Ľubica Diničová

Potrebujete poradiť?

skúste našu online poradňu alebo nám napíšte

Nenašli ste odpoveď?

Ak potrebujete poradiť a nenašli ste u nás správny manuál, radi Vám vypracujeme odpoveď s advokátskym a predajným tímom. Napíšte nám na messengery.

Otvoriť messenger