V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€

Náš tím

Miroslav Kocúr
Realitný maklér
Michal Voronič
Fin. poradca
Ľubica Diničová
Realitný maklér
Silvia Karásková
Realitný maklér
Gabriela Macášková
Realitný maklér
Mária Rodáková
Realitný maklér
JUDr. Andrej Greguš
Spolupracujúci advokát
JUDr. Juraj Hladký
Spolupracujúci advokát
Matúš Labanc
Fotograf a marketér
Juraj Novotný
Realitný maklér
Adam Kudelás
Fin. poradca
Daniel Budaj
Fin. poradca

Pracovné ponuky

Pridaj sa k nám do tímu

Javascript developer

25

€ / hodina

Sme moderná realitná kancelária, aj preto sme si vyvinuli vlastný CRM systém, ktorý uľahčuje prácu našim maklérom a zlepšuje život našim klientom. Potrebujeme sa však rozvíjať ďalej a preto hľadáme šikovného človeka, ktorý nám pomôže dotiahnúť náš systém do dokonalosti. Ozvi sa nám a pomôž zmeniť realitný svet k lepšiemu!

Viac o ponuke

Obchodný zástupca hypocentra

1500-2500€

€ / hodina

V osobnimakleri.sk sa snažíme pomôcť našim klientom vo všetkých fázach kúpy nehnuteľnosti, od hľadania, cez financovanie až po samotnú kúpu vysnívaného bývania. Ak sa chceš stať súčasťou tímu na pozícii obchodného zástupcu hypocentra, neváhaj a kontaktuj nás.

Viac o ponuke

Realitný právnik

1500

€ / hodina

Právnik má významnú úlohu pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Ak máš vyštudované právo a zaujíma ťa realitný svet, ozvi sa nám a staň sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Viac o ponuke

Maklér realitnej služby #bezprovízie

1500-2000€

€ / hodina

Pre našu realitnú službu #bezprovízie potrebujeme posilniť tím na pozícii makléra. Tvojou úlohou bude naplno sa venovať portfóliu nehnuteľností a zabezpečeniu obhliadok. Nejedná sa ale o pozíciu klasického realitného makléra. Prečítaj si o našej ponuke viac a daj nám o sebe vedieť.

Viac o ponuke

Marketingový pracovník

1200

€ / hodina

Máte radi marketing, ale nechcete tráviť celý deň v kancelárii? Ponúkame Vám možnosť pracovať ako člen tímu, ktorý má na starosti marketing nášho portfólia nehnuteľností aj s terennými výjazdmi a ich fotenie špeciálnou virtuálnou kamerou ľahkou na obsluhu.

Viac o ponuke

Naše odporúčania

Budeme radi ak sem pribudne aj Vaše

Miroslav Valocka
pre OM

Ďakujem veľmi pekne za pomoc so všetkým, bola s vami veľmi dobrá komunikácia a ďakujem za to, že sme to dotiahli do úspešného konca aj napriek problémom ktoré nastali. Odporúčam

Damir Gligorijevic
pre OM

perfektná spolupráca, milý prístup, profesionalita na vysokej úrovni, budem odporúčať ďalej

Nikola nikolaond6
pre OM

Ochota poradiť naozaj so všetkým. Profesionálny prístup. Som spokojná s celým procesom :)

Vladimír Chudina
pre OM

Výborná služba za rozumnú cenu. Pomohli mi nad rámec toho, čo som očakával. Bežné realitky sú vyhodené peniaze.

Michal Menšík
pre OM

Dobry vecer pani, kedze uz sme skoro dokoncili predaje tychto domov, chcel by som vam obom UPRIMNE velmi pekne podakovat za profesionalnu, korektnu a hlavne priatelsku spolupracu Dufam, ze aj dalsia spolupraca sa bude niest v tomto duchu... a zarovnen sa tesime sa na dalsie spoluprace na nových pozemkoch. Dakujeme

Erik Raczkó
pre OM

Silvia Jansová
pre OM

Perfektná spolupráca, profesionalita na vysokej úrovni, budem odporúčať ďalej.

Peter Bizoň
pre OM

Ja by som sa Vám chcel úprimne poďakovať p. Macášková, ste profesionál, veľmi som bol spokojný a vždy ste ma vedeli ukľudniť keď ma chytala panika ;o) dúfam že sa naše cesty ešte niekedy stretnú, všetko dobré Vám želám :o) ešte raz ďakujem, bez Vás by som ten byt nemal.

Matus Roth
pre OM

Velmi promptny pristup, kvalitna prezentacia nehnutelnosti. Napriek komplikovanej kupe a predaji neustala komunikacia zo strany maklera, p. Petrovica moze na 100% odporucit.

Gabriela Hilkovičová
pre OM

Profesionálny prístup, odbornosť, výborné organizačné schopnosti, ochota a spoľahlivosť, úžasný prehľad na realitnom trhu. Jednoznačne môžeme služby iba odporučiť a ďakujeme za skvelú pomoc pri predaji bytu. Super bonusom sú profesionálne fotky a 3D pôdorys k predávanej nehnuteľnosti.

Mato Ochotnicky
pre OM

Maximalna spokojnost, profesionalita, pristup

Patrik Veteška
pre OM

Kontaktoval som ich pre potrebu spripomienkovania existujúcej zmluvy od inej realitnej kancelárie, ktorá nebola dostatočne právne podchytená. Tieto nedostatky boli odstránené aj vďaka podnetným pripomienkam od osobnimakleri. Super komunikácia a rýchle jednanie, odporúčam. :)