S OM konkretne s p. Petrovičom sa mi pri kupe mojej nehnutelnosti spolupracovalo velmi prijemne. Vysoky profesionalizmus, dochvilnost, plnenie vsetkych mojich poziadaviek a odpovedanie na vsetky moje otazky s trpezlivostou a s usmevom na perach:) Čo ma na OM očarilo však najviac je ich prezentácia. Fotografie nehnutelnosti, virtuálna prehliadka, podorys, ale aj zakladace na zmluvy, elektronicke pozvanky na stretnutia, online formulare, konecne firma, ktora ide s dobou!!! Spolupracu s OM určite odporúčam všetkými desiatimi! :)

Soňa Sedlická

Ďalšie odporúčania.

S pani maklérkou Diničovou som bola nadmieru spokojná, už hneď po uverejnení inzerátu, krásne svetlé fotografie robené jej kolegom pánom Petrovičom. Jej zainteresovanosť bola skutočne veľká, dokonca vybavila obhliadky aj na nedelné poobedie, či na predaji bytu v Rovinke, alebo na kúpe bytu v Janošíkovej (Dunajskej Lužnej). Zo stuonice hodnotenia 10 jej dávam viac ako „10“. Budem ju odporúčať ako spolahlivú maklérku vždy, keď niekto povie, že potrebuje zohnať maklérku na kúpu alebo predaj nehnuteľnosti.

Ľudmila Vašáková

Veľmi dobrá skúsenosť .

Samuel Župa

Perfektná realitná kancelária ponúkajúce všetky služby na jednom mieste

Takino

Aktívny a profi prístup. Odporúčame

Peter Veres

Velmi spokojny. Odporucam!

Andrej Karabín

Spokojnost. Cela transakcia prebehla hladko a pomerne rychlo :)

Ľubomír Moravčík

Veľmi som spokojná s Vašimi službami , ktoré poskytujete . Vždy sa na Vás obratim pri prenajme, kúpe a predaji nehnuteľnosti. Ste veľmi ochotný , spoľahlivý a profesionálny. :)

Lucia Tkacova

Realizoval som predaj a z mojej skusenosti mozem iba doporucit. Kompetetni ludia, velmi prijemna a priama komunikacia s jasnym zamerom. Rovnako davam plus za fotografa, pravnicke sluzby a poradenstvo.

Jozef Sakmar

Rýchli-spoľahliví ľudia. Za mňa nieje čo vytknúť.

Samuel Sukennik

Chcel by som vyjadriť obrovskú pochvalu, a veľku spokojnosť s pánom Dominikom Petrovičom. Flexibilita, ochota,profesionalita a spoľahlivosť. To sú slová ktorými môžem opísať spoluprácu s ním. Takže 5⭐ je málo 😀. Čiže keď niečo predávate/kupujete, neváhajte!!! On je ta pravá osoba 😀

Michal Mlkvik

Dovoľte aby som sa osobne poďakovala Vašej maklérke p. Ľubici Diničovej za veľmi profesionálny a zodpovedný prístup pri predaji môjho bytu na Lysákovej ulici č.2, Bratislava. Nesmierne si Vážim jej osobný prístup akým sa zaoberala daným predajom a taktiež pri vybavovaní dokladov s predajom súvisiacim. Bola som veľmi spokojná a samozrejme že ju doporučujem aj svojim známym. Prajem pekný deň

Oľga Múdra

Pani Lubica Dinicova je vyborna maklerka, ktora ma pri prvom kontakte zaujala milim pristupom ku klientovi.Vedela my poradit. Všetky naležitosti vybavila rychlo. Je to výborna maklerka na 100% , ktorú si velmi vážim. Dakujem za všetko.

Alžbeta Jarová

Pani maklérka G.M. z agentúry osobnimakleri.sk bola vysoko zainteresovaná, mala kultivovaný prejav a vysokú mieru profesioinality. Som rada, že som kúpu nehnuteľnosti zrealizovala práve za jej prítomnosti. Dodatočne moje veľké Ďakujem.

Zuzana Matejovičová

Spoluprácu s p. Petrovičom hodnotím pozitívne. Oceňujem profesionálny prístup, flexibilitu pri obhliadkach a tiež zabezpečenie všetkých vecí od obhliadky až po samotnú kúpu.

Jakub Kamenický

Recently we have completed a house purchase deal in the local area ​​Strmý Vršok. We were helped by Dominik Petrovič. We were very pleased with his professionalism and attitude to work. Thanks a lot to Dominik. All the best.

Anna Melikova

Profesionalny pristup p.Voronica ohladom vybavovania hypotekárneho úveru až po poradenstvo v oblasti investicii,jeho rozsiahle vedomosti,spoľahlivost,ustretovost a trpezlivost môžem len odporučiť!

Michaela Hatinova

Osobní makléri. Pomáhali ste mi predať môj byt. Teda: pani Macášková mi pomáhala a to bolo top! Dôsledná, seriózna a veriaca, že to dáme a teda: dali sme to! Nutné je povedať, že aj od okamihu podpisu zmluvy po odovzdanie kľúčov bol výkon ( a tu už asi aj ostatných kolegov z osobných maklérov ) naozaj spoľahlivý a profesionálny. Takže: ak budem znovu predávať - hlásim sa u Vás. Teda: u pani Macáškovej. :-)

Vlado Fajnor
Realitná pomoc
 • Virtuálna obhliadka
 • Cenová mapa
 • Obhliadky s maklérom
 • Appka s kontrolou
 • Marketing a aktualizácie
od
499
Viac o službe
Právna pomoc
 • Kúpna zmluva
 • Nájomná zmluva
 • Elektronické podanie
 • Vecné bremeno
 • Kolok za skrátené konanie  118€
od
99
Viac o službe
Hypotéka
 • 3 top riešenia od bánk
 • Zadarmo znalecký posudok
 • Kontrola zmlúv a asistencia
 • Vybavenie katastra
 • Úhrada správnych poplatkov na katastri
Viac o službe