Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Tak sme to zvládli a úplne #bezprovízie

Ohodnoťte ako ste boli spokojný s našimi službami a tímom

Pridať odporúčanie

Váhate? Dajte na našich klientov

Veľmi som spokojná s Vašimi službami , ktoré poskytujete . Vždy sa na Vás obratim pri prenajme, kúpe a predaji nehnuteľnosti. Ste veľmi ochotný , spoľahlivý a profesionálny. :)

Lucia Tkáčova
, spokojný klient

Veľmi dobrá skúsenosť .

Samuel Župa
, spokojný klient

S pani Diničovou mam velmi dobru skusenost pri predaji domu. Mila, ochotna, vidno, ze ma svoju pracu rada. Vdaka nej velmi rychlo zabezpecena obhliadka domu, nakolko bola ochotna prist nafotit prezentaciu aj ked bol sviatok. Vyborna komunikacia aj cele spracovanie ponuky nehnutelnosti. Urcite by som sa na nu znovu obratila. Takisto velmi dobra skusenost s panom Petrovicom, ktory bol profesionalny a velmi napomocny, o vsetkom nas informoval. Zatial najlepsia skusenost pri predaji/kupe nehnutelnosti . Osobnych maklerov mozem len a len odporucat.

Katarina Mutalova
, spokojný klient

Maximalna spokojnost, profesionalita, pristup

Ochotnicky Miroslav
, spokojný klient

Ak by všetky firmy na Slovensku fungovali ako Osobní makléri a všetci podnikatelia ako pán Petrovič, bol by tu raj na Zemi. :)

Dávid Starinský
, spokojný klient

Fantastický prístup, všetko išlo pdľa predstáv predávajúceho aj kupujúceho. Rýchle jednanie, profesionalita. Odporúčam. P. Petrovič bol veľmi nápomocný a pomohol vo všetkom.

Marcel Janoviak
, spokojný klient

So službami p. Petrovičovej som bola nadmieru spokojná. Tak isto aj so samotnou realitnou kanceláriou. Odborníci s ľudským prístupom, ktorí si svoju prácu odviedli na jednotku. Ďakujem Vám pekne a určite realitnú kanceláriu osobnimakleri môžem len odporučiť.

Marta Vajkaiová
, spokojný klient

Vyborna komunikacia s panom Petrovicom, odporucam! Profesionalita, flexibilita. Dakujeme!

Romana Danihelova
, spokojný klient

Začínali sme s predajom v čase najvyšších korona opatrení a preto nám určite veľmi pomohlo vytváranie 3D modelov nehnuteľností s ktorým pracujú. Všetko šlo hladko, rýchlo sa našli kupci, a ďalší servis bol tiež bezproblémový. Môžeme len odporúčať a ďakujeme hlavne p. Kocúrovi a p. Petrovičovi :)

Martin Čillik
, spokojný klient

perfektná spolupráca, milý prístup, profesionalita na vysokej úrovni, budem odporúčať ďalej

Tatiana Drobná
, spokojný klient

Veľmi šikovní a flexibilní ľudia. Veľká spokojnosť s celým servisom.

Martin Strmiska
, spokojný klient

Velmi promptny pristup, kvalitna prezentacia nehnutelnosti. Napriek komplikovanej kupe a predaji neustala komunikacia zo strany maklera, p. Petrovica moze na 100% odporucit.

Matúš Roth
, spokojný klient

Výborná služba za rozumnú cenu. Pomohli mi nad rámec toho, čo som očakával. Bežné realitky sú vyhodené peniaze.

Vladimír Chudina
, spokojný klient

Chceli by sme aj touto cestou odporučiť OM. Boli sme maximálne spokojní so službami p. Petroviča a celého ich tímu. Absolútna ochota, zdvihnú telefón kedykoľvek 😊, pomôžu so všetkým. Ak rozmyslate nad ich službami, neváhajte. Určite odporúčame.

Veronika Polyakova
, spokojný klient

Ochota poradiť naozaj so všetkým. Profesionálny prístup. Som spokojná s celým procesom :)

Nikola Ondrášková
, spokojný klient

bola zaujímavá a skvelá skúsenosť si vyskúšať naše služby zo strany klienta super a teším sa na akú úroveň sme túto službu dotiahli :)

Michal Voronič
, spokojný klient

Flexibilita, ochota, odbornosť

Mária Paprskárová
, spokojný klient

Rýchli, spoľahliví & flexibilní Veľká vďaka za všetko.

Andrej Trulík
, spokojný klient

Za svoj život som už realizovala viaceré záležitosti, ktoré spadajú pod ,,osobnimakleri". Ale tento tím je TOP..prvý kontakt p.Diničová,od prvého telefonátu všetko ok,potom realizácia /komplikovaná/kolega p.Petrovič- nemám slov.Jeho prístup, trpezlivosť na tisíc otázok a absolútny smer vyriešiť akýkoľvek problém, či nejasnosť k spokojnosti všetkých strán. Smekam klobuk-ako sa hovorí.👍👍😍😍😇🍾

Jana Steiger
, spokojný klient

Profesionálny prístup, odbornosť, výborné organizačné schopnosti, ochota a spoľahlivosť, úžasný prehľad na realitnom trhu. Jednoznačne môžeme služby iba odporučiť a ďakujeme za skvelú pomoc pri predaji bytu. Super bonusom sú profesionálne fotky a 3D pôdorys k predávanej nehnuteľnosti.

Gabriela Hilkovičová
, spokojný klient

Perfektná spolupráca, profesionalita na vysokej úrovni, budem odporúčať ďalej.

Silvia Jansová
, spokojný klient

Ďakujem veľmi pekne za pomoc so všetkým, bola s vami veľmi dobrá komunikácia a ďakujem za to, že sme to dotiahli do úspešného konca aj napriek problémom ktoré nastali. Odporúčam

Miroslav Valocka
, spokojný klient