Dohodnite si obhliadku
Ďakujeme, bude Vás kontaktovať predajca projektu :)
Oops! Skúste to znova prosím ..
Miloslavov

Bývajte len 8 minút od Bratislavy

fotovoltaika

Zarobte si v lete na zimu

dbáme na udržateľnosť s prihliadnutím na súčasný rast cien energií a preto sme domy vybavili 4 fotovoltaickými panelmi s elektrickým výkonom až 1.5kW, čo pozitívne pocíti každý mesiac aj Vaša peňaženka.

V optimálnej prevádzke si počas letných mesiacov, kedy nevykurujete, vyrobenú elektrinu uložíte do virtuálnej batérie, z ktorej môžete čerpať v zime.

exteriérové rolety

Súkromie & komfort

Zmena klímy je neodvrátiteľný fakt a preto sú naše rodinné domy vybavené klimatizáciou a exteriérovými hliníkovými žalúziami.

Tie sú ovládané zabudovaný spínačmi v stene, v každej izbe zvlášť, a Vy tak nemusíte zakaždým hľadať stratený ovládač.

Osvedčený štandard

Zvučné značky a osvedčený dodávatelia, domy sa odovzdávajú kompletne dokončené a dokonca aj s možnosťou "prefinancovania" kuchynskej linky zahrnutím je nadobúdacej ceny do kúpnej sumy.

67.3m2
podlahovej plochy
27m2
terasy
80EUR
mesačné náklady
3
parkovacie miesta
Rozpis štandardu
Ponuka domov

Vyberte si z dostupných

220B
67.32
m2
342
m2
Štandard bez kuchyne
208740
EUR
Voľný
219A
67.32
m2
337
m2
Štandard bez kuchyne
208740
EUR
Voľný
218B
67.32
m2
333
m2
Štandard bez kuchyne
208740
EUR
Voľný
Pre zobrazenie ceny a výmery otočte smartphone
interaktívna mapa projektu
218B
333m2
voľný
219A
337m2
voľný
220B
342m2
voľný

Prečo toto bývanie?

Praesent vestibulum eros sed arcu bibendum, ut imperdiet libero.

Dostupná vzdialenosť do BA

Len 8 minút cesty autom Vás delí od vstupu do Bratislavy cez Podunajskú Bránu s prvou väčšou prevádzkou potravín LIDL, či obchodným centrom Avion shopping center.

Overený developer so zodpovedným prístupom

Aj keď sú stavby postavené na základe rokmi nadobudnutých skúseností, je dobré ak Vám v prípade reklamácie developer ochotne odpovie a pribehne na pomoc.

Ekonomické a ekologické bývanie

Vďaka fotovoltaickým panelom, ktorým sekunduje virtuálna batéria, šetríte na platbách za elektrinu jej vyrábaním do siete. Nadbytočná produkcia sa v lete ukladá do virtuálnej batérie aby ste ju v zime mohli zas spotrebovať.

Máte záujem o obhliadku?

Dohodnite si ju jednoducho a hneď teraz, časovo sa Vám prispôsobíme

Ďakujeme! Bude Vás kontaktovať predajca projektu Ing. Miroslav Kocúr
Oops! Skúste to znova prosím.

FAQs

Najčastejšie otázky klientov a odpovede na nich

Kde sa výstavba týchto domov nachádza?

Projekt je situovaný na okraji obce Miloslavov na novo vybudovanej ulici - Zafírová, s čerstvo položenými inžinierskymi sieťami a dopravnou komunikáciou. Nájdete ju v susedstve Jantárovej ulice, respektíve pre lepšie zorientovanie sa prekliknite na mapu TU s presným vyznačením polohy.

Ako funguje benefit "prefinancovania" kuchynskej linky?

Mnohých záujemcov potešíme možnosťou pre financovania kuchynskej linky vrátane spotrebičov navýšením kúpnej ceny domu. Ako to v praxi vyzerá? Jednoducho si vyberiete kuchyňu podľa seba, developer ju za Vás objedná a uhradí, pričom cenu kuchynskej linky premietneme do finálnej kúpnej ceny 1:1. Poskytnutá hypotéka napríklad vo výške 80% kúpnej ceny tak pokrýva aj 80% kúpnej ceny kuchynskej linky a vy tak nemusíte vynakladať vlastné prostriedky na jej dodatočnú kúpu.

Aká je požiadavka na financovanie?

Po tom ako si vyberiete svoj rodinný dom, pridelený advokát z tímu osobnimakleri.sk Vám vypracuje zmluvu o budúcej zmluve. Po jej odsúhlasení a podpise sa na základe nej hradí rezervačný poplatok vo výške 5% cenníkovej ceny, ktorý je zároveň prvou splátkou kúpnej ceny za rodinný dom. Rozdiel kúpnej ceny dofinancujete z hypotekárneho úveru a obratom po úhrade kúpnej ceny domy Vám odovzdáme skolaudovaný a dokončený dom. Bývať môžete už do mesiaca od rezervácie.

Budú rodinné domy skolaudované?

Všetky rodinné domy sú oficiálne skolaudované a stavebno-technicky dokončené. Dom Vám odovzdáme obratom po úhrade kúpnej ceny.

Viete mi pomôcť s predajom nehnuteľnosti a hypotékou?

Tento projekte je predávaný cez službu osobnimakleri.sk, kde za predaj / kúpu neplatíte žiadnu províziu. Rovnakú realitnú službu s komplexným marketingom a garantovaným právnym servisom Vám vieme poskytnúť aj pri predaji Vášho bytu / domu za fixný poplatok 998EUR, ktorý sa hradí v dvoch splátkach. Viac o našej inovatívnej službe TU.

V prípade hypotéky riešenej cez nás určite oceníte zníženie RPMN (teda celkových nákladov súvisiacich s hypotékou) o náklad na posudok a správny poplatok na katastri (spolu až 256EUR), ktoré uhradíme za klienta, ktorý si financovanie vyberie cez nás.

Alexandra Menšíková predajca

prevediem Vás týmto úspešnom projektom už vo svojej II. etape, predvediem Vám vzorový dom a zodpoviem všetky prípadné otázky

telefón
0918 861 688