Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Pre športové vyžiti sú k dispozícií tenisové kurty, futbalové ihriská, fitness centrum a kúpalisko.
Potraviny
Na sídlisku a v okolí sa nachádza množstvo obchodov a nákupné centrá.
Zdravotné služby
Súčasťou sídliska je aj Poliklinika Družba.
Školy
V pešej dostupnosti nájdete materské aj základné školy.
Spojenie MHD
Zo sídliska premávajú mestské autobusy. Železničná a autobusová stanica sú vzdialené cca 2,5 km.
Vzdialenosť do centra
Vďaka vybudovanej lávke pri poliklinike ste v centre mesta pešo do 10minút.

Trnava je 7. najväčším mestom Slovenska a patrí do dynamicky sa rozvíjajúceho územia medzi Bratislavou a Nitrou. Mesto je bohaté na históriu, pýši sa hlavne historickým centrom, ktoré bolo vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Vyhľadávané miesto je Trojičné námestie, ktoré ponúka pestré kultúrno-spoločenské vyžitie, či mestské opevnenie, ktoré patrí medzi najstaršie stredoveké opevnenia slovenských miest. Zároveň je Trnava obklopená prírodou, ktorá ponúka veľa možností na relax, či už v miestnom parku, alebo v blízkosti Trnavských rybníkov.

Historická časť Trnavy

Sídlisko Družba patrí do mestskej časti Trnava-východ. Ide o sídlisko vybudované v polovici 80. rokoch ako reakcia na mimoriadny priemyselný rozvoj mesta. V súčasnosti ide o jednu z vyhľadávaných lokalít v Trnave, nakoľko sa nachádza v pešej dostupnosti do centra mesta a ponúka výbornú občiansku vybavenosť.


V okolí sídliska nájdete nákupné centrá, kaviarne, školy a škôlky, polikliniku, zástavku autobusov a viaceré úrady. Pre športovcom je k dispozícií fitpark, športoviská, tenisové kurty, futbalové ihriská či kúpalisko.

Do centra mesta sa dostanete pešo len za 10 minút. Najrýchlejším a najkomfortnejším spôsobom to je cez cca 300m betónovú lávku pri poliklinike, vďaka ktorej nemusíte križovať žiadnu frekventovanú ulicu. Navyše sa má lávka v blízkej dobe stať zelenšou a príjemnejšou pre chodcov. Majú tu pribudnúť zátišia s lavičkami, a vďaka zeleni na konštrukciách lávky a vysadeným kríkom by sa mal nie len stlmiť hluk z frekventovanej cesty, ale aj znížiť teplota okolia počas letných horúcich dní. Okrem tohto projektu pribudlo na Družbe v poslednom období viacero parkovacích miest, detských ihrísk, a zelených plôch.

Domy na sídlisku sú zateplené, s novou fasádou a upravenými vchodmi

Zo sídliska je dobrá dostupnosť na severný obchvat. Železničná a autobusová sa taktiež nachádzajú relatívne blízko (do 10 min autom). Na sídlisku sa nachádzajú autobusové zástavky, ktoré Vás spoja so zvyšnými šasťami mesta.

Čo lokalita ponúka: bývanie na sídlisku a s tým súvisiace pozitíva a negatíva

Čo Vás očarí: občianska dostupnosť + blízkosť centra mesta

Životný štýl: o byty na Družbe majú záujem hlavne mladé páry a rodiny

Čo Vás môže sklamať: nedostatok parkovacích miest, ako to už na sídliskách býva