Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Okolie Stupavy je známe množstvom turistických chodníkov a cyklotrás.
Potraviny
Nájdete tu menšie aj väčšie predajne - napr. Billa, CBA, Coop jednota.
Zdravotné služby
Nachádza sa tu zdravotné stredisko, kde majú ambulancie viacerí všeobecní lekári a špecialisti.
Školy
Mesto Stupava v súčasnosti zriaďuje 2 základné školy a 4 materské školy.
Spojenie MHD
Linky do Bratislavy premávajú pravidelne každých 15 - 20 minút,cesta trvá cca 35 min.
Vzdialenosť do centra
Vďaka tunelu Sitina ste v centre mesta autom približne za 20 minút.

Výhodou bývania v Stupave je plnohodnotná občianska vybavenosť, množstvo príležitostí na relax, oddych či šport, rýchla doprava do Bratislavy a nádherná okolitá príroda. Oblasť v bezprostrednej blízkosti chránených krajinných oblastí Malých Karpát a povodia rieky Moravy je známa množstvom turistických chodníkov a cyklotrás. Na prechádzky sa môžete vydať do okolitých lesov, alebo aj do krásneho Kaštieľského parku, ktorý bol založený v 18.stororočí Pálffyovcami.

bývanie v Stupave Stupavský kaštieľ
Stupavský kaštieľ, zdroj:visitbratislava.com

Čo sa týka ďalšieho športového vyžitia v Stupave, mesto má dlhú tradíciu v poľovníctve a rybolove. Okrem toho má Stupava vlastný futbalový, florbalový, lukostrelecký  či hádzanársky klub.

Mesto Stupava v súčasnosti zriaďuje 2 základné školy a 4 materské školy. Nájdete tu menšie aj väčšie predajne potravín (napr.Billa, Coop jednota, CBA) DM dorgériu, reštaurácie, cukráreň, pizzeriu či kino. Vedľa Stupavského kultúrneho strediska nájdete veľké detské ihrisko, a vďaka nadácii Volkswagen tu nájdete aj detské dopravné ihrisko, kde sa Vaše ratolesti môžu pripraviť na dopravný svet.

Dopravné ihrisko pre deti , zdroj: mesto Stupava

V Stupave sa nachádza zdravotné stredisko, kde majú ambulancie detský lekár, lekár pre dospelých, neurológ, internista, očný lekár, gynekológ, zubný lekár, psychiater, reumatológ, osteológ, fyziater, rehabilitácia.

Pokojné bývanie v obci Stupava

V súčasnosti je Stupava dostupná len pre automobilovú dopravu, napriek tomu, že v minulosti viedla do Stupavy aj železničná trať. S Bratislavou ju spája cesta prvej triedy (trasa Bratislava - Brno - Praha), cesta do centra hlavného mesta Vám zaberie cca 20 min, autobusom 35 min. Linky premávajú pravidelne každých 15 - 20 minút, preto nie ste závislý od auta, ako tomu býva v iných satelitných mestečkách v okolí Bratislavy. Dokonca ste vďaka tunelu Sitina v centre mesta rýchlejšie ako z niektorých okrajových častí Bratislavy.

Čo lokalita ponúka: harmonické bývanie, kvalitné životné prostredie, športové vyžitie

Čo Vás očarí: Okolitá príroda a dostupnosť hlavného mesta

Životný štýl: Stupava ponúka pokojné bývanie pre všetky vekové kategórie

Čo Vás môže sklamať: S narastajúcim počtom obyvateľov sa zhoršuje dopravná situácia