Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku
No items found.

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Petržalská hrádza, Jarovecké rameno či Lužné lesy sú k dispozícii pre prechádzky a športové vyžitie.
Potraviny
V nákupnom centre Slnečnice Market nájdete všetko potrebné - potraviny, drogériu a iné.
Zdravotné služby
Lekáreň nájdete v Slnečnice market aj v zóne Viladomy, blízko je nemocnica Antolská.
Školy
Plánovaná výstavba školy v Slnečniciach bude zahŕňať materskú, základnú a strednú školu.
Spojenie MHD
Na presun do centra mesta môžete využiť autobusy č. 91,191,90,80,99. V budúcnosti aj električku.
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené cca 9km, cesta vám nebude trvať viac ako 10 minút autom.

Projekt Slnečnice začal s výstavbou už v roku 2008 a v súčasnosti sa delí na:

- Zóna Viladomy

- Zóna Mesto 

Táto novovzniknutá štvrť sa nachádzajú 9 km od centra Bratislavy, no cesta autom je vďaka rýchlemu napojeniu na Panónsku cestu rýchla a pohodlná. V blízkosti bude napojenie na nultý obchvat Bratislavy, ktorý Vás rýchlo prepojí s ďalšími mestskými časťami, diaľnicou D1 či rýchlostnou cestou R7. 

Vďaka plánovanej výstavbe električkovej trasy budete mať konečnú zastávku linky len pár metrov od domu a cesta do centra Vám zaberie len pár minút aj bez využitia auta. Súčasťou výstavby električkovej trate má byť aj cyklochodník, na ktorý sa má v budúcnosti napojiť cyklochodník vedúci naprieč celými Slnečnicami.

Kým sa dobudujú spomínané trate, môžete využívať už existujúce MHD spoje, pričom z neďalekej zastávky zo zóny Mesto Vyšehradská či Jasovská ste v centre mesta za 20 min. Do časti Zóna Viladomy premávajú spoje 90,91 a 91. 

Občianska vybavenosť je vo výstavbe, aj keď už teraz zóna Mesto ponúka široké spektrum služieb - v Slnečnica Market môžete nakúpiť čerstvé výrobky na farmárskom trhu Trch, okrem toho tu nájdete prevádzky Billa, Jysk, Planeo Elektro, Pepco, 101 Drogerie, Super Zoo, lekáreň aj trafiku. Súčasťou Slnečnice Market-u sú aj gastro prevádzky, takže nákup môžete spojiť s chutným obedom. V zóne Viladomy sa nachádza ďalší obchodík PePi, určený najmä pre rýchly nákup. 

Najmenšie deti môžu navštevovať otvorené jasle a materskú školu. V budúcnosti má pribudnúť moderná škola, ktorá bude zahŕňať materskú, základnú a strednú školu. Má ísť o jednu z najmodernejších a najinovatívnejších škôl nielen v Bratislave, ale aj na celom Slovensku. Ďalšie školy sú v tesnej blízkosti (napr. MŠ a ZŠ Turnianska, ZŠ Budatínska, MŠ Bradáčova..) Priamo v areáli Slnečníc sa nachádza zubná ambulancia a v okolí dostatok zdravotných zariadení - nemocnica Antolská je vzdialený len pár min. autom. Ďaleko to nemáte ani do súkromných kliník ProCare či Medissimo. K dispozícií sú vám 2 lekárne.

Veľkou výhodou je blízkosť Petržalskej hrádze, ktorá je od zóny Viladomy vzdialená len 700m, čo poteší všetkých milovníkov cyklistiky a korčuľovania. Vnútrobloky poskytujú priestor plný zelene pre deti a ich rodičov, hlavne v podobe multifunkčných, detských ihrísk a oddychových zón. 

V budúcnosti ma v zóne Mesto vyrásť najväčší park v Slnečniciach s rozlohou až 29-tisíc štvorcových metrov. Aj tento priestor bude slúžiť obyvateľom zóny Mesto ako oddychová oblasť so zelenými plochami a stromami. 

Čo lokalita ponúka: 

Ide o koniec Petržalky, no stále s dobrou dostupnosťou, kde rastie nové moderné sídlisko s plnohodnotnou občianskou vybavenosťou.

Čo vás očarí: 

Petržalská hrádza v tesnej blízkosti očarí milovníkov športu. Jarovecké rameno a Zemník, nachádzajúce sa v Lužných lesoch taktiež zaujmú milovníkov prírody, prechádzok a vodných športov.

Životný štýl:

Nakoľko táto lokalita ponúka bývanie len pár rokov, orientuje sa najmä na mladých ľudí a mladé rodiny. Dôraz sa kladie na komunitný charakter bývania. 

Čo Vás môže sklamať:

Lokalita sa stále rozvíja, môže tu byť častejší pohyb stavebných mechanizmov.