Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie
No items found.

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Petržalská hrádza, Jarovecké rameno či Lužné lesy sú k dispozícii pre prechádzky a športové vyžitie.
Potraviny
V nákupnom centre Slnečnice Market nájdete všetko potrebné - potraviny, drogériu a iné.
Zdravotné služby
Lekáreň nájdete v Slnečnice market aj v zóne Viladomy, blízko je nemocnica Antolská.
Školy
Plánovaná výstavba školy v Slnečniciach bude zahŕňať materskú, základnú a strednú školu.
Spojenie MHD
Na presun do centra mesta môžete využiť autobusy č. 91,191,90,80,99. V budúcnosti aj električku.
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené cca 9km, cesta vám nebude trvať viac ako 10 minút autom.

Projekt Slnečnice začal s výstavbou už v roku 2008 a v súčasnosti sa delí na:

- Zóna Viladomy

- Zóna Mesto 

Táto novovzniknutá štvrť sa nachádzajú 9 km od centra Bratislavy, no cesta autom je vďaka rýchlemu napojeniu na Panónsku cestu rýchla a pohodlná. V blízkosti bude napojenie na nultý obchvat Bratislavy, ktorý Vás rýchlo prepojí s ďalšími mestskými časťami, diaľnicou D1 či rýchlostnou cestou R7. 

Vďaka plánovanej výstavbe električkovej trasy budete mať konečnú zastávku linky len pár metrov od domu a cesta do centra Vám zaberie len pár minút aj bez využitia auta. Súčasťou výstavby električkovej trate má byť aj cyklochodník, na ktorý sa má v budúcnosti napojiť cyklochodník vedúci naprieč celými Slnečnicami.

Kým sa dobudujú spomínané trate, môžete využívať už existujúce MHD spoje, pričom z neďalekej zastávky zo zóny Mesto Vyšehradská či Jasovská ste v centre mesta za 20 min. Do časti Zóna Viladomy premávajú spoje 90,91 a 91. 

Občianska vybavenosť je vo výstavbe, aj keď už teraz zóna Mesto ponúka široké spektrum služieb - v Slnečnica Market môžete nakúpiť čerstvé výrobky na farmárskom trhu Trch, okrem toho tu nájdete prevádzky Billa, Jysk, Planeo Elektro, Pepco, 101 Drogerie, Super Zoo, lekáreň aj trafiku. Súčasťou Slnečnice Market-u sú aj gastro prevádzky, takže nákup môžete spojiť s chutným obedom. V zóne Viladomy sa nachádza ďalší obchodík PePi, určený najmä pre rýchly nákup. 

Najmenšie deti môžu navštevovať otvorené jasle a materskú školu. V budúcnosti má pribudnúť moderná škola, ktorá bude zahŕňať materskú, základnú a strednú školu. Má ísť o jednu z najmodernejších a najinovatívnejších škôl nielen v Bratislave, ale aj na celom Slovensku. Ďalšie školy sú v tesnej blízkosti (napr. MŠ a ZŠ Turnianska, ZŠ Budatínska, MŠ Bradáčova..) Priamo v areáli Slnečníc sa nachádza zubná ambulancia a v okolí dostatok zdravotných zariadení - nemocnica Antolská je vzdialený len pár min. autom. Ďaleko to nemáte ani do súkromných kliník ProCare či Medissimo. K dispozícií sú vám 2 lekárne.

Veľkou výhodou je blízkosť Petržalskej hrádze, ktorá je od zóny Viladomy vzdialená len 700m, čo poteší všetkých milovníkov cyklistiky a korčuľovania. Vnútrobloky poskytujú priestor plný zelene pre deti a ich rodičov, hlavne v podobe multifunkčných, detských ihrísk a oddychových zón. 

V budúcnosti ma v zóne Mesto vyrásť najväčší park v Slnečniciach s rozlohou až 29-tisíc štvorcových metrov. Aj tento priestor bude slúžiť obyvateľom zóny Mesto ako oddychová oblasť so zelenými plochami a stromami. 

Čo lokalita ponúka: 

Ide o koniec Petržalky, no stále s dobrou dostupnosťou, kde rastie nové moderné sídlisko s plnohodnotnou občianskou vybavenosťou.

Čo vás očarí: 

Petržalská hrádza v tesnej blízkosti očarí milovníkov športu. Jarovecké rameno a Zemník, nachádzajúce sa v Lužných lesoch taktiež zaujmú milovníkov prírody, prechádzok a vodných športov.

Životný štýl:

Nakoľko táto lokalita ponúka bývanie len pár rokov, orientuje sa najmä na mladých ľudí a mladé rodiny. Dôraz sa kladie na komunitný charakter bývania. 

Čo Vás môže sklamať:

Lokalita sa stále rozvíja, môže tu byť častejší pohyb stavebných mechanizmov.