Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Senec ponúka široký výber športového a kultúrno-spoločenského vyžitia.
Potraviny
V Senci nájdete všetky väčšie supermarkety (Billa, Lidl, Kaufland) či menšie obchodíky (Špajzka).
Zdravotné služby
V Senci sa nachádza poliklinika, viacero ambulancií a lekární.
Školy
V meste je dostatok materských (12) a základných (5) škôl.
Spojenie MHD
Do okolitých miest sa dostanete autobusovou alebo železničnou dopravou. Linky premávajú pravidelne.
Vzdialenosť do centra
Centrum Bratislavy je vzdialené 30km, cestá Vám v ideálnych podmienkach zaberie 30-35 minút.

Mesto Senec má veľmi výhodnú polohu a do Bratislavy sa viete pohodlne dostať či už autom, vlakom alebo autobusom. Najrýchlejšia je cesta vlakom (cca 25min), spoje sú pravidelné a zástavka sa nachádza v blízkosti Slnečných jazier. Pri ceste autom/autobusom treba rátať so zdržaním, hlavne počas ranných a podvečerných dopravných špičiek. Za ideálnych podmienok Vám cesta autom zaberie 30 minút, autobusom 45min. Vďaka novému napojeniu na D4R7 by mala byť cesta do Bratislavy ešte rýchlejšia. Senec je dobre prepojený aj s okolitými mestami a dedinami, kde môžete využiť na prepravu aj vybudovanú sieť cyklotrás. Jednou z hlavných priorít mesta je vybudovanie cyklotrasy SENEC – JUH , ktorý by mal spojiť mesto Senec s Bratislavou. Výstavba by mala byť ukončená v roku 2022.

bývanie v Senci Slnečné jazerá
bývanie v Senci kruhový objazd

Senec je ideálnym miestom pre aktívnych ľudí čo neobsedia doma. Môžete navštíviť Slnečná jazerá, ktoré sú nie len miestom pre vodné aktivity, ale aj ďalšie športy (futbal, plážový volejbal, tenis). Celoročne je vám k dispozícií aquapark, ktorý ponúka atrakcie pre malých aj veľkých. Cyklisti ocenia vybudované cyklotrasy, nie len vrámci mesta, ale mimo Senca, ako napr. cyklotrasa vedúca do Pezinka popri Šenkvickom kanály či Galbovom mlyne. Dokonca aj v zimných mesiacoch sa zabavíte v blízkom areály BABA na 3 zjazdovkách či 2 bežeckých tratiach, alebo zamrznutých jazerách.

bývanie v Senci detské ihrisko
bývanie v Senci tobogán

Mesto ponúka vysokú úroveň občianskej vybavenosti - je tu dostatok materských aj základných škôl, detské ihriská, obchody (Billa, Lidl, Kaufland), reštaurácie, parky. Po ruke máte aj zdravotné zariadenia - nachádza sa tu poliklinika (bez pohotovosti, tá je najbližšie až v Bratislave) a viaceré ambulancie. Senec žije kultúrou a okrem známeho festivalu Senecké leto, môžete počas celého roka navštíviť kopec iných kultúrnych podujatí (Veľký letný Karneval, Trojkráľové kúpanie, Jablkové hodovanie, Varenie guláša atď.). V meste sa nachádza kino, knižnica, amfiteáter a galéria. Senec patrí aj medzi vinárské mestá Malokaratského regiónu. 

bývanie v Senci námestie
bývanie v Senci mestský úrad


Čo lokalita ponúka: širokú ponuku športového a kultúrno-spoločenského vyžitia

Čo vás očarí: blízkosť Slnečných jazier, kde sa cítite ako na prímorskej dovolenke

Životný štýl: bývanie v Senci docenia mladí aktívni ľudia, ktorým nevadí dochádzať do Bratislavy a po robote si majú chuť ešte zašportovať

Čo vás môže sklamať: zlá dopravná situácia v časoch dopravnej špičky