Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Široké možnosti na šport a relax (Zlaté piesky, športové centrá, lezecká stena).
Potraviny
Neďaleko sa nachádzajú známe nákupné centrá AVION, Pharos, Ikea.
Zdravotné služby
Zdravotné služby vám poskytnú v zdravotnom stredisku alebo v neďalekej Ružinovkej nemocnici.
Školy
Nájdete tu vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po stredné školy.
Spojenie MHD
Premávajú tu atobusové a aj trolejbusové spoje (č. 61, 63, 69, 204,205)
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené cca 6km, cesta autom vám nezaberie viac ako 10-15min.

Trnávka je súčasťou obľúbenej mestskej časti Ružinov, charakteristická najmä rodinnými domami. V minulosti išlo o robotnícku štvrť, dnes sa stáva čím ďalej tým viac vyhľadávanou lokalitou na výstavbu nových projektov a bývanie.

Občianska vybavenosť v Trnávke je na veľmi dobrej úrovni  - nachádzajú sa tu jasle, materská, základná škola (medzi nimi aj súkromná waldorfská) a viaceré odborné stredné školy. Nájdete tu kostol, futbalové ihrisko, zdravotné stredisko, poštu, políciu. Pre nákup sa môžete vydať do veľkých nákupných stredísk ako AVION, Pharos či IKEA, menšie nákupy vybavíte aj v menších prevádzkach predajne Lidl alebo Kraj.

Rekreáciu a šport zabezpečujú viaceré športoviská - medzi nimi aj najväčšia lezecká stena K2, športové centrum Aircraft s wellness a fitness, Jump Aréna, zašportovať si môžete aj na neďalekej obľúbenej letnej destinácii Bratislavčanov - Zlaté Piesky. Mladé rodiny ocenia blízkosť najväčšieho detského centra KidsHouse, ako aj viaceré parky a detské ihriská.

Vďaka diaľničného obchvatu sa dostanete pohodlne do centra mesta za 10-15 minút. Taktiež sem premávajú viaceré autobusové a trolejbusové linky (č. 61, 63, 69, 204,205).

V najbližších rokoch majú vyrásť v Trnávke nové obytné štvrti (napr. Ovocné sady, Galvaniho dvory). Súčasťou novej štvrte Ovocné sady má byť aj rozsiahly centrálny park s okrasnými ovocnými stromami a detským ihriskom. Tieto projekty vďaka dostupnej cene a kvalite prevedenia lákajú najmä mladé rodiny a dá sa očakávať že s týmito projektami sa úroveň bývania v Trnávke ešte viac zvýši.

Nový plánovaný projekt Ovocné Sady, zdroj:ovocnesady.sk

Čo vás očarí: Verejné priestory s výbornými možnosťami na šport a relax.

Čo lokalita ponúka: Bývanie v rozvíjajúcej sa časti Bratislave za prijateľné ceny.

Životný štýl: Vhodné bývanie pre rodiny s deťmi alebo seniorov, ktorí už uprednostňujú pokojnú štvrť pred ruchom veľkomesta.