Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Voľný čas môžete tráviť v obľúbenom parku Ostredky, alebo v komunitnej záhradke.
Potraviny
Nakúpiť môžete v predajni Lidl, alebo Kraj. V OC Budúcnosť nájdete rôzne služby.
Zdravotné služby
K dispozícii vám sú viaceré ambulancie, v OC Budúcnosť sa nachádza lekáreň.
Školy
Deti môžu navštevovať materskú, základnú aj strednú športovú školu.
Spojenie MHD
Do tejto časti Ružinova premávajú linky autobusov 39,50,61, električka č. 9
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené asi 6km, cesta autom vám zaberie cca 15minút.

Uprostred sídliska Ostredky vznikol zelený park s detským ihriskom, ktorý je veľmi obľúbený medzi miestnymi obyvateľmi aj vďaka tomu, že tu nepremávajú auta. Ide o krásne miesto medzi domami, kde sa deti môžu bez obáv hrať, pri okrajoch sú len parkoviská a cesta je neprejazdná. Nachádza sa tu detské ihrisko, Fitpark zóna pre športovcov, veľa lavičiek a hneď pri parku (v OC Budúcnosť) potraviny a cukráreň. 

zdroj: medvedkudajlabku.sk

Ostredky sú známe aj svojim komunitným životom. V spolupráci s OZ Vnutroblok tu bola založená komunitná záhradka, ktorá sa nachádza v areáli Strednej športovej školy. Počas letnej sezóny sa tu organizujú rôzne akcie (pikniky, workshopy, grilovačky, koncerty). Priestor je prístupný všetkým obyvateľom a môžete ho využiť na spoznávanie nových ľudi, prechádzky, čítanie, alebo odpočinok a relax.

zdroj: FB fan page Komunitná záhrada Ostredky

V okolí sídliska Ostredky nájdete potraviny Lidl, alebo Kraj. Posedieť si môžete v cukrárni Ihro, kaviarni, alebo v reštaurácii s vonkajším posedením Planetka. V zrekonštuovanom areáli ZŠ Ostredková sa môžu hrať a športovať deti všetkých kategórii. Okrem toho sa tu nachádza pošta,banky/ bankomaty, materká, základná a aj stredná športová školu, sídli tu Daňový úrad či Paneurópska vysoká škola. V OC Budúcnosť nájdete kaderníctvo, kvetinárstvo, krajčírstvo a iné služby. Na Drieňovej ulici Vás v prípade potreby ošetrí praktický lekár, očný lekár, alebo stomatológ. Neďaleko sa nachádza aj lekáreň.

Do centra mesta sa môžete vydať autom, cesta vám zaberie cca 15 minút, alebo MHD. Premávajú tu spoje 39,50,61, alebo električka č. 9. 

Viac o bývaní v Ružinove si môžete prečítať tu: https://www.osobnimakleri.sk/nehnutelnosti/ruzinov

Čo lokalita ponúka: vyhľadávaná lokalita, veľmi dobrá občianska vybavenosť, blízkosť obchodov, zástavký MHD aj električiek, školy, škôlky, ihriská, dobrá dostupnosť do centra.

Čo Vás očarí: komunitný život - vďaka projektom ako je napr. komunitná záhrada môžete lepšie spoznať svojich susedov, venovať sa pestovaniu aj na sídlisku a stráviť príjemný čas počas spoločných akcii vo verejnom priestore 

Životný štýl: Bývanie ideálne pre mladé rodiny, komunitný štýl života