Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Ružinov ponúka široké spektrum voľnočasových aktivít.
Potraviny
Na nákup vám slúžia veľké nákupné centrá, ako aj malé lokálne obchodíky.
Zdravotné služby
O Vaše zdravie sa postarajú v Nemocnica s poliklinikou Ružinov, alebo vo viacerých súkromných amb.
Školy
Nachádza sa tu veľký počet materských škôl, základných, stredných odborných škôl a gymnázií.
Spojenie MHD
Ružinov je veľmi dobre prepojený linkami MHD, premávajú tu autobusy, trolejbusy aj električky.
Vzdialenosť do centra
Ružinov susedí s centrom mesta, jednoducho sa sem dostanete MHD, pešo či autom.

Ružinov je súčasťou okresu Bratislava II. Jedna sa o jednu z najväčších častí Bratislavy a skladá sa až z ôsmych miestnych častí –Trnávka, Nivy, Prievoz, Štrkovec, Trávniky, Ostredky, Pošeň a priemyselná časť Vlčie Hrdlo.

Mestská časť Ružinov má atraktívnu lokalitu, z ktorej to máte naozaj všade blízko. V miestnej časti Trnávka nájdete obľúbený Freshmarket s farmárskymi produktami, reštauráciami a kaviarňami, ale aj veľké nákupné centrá (Ikea, Avion, Hornbach) či rekreačnú oblasť Zlaté Piesky. Miestna časť Štrkovec so svojim jazerom ponúka priestor na romantické prechádzky, bežeckú dráhu pre bežcov, či detský park s preliezkami pre najmenších. Kúsok odtiaľ nájdete aj multifunkčné športové stredisko FitCamp. V časti Nivy môžete navštíviť kino Nostalgia, milovníci čerstých produktov ocenia trhovisko Miletičova, ktoré je už od 80. rokov obľúbeným miestom na nakupovanie farmárskych výrobkov, ovocia, zeleniny, pečiva a kadečoho iného.

bývanie v Ružinove nakupovanie vo Freshmarket
Freshmarket

V celom Ružinove sa nachádza 18 materských škôl, 13 základných, 14 stredných odborných a 7 gymnázii. Okrem toho tu sídli aj Paneurópska vysoká škola a FSEV Univerzity Komenského. Na Ružinovskej ulici sa nachádza Nemocnica s poliklinikou Ružinov, okrem toho v Ružinove pôsobí viacero súkromných lekárov a ambulancií. Obchody, lekárne, pošta, bankomaty – to všetko je samozrejmosťou tejto časti.

bývanie v Ružinove Štrkovecké jazero
Štrkovecké jazero

Ak si chcete zašportovať, nemusíte cestovať ďaleko. Ružinov ponúka široké spektrum možností. Vďaka indoorovým aj outdoorovým športoviskám môžete byť aktívni počas celého roka. Vaše deti sa vyšantia v detských centrách a na ihriskách.

bývanie v Ružinove park Andreja Hlinku
park Andreja Hlinku

Či už sa rozhodnete tráviť voľný čas v znamení nakupovania, športovaním alebo prechádzkou po promenáde pozdĺž Dunaja, všetko je od vás vzdialené len pár minút autom alebo MHD. Ružinov je veľmi dobre prepojený so zvyšnými častiami mesta akýmkoľvek dopravným prostriedkom a vďaka tomu sa rýchlo dostanete na všetky smery. Majitelia motorových vozidiel ocenia rýchle napojenie na obchvat a diaľnicu. Dôležitou súčasťou prepojenia sú aj električkové trate.

bývanie v Ružinove električkové spoje

Čo lokalita ponúka:

Moderné bývanie v obľúbenej časti BA – na skok do mesta, prírody či nákupných centier.

Čo vás očarí:

Veľké množstvo športových areálov, parkov, Štrkovecké jazero, nákupy na legendárnej Miletičke, alebo v modernom Freshmarkete.

Životný štýl:

Mestská časť je atraktívna pre aktívnych ľudí, ktorí chcú svoje dni využívať naplno.

Čo Vás môže sklamať:

Frekventované ulice Ružinovská, Tomášiková, Bajkalská, Gagarinova a Prievozska – rozsiahle kolóny v čase špičky.