Dohodnite si fotenie

Dohodnite si nezáväzné fotenie a my Vám do 24 hodín spracujeme inzerát

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ružinov

Ružinov je jedna z najobľúbenejších častí Bratislavy, nie len kvôli jej výhodnej polohe v blízkosti Dunaja a centra mesta, ale aj vďaka jej kompaktnosti a ponuke množstva služieb a aktivít „na jednom mieste“.

73 250 (2018)
39,6 km2
Martin Chren (nezávislý)

O bývaní

Rýchly prehľad

Aktivity
Futbalové štadióny, zimný štadión, Zlaté piesky a iné.
Potraviny
Od veľkých nákupných centier až po malé lokálne obchodíky.
Zdravotné služby
Nemocnica s poliklinikou Ružinov, viaceré súkromné amb.
Školy
Zastúpené sú MŠ, ZŠ, SOŠ a aj gymnázia.
Spojenie MHD
Autobusy, trolejbusy, električky.
Vzdialenosť do centra
Ružinov susedí s centrum mesta, jednoducho sa sem dostanete MHD, pešo či autom.

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Ružinov je súčasťou okresu Bratislava II. Jedna sa o jednu z najväčších častí Bratislavy a skladá sa až z ôsmych miestnych častí –Trnávka, Nivy, Prievoz, Štrkovec, Trávniky, Ostredky, Pošeň a priemyselná časť Vlčie Hrdlo.

Mestská časť Ružinov má atraktívnu lokalitu, z ktorej to máte naozaj všade blízko. V miestnej časti Trnávka nájdete obľúbený Freshmarket s farmárskymi produktami, reštauráciami a kaviarňami, ale aj veľké nákupné centrá (Ikea, Avion, Hornbach) či rekreačnú oblasť Zlaté Piesky. Miestna časť Štrkovec so svojim jazerom ponúka priestor na romantické prechádzky, bežeckú dráhu pre bežcov, či detský park s preliezkami pre najmenších. Kúsok odtiaľ nájdete aj multifunkčné športové stredisko FitCamp. V časti Nivy môžete navštíviť kino Nostalgia, milovníci čerstých produktov ocenia trhovisko Miletičova, ktoré je už od 80. rokov obľúbeným miestom na nakupovanie farmárskych výrobkov, ovocia, zeleniny, pečiva a kadečoho iného.

bývanie v Ružinove nakupovanie vo Freshmarket
Freshmarket

V celom Ružinove sa nachádza 18 materských škôl, 13 základných, 14 stredných odborných a 7 gymnázii. Okrem toho tu sídli aj Paneurópska vysoká škola a FSEV Univerzity Komenského. Na Ružinovskej ulici sa nachádza Nemocnica s poliklinikou Ružinov, okrem toho v Ružinove pôsobí viacero súkromných lekárov a ambulancií. Obchody, lekárne, pošta, bankomaty – to všetko je samozrejmosťou tejto časti.

bývanie v Ružinove Štrkovecké jazero
Štrkovecké jazero

Ak si chcete zašportovať, nemusíte cestovať ďaleko. Ružinov ponúka široké spektrum možností. Vďaka indoorovým aj outdoorovým športoviskám môžete byť aktívni počas celého roka. Vaše deti sa vyšantia v detských centrách a na ihriskách.

bývanie v Ružinove park Andreja Hlinku
park Andreja Hlinku

Či už sa rozhodnete tráviť voľný čas v znamení nakupovania, športovaním alebo prechádzkou po promenáde pozdĺž Dunaja, všetko je od vás vzdialené len pár minút autom alebo MHD. Ružinov je veľmi dobre prepojený so zvyšnými častiami mesta akýmkoľvek dopravným prostriedkom a vďaka tomu sa rýchlo dostanete na všetky smery. Majitelia motorových vozidiel ocenia rýchle napojenie na obchvat a diaľnicu. Dôležitou súčasťou prepojenia sú aj električkové trate.

bývanie v Ružinove električkové spoje

Čo lokalita ponúka:

Moderné bývanie v obľúbenej časti BA – na skok do mesta, prírody či nákupných centier.

Čo vás očarí:

Veľké množstvo športových areálov, parkov, Štrkovecké jazero, nákupy na legendárnej Miletičke, alebo v modernom Freshmarkete.

Životný štýl:

Mestská časť je atraktívna pre aktívnych ľudí, ktorí chcú svoje dni využívať naplno.

Čo Vás môže sklamať:

Frekventované ulice Ružinovská, Tomášiková, Bajkalská, Gagarinova a Prievozska – rozsiahle kolóny v čase špičky.

Ponuka domov v tejto lokalite

No Properties found.

Ponuka bytov

Ponuka pozemkov

No Properties found.

#bezprovizie

profesionálny marketing a osobný realitný maklér

Realitní odborníci

Spoznajte našich realitných odborníkov, ktorí vedia ako správne predať predstavu o bývaní a s ňou aj Vašu nehnuteľnosť.

Právny servis

Náš skúsený právny tím sa postará o to, aby celý proces prebehol rýchlo a bezpečne. My Vám ušetríme čas a nervy, Vy dostanete za svoju nehnuteľnosť viac peňazí.

Appka s kontrolou

Komunikujte ONLINE. Nie len so svojim maklérom, ale aj marketingovým alebo právnym poradcom. Kontrola nad predajom prebieha cez moderný nástroj.

Iné lokality

ak by táto nebola to pravé orechové