Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Pošeň

Pošeň je čast Bratislavskej mestskej časti Ružinov, známa pre rozsiahlu sídliskovú výstavbu, ktorá tu prebehla koncom 60tych rokov. Tak ako aj zvyšné časti Ružinova, aj Pošeň ponúka príjemné bývanie s dobrým napojením do mesta a skvelou občianskou vybavenosťou.

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Vo voľnom čase sa môžete vydať na prechádzky, navštíviť fitness centrá či s deťmi detské ihriská.
Potraviny
Nakúpiť môžete v prevádzkach: Billa, Lidl, Terno, Kraj.
Zdravotné služby
V prípade potreby môžete navštíviť zdravotné stredisko, alebo súkromné ambulancie.
Školy
Nájdete tu viaceré materské, základné a stredné školy / gymnázia.
Spojenie MHD
Pošeň je prepojená so zvyškom mesta električkou č. 3 a trolejbusovými linkami 201, 202 a 212.
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené cca 5 km, cesta autom vám zaberie 15-25 minút.

Ružinov je jedna z najobľúbenejších častí Bratislavy, kvôli jej výhodnej polohe v blízkosti Dunaja a centra mesta, ale aj vďaka jej kompaktnosti a ponuke množstva služieb a aktivít „na jednom mieste“. Pošeň je jej miestnou časťou, pre ktorú sú charakteristické skôr staršie paneláky a 4-8 podlažné bytovky. Priestor medzi nimi vypĺňa zeleň.

Pošeň ponúka bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou - nájdete tu všetky obľúbené prevádzky potravín (Billa, Lidl, Terno, Kraj), zdravotné strediská, praktické ambulancie, materské, základné ako aj stredné školy a gymnázia (gymnázium Ivana Horvátha a Tomášiková). Pre rodiny s deťmi slúžia viaceré detské ihriská. Ihrisko pri Bachovej ulici sa nachádza medzi ulicami, ďaleko od cesty, s dookola porasteným trávnikom. V jeho blízkosti sa nachádza cukráreň, knižnica, ľudová škola umenia a aj základná škola spolu s osemročným gymnáziom. 

Nákupné centrum Kocka síce z vonku chátra a pripomína nám časy socializmu, ale ponúka množstvo drobných obchodov, prevádzok a služieb: poštu, potraviny, fitness centrum, obuv, krčmu, auto doplnky a dva bankomaty.

Ďalším menším lokalným nákupným centrom je aj OC Retro, aj keď to sa nachádza už v susednej časti Trávniky - nájdete tu DM drogériu, papierníctvo, kaderníctvo či ďalšiu predajňu potravín Terno. 

Nákupné centrum KOCKA


OC Retro vo vedľajšej časti Trávniky

Dom kultúry v miestej časti Pošeň ponúka bohatý program a organizuje rôzne hudobné, tanečné či divadelné predstavenia.

Dostupnosť do centra mesta je pohodlná a rýchla vďaka električkovej trati (linka č. 3) a trolejbusovým spojeniam (201, 202, 212). Cesta MHD do centra mesta trvá cca 20 minút. Podobne dlho Vám potrvá aj cesta autom. 

Čo lokalita ponúka:

Bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Bratislavy.

Čo vás očarí:

Zvyšné časti Ružinova sú len na skok a ponúkajú množstvo športových areálov, parkov, Štrkovecké jazero, nákupy na legendárnej Miletičke, alebo v modernom Freshmarkete.

Životný štýl:

Sídliskové bývanie pre všetky vekové kategórie.

Čo Vás môže sklamať:

Pošeň je jedna z menej udržiavaných miestnych častí Ružinova.

No items found.
No items found.
No items found.