Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Široké spektrum voľnočasových aktivít - k dispozícií sú športoviská, lesy, parky, galéria, múzeum.
Potraviny
Nájdete tu všetky najznámejšie reťazce (Tesco, Billa, Kaufland, Lidl), odporúčame aj trhovisko.
Zdravotné služby
K dispozícií sú medicínské centrá, poliklinika a viaceré lekárne.
Školy
V meste sa nachádza dokopy viac ako 13 materských, základných a stredných škôl, výber je ozaj široký
Spojenie MHD
Do centra BA premávajú pravidelné vlakové a autobusové spoje, nie ste tak závislý od auta.
Vzdialenosť do centra
Bratislava je vzdialená 20 km, cesta autom vám potrvá v závislosti od podmienok 25-35 minút.

Mesto Pezinok je známe najmä svojou vinohradníckou históriou a vinárskou produkciou, centrum mesta láka návštevníkov svojimi historickými pamiatkami, kaviarňami či okolitou prírodou. Pezinok je však aj skvelé miesto na bývanie a to z viacerých dôvodov.

Keďže ide o okresné mesto, nájdete tu všetko potrebné pre váš každodenný život - obchody a obchodné centrá, banky, bankomaty, poštu, škôlky a školy či zdravotné strediská. Pezinok je mesto bohaté na kultúrne akcie, žije hlavne rôznymi vinárskymi akciami, medzi najznámejšie patrí Pezinské vinobranie, Dni otvorených pivníc, alebo aj Keramické trhy, Pezinský permoník, ako aj motoristické a športové súťaže. 

Milovníci športu môžu využívať služby kúpaliska, plavárne, jazdeckého areálu, zimného štadiónu alebo športovej haly. 

Ak preferujete outdoorové aktivity, poslúžia vám lesy Malých Karpát, ktoré máte v Pezinku len na skok a ktoré ponúkajú skvelé možnosti na turistiku alebo cykloturistiku, počas zimných mesiacov aj bežkovanie. V rámci mesta si obľúbite prechádzky v Zámockom parku, ktorý predstavuje pokojné miesto na relax, šport, prechádzky. V parku, ako aj iných častiach mesta nájdete viaceré detské ihriská.  Príjemné posedenie v centre Pezinka zabezpečia kaviarne, reštaurácie a samozrejme vynikajúce vinárne.

Pezinkom prechádza železničná trať Bratislava-Žilina-Košice a dve štátne cesty Bratislava-Trnava a Senec-Malacky. Má veľmi dobré autobusové a vlakové spojenie s Bratislavou.  Už za cca 17 minút sa môžete dostať vlakom pohodlne priamo do centra mesta Bratislavy, na hlavnú stanicu. Cesta autom vám pri ideálnej premávke zaberie 20-25 minút. Autobusové spoje sa do Bratislavy dostanú cca za 20 - 35 minút (na žel. stanicu Vinohrady, odtiaľ viete pokračovať električkou do centra mesta, alebo na AS Nivy)

Na území mesta Pezinok je v súčasnosti 6 materských škôl + 1 súkromná MŠ. Ďalej 4 základné školy a 1 umelecká ŽŠ. Nachádzajú sa tu aj stredné školy: osemročné Gymnázium zamerané na cudzie jazyky, Obchodná akadémia a jedna Stredná odborná škola. Okrem toho v meste pôsobí aj Stredná odborná škola Policajného zboru.

Čo lokalita ponúka: Bývanie v kľudnom vinohradníckom mestečku s bohatým kultúrnym programom a zaujímavou históriou.

Čo Vás očarí: Blízkosť lesov, široké množstvo aktivít, dobrá občianska vybavenosť, dostupnejšie ceny ako v Bratislave a dobré spojenie s hlavným mestom.

Životný štýl: Bývanie pre ľudí, ktorí cestujú za prácou do Bratislavy ale zároveň si chcú dopriať kľud malého mesta.

Čo Vás môže sklamať: Ak preferujete cestovanie autom pred vlakom, treba rátať s rannými zápchami.