Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Voľný čas môžete tráviť kúpaním v neďalekých štrkoviskách, alebo cyklistikou.
Potraviny
Nakúpiť môžete v novovybudovanom nákupnom centre PONTE.
Zdravotné služby
V obci Vám lekárske služby poskytne zdravotné stredisko s detským a praktickým lekárom.
Školy
V Moste pri Bratislave sa nachádza materská aj základná škola s dostatočnou kapacitou.
Spojenie MHD
Autobusové linky Slovaklines premávajú z Mosta pri Bratislave pravidelne cca každých 15 minút
Vzdialenosť do centra
Centrum hlavného mesta je vzdialené 17km, autom sa tam dostanete za cca 25minút.

Miestna časť Studené v súčasnosti neponúka dostatočnú občiansku vybavenosť svojim obyvateľom, tá je však zabezpečená obcou Most pri Bratislave. Tu sa nachádza materská a základná škola s dostatočnou kapacitou pre miestne deti, čím vám odpadáva potreba cestovania do iných obcí. Nachádza sa tu zdravotné stredisko s detským a praktickým lekárom, stomatológom a gynekológom. V obci nájdete aj lekáreň či veterinára. Pošta, bankomaty či kaviarne sú samozrejmosťou.

Časť Studené, Most pri Bratislave

Nakúpiť môžete v predajni Moja Samoška, alebo v novovybudovanom nákupnom centre PONTE, s obchodmi ako KRAJ, 101 Drogéria alebo Super ZOO. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko a športový areál. Ak sa chystáte do Mostu pri Bratislave len na výlet, určite navštívte Kaštieľ v Studenom, mohylu pádu lietadla M.R. Štefánika, kostol Božského Srdca Ježišovho, alebo pamätník 1. sv. vojny. V časti Studené odporúčame navštíviť predajňu výborných bratislavských rožtekov, ktoré sú vychýrené široko ďaleko.  

Križovatka novej rýchlostnej cesty R7

Studené ako metská časť Mostu pri Bratislave vďačí novej infraštruktúre ciest projektu D4R7 rýchlejšiemu a pohodlnejšiemu napojeniu do Bratislavy, čo sa prejavilo zatraktívnením ponuky v tejto lokalite.

Nákupné centrum PONTE

Medzi obcou Most pri Bratislave a jej miestnou časťou Studené je plánovaná výstavba cyklotrasy, ktorá spojí miestnu časť s centrom obce a uľahčí tak obyvateľom dochádzanie do práce v obci či prestup na spoje hromadnej dopravy. Jej plánovaná dĺžka je1,78km.

Obec je lákava pre nových obyvateľov hlavne kvôli svojej polohe - od časti Studené je centrum Bratislavy vzdialené len 17km. Cesta autom Vám v ideálnych podmienkach zaberie 25-30 minút. Vďaka frekventovanej autobusovej doprave nie ste závislí od auta a viete sa pohodlne dostať do centra Bratislavy za 25 minút. Autobusy Slovaklines premávajú každých 15 minút, v obci sa nachádzajú 3 zástavky. Spustenie časti diaľnice D4R7 dopravnú situáciu ešte zlepšilo a v súčasnosti už môžete využiť jeden zjazd a výjazd pred obcou Most pri Bratislave zo strany Bratislavy a druhý za obcou Most pri Bratislave zo strany Studené.

Čo sa týka voľnočasových aktivít, neďaleko obce Most pri Bratislave sa nachádzajú štrkoviská Zelená voda, ktoré využívajú hlavne miestní obyvatelia na kúpanie (ktoré tu je však povolené len na vlastné riziko) či rybolov. Voda je naozaj priezračne čistá a vďaka svoje pomerne odľahlej polohe tu nezažijete preplnené pláže. Bufet pri Zelenej vode je obľúbeným cieľom cyklistov.

Kaštiel studené