Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Voľný čas môžete tráviť kúpaním v neďalekých štrkoviskách, alebo cyklistikou.
Potraviny
Nakúpiť môžete v novovybudovanom nákupnom centre PONTE.
Zdravotné služby
O Vaše zdravie sa postarajú v zdravotnom stredisku, nájdete tu aj lekáreň.
Školy
V obci sa nachádza materská aj základná škola, s dostatočnou kapacitou.
Spojenie MHD
Autobusové linky Slovaklines premávajú z Mosta pri Bratislave každých 15 minút.
Vzdialenosť do centra
Centrum hlavného mesta je vzdialené 15km, autom sa tam dostanete za cca 25minút

Most pri Bratislave poskytuje všetky základné služby pre Váš každodenný život. Nachádza sa tu materská a základná škola s dostatočnou kapacitou pre miestne deti, čím vám odpadáva potreba cestovania do iných obcí. O Vaše zdravie sa postarajú v zdravotnom stredisku, kde ordinuje detský a praktický lekár, stomatológ a gynekológ. V obci nájdete aj lekáreň či veterinára. Pošta, bankomaty či kaviarne sú samozrejmosťou.

Nakúpiť môžete v predajni Moja Samoška, alebo v novovybudovanom nákupnom centre PONTE, s obchodmi ako KRAJ, 101 Drogéria alebo Super ZOO. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko a športový areál. Ak sa chystáte do Mostu pri Bratislave len na výlet, určite navštívte Kaštieľ v Studenom, mohylu pádu lietadla M.R. Štefánika, kostol Božského Srdca Ježišovho, alebo pamätník 1. sv. vojny. V časti Studené odporúčame navštíviť predajnu výborných bratislavských rožtekov, ktoré sú vychýrené široko ďaleko.  

Medzi obcou Most pri Bratislave a jej miestnou časťou Studené je plánovaná výstavba cyklotrasy, ktorá spojí miestnu časť s centrom ob Jej plánovaná dĺžka je 1,78km.

Obec je lákava pre nových obyvateľov hlavne kvôli svojej polohe - z obce je centrum Bratislavy vzdialené len 15km. Cesta autom Vám v ideálnych podmienkach zaberie 25-30 minút. Vďaka frekventovanej autobusovej doprave nie ste závislí od auta a viete sa pohodlne dostať do centra Bratislavy za 25 minút. Autobusy Slovaklines premávajú každých 15 minút, v obci sa nachádzajú 3 zástavky. Spustenie časti diaľnice D4R7 dopravnú situáciu výrazne zlepšilo a v súčasnosti už môžete využiť jeden zjazd a výjazd pred obcou Most pri Bratislave zo strany Bratislavy a druhý za obcou Most pri Bratislave zo strany Studené. Obchvat Mosta pri Bratislave uľahčí dochádzanie do hlavného mesta obyvateľom žijúcim v spádovej oblasti a odkloní dopravu z obce.

Čo sa týka voľnočasových aktivít, neďaleko obce Most pri Bratislave sa nachádzajú štrkoviská Zelená voda, ktoré využívajú hlavne miestní obyvatelia na kúpanie (ktoré tu je však povolené len na vlastné riziko) či rybolov. Voda je naozaj priezračne čistá a vďaka svoje pomerne odľahlej polohe tu nezažijete preplnené pláže. Bufet pri Zelenej vode je obľúbeným cieľom cyklistov.

Čo lokalita ponúka: Bývanie v pokojnom prostredí, no v tesnej blízkosti Bratislavy

Životný štýl: Vhodná lokalita pre mladé rodiny, ktoré preferujú bývanie v dome v kľudnom prostredí obce

Čo Vás môže sklamať: Ide o tranzitnú obec, preto treba rátať s vyššou frekvenciou áut v obci.

Nová zástavba pri obchvate R7