Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku
No items found.

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Lokalita vhodná na pekné prechádzky či už popri ovocnom sade alebo jazere.
Potraviny
Je tu menší obchodík s potravinami, kde nájdete všetko potrebné. V 2020 by mala pribudnúť Billa.
Zdravotné služby
Nájdete tu modernú lekáreň s parkoviskom a aj praktického lekára.
Školy
V časti Alžbetin dvor sa nachádza materská aj základná škola.
Spojenie MHD
Autobusom aj vlakom trvá cesta do Bratislavy približne rovnako - 30-40 minút.
Vzdialenosť do centra
Centrum hlavného mesta je vzdialené cca 23km, cesta trvá približne 30 minút autom.

V posledných rokoch obec prežíva prudký rozmach, ktorý súvisí s výhodnou polohou vzhľadom k hlavnému mestu, dobrými dopravnými prepojeniami, kompletnou technickou infraštruktúrou a pokojným prostredím. Treba uvažovať aj s ďalšou výstavbou a nárastom počtu obyvateľov, ktoré nastane v súvislosti ďalším rozširovaním funkčných plôch v územnom pláne. Obec sa taktiež pripravuje na spojenie dvoch častí - Miloslava a Alžbetinho dvora

V súčasnosti miestna časť Alžbetin dvor ponúka len základnú občiansku vybavenosť, aj keď tu nájdete všetko potrebné pre každodenný život -  škôlku, základnú školu, jedny menšie, ale dobre zásobené potraviny, poštu, kultúrny dom, bankomat, hostinec, lekáreň, alebo aj zmrzlináreň. 

bývanie v Miloslavove časť Alžbetin dvor potraviny
Menšie potraviny v časti Alžbetin dvor

Medzi dvoma časťami obce je plánované otvorenie moderného obchodného centra, v ktorej sa bude nachádzať aj supermarket Billa. V súčasnosti prebieha výstavba a otvorenie je naplánované na jeseň 2020. Okrem predajne Billa bude v centre aj predajňa 101 drogérie, kaviareň, kvetinárstvo, chovateľské potreby, rodinná pekáreň, vinotéka, či rýchle občerstvenie. V priestoroch obchodného centra bude aj obvodné oddelenie policajného zboru. Už naozaj nebudete potrebovať cestovať do iných obcí, väčšinu nájdete a vybavíte na jednom mieste.

bývanie v Miloslavove časť Alžbetin dvor
Alžbetin dvor

V okolí obce je dostatok rekreačných možností - cyklotrasy, jazdecký areál, necelých päť kilometrov od obce sa nachádzajú jazerá Nové Košariská, alebo sa môžete vydať na peknú prechádzku popri ovocnom sade. V susedných obciach Dunajská Lužná a Hamuliakovo je priamy prístup na Bratislavskú hrádzu, ktorá rozširuje športové možnosti o bicyklovanie, korčuľovanie, plávanie, či kitesurfing. 

V budúcnosti sa plánuje medzi Dunajskou Lužnou, Miloslavovom a Podunajskými Biskupicami výstavba oddychového rezortu “Biskupská Lagúna”, ktorá má slúžiť obyvateľom pre rekreáciu v prírodnom prostredí. Štúdia predpokladá, že na mieste vzniknú pláže z vyťaženého štrku a piesku, viacúčelové plochy so zeleňou, ihriská, bežecké trasy, stánky s občerstvením ako aj miesta pre rekreačných rybárov.

S hlavným mestom má Alžbetin dvor dobré vlakové a autobusové spojenie, nakoľko sa v časti nachádza autobusová a vlaková zastávka RegioJet. Cesta autobusom na Mlynské Nivy do centra hlavného mesta trvá 35-45minút a cesta autom približne 30 minút. Keďže prechádzate obcami Rovinka a Dunajská lužná, treba rátať so zdržaním v čase dopravnej špičky.

bývanie v Miloslavove časť Alžbetin dvor
Autobusová zastavka v časti Alžbetin dvor

V susednej obci Dunajská Lužná začali stavebné práce na rýchlostnej komunikácii R7, ktorá má za cieľ odbremeniť a zrýchliť dopravu do Bratislavy. Okrem toho Vám individuálnu dopravu uľahčí aj plánovaný privádzač na diaľnicu D4, vzdialený iba 3 kilometre v katastri obce Studené.

Čo lokalita ponúka:

Pokojné, kultivované životné prostredie.

Čo vás očarí:

Príjemné počasie - Miloslavov patrí k najteplejším oblastiam na Slovensku.

Životný štýl:

Nič iné ako pokojný vidiecký život v Miloslavove nečakajte.

Čo Vás môže sklamať:

Dopravné zápchy v okolí Dunajskej Lužnej.