Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Zafírová 2

Viac o projekte

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Výborné možnosti športového vyžitia - cyklistika, jazdecká škola, tenisový klub, futbalový klub, plavecký klub, tanečná škola či umelecký ateliér.
Potraviny
V OC Miloslavov sú potraviny Billa, ale aj predajňa kvalitného značkového alkoholu, taktiež je v obci skvelá Kvetoslavovská pekáreň, Vinotéka Miloslavov, Kaviareň s cukrárňou FLORISTA alebo skvelá zmrzlina CIAO BAMBINO.
Zdravotné služby
V obcí sú prevádzky dvoch lekárni, ordinácia praktického lekára a aj fyzioterapeuta.
Školy
V obci pôsobia 3 materské školy a niekoľko ďalších súkromných vrátane 9 ročnej základnej školy.
Spojenie MHD
Veľkou výhodou je skvelé autobusové a vlakové prepojenie s Bratislavou s pravidelnými spojmi.
Vzdialenosť do centra
Od centra Bratislavy je Miloslavov vzdialený 22 km (30 min autom), od Šamorína 12 km (15 min autom).

V posledných rokoch obec prežíva prudký rozmach, ktorý súvisí s výhodnou polohou vzhľadom k hlavnému mestu, dobrými dopravnými prepojeniami, kompletnou technickou infraštruktúrou a pokojným prostredím. Treba uvažovať aj s ďalšou výstavbou a nárastom počtu obyvateľov, ktoré nastane v súvislosti ďalším rozširovaním funkčných plôch v územnom pláne. Obec sa taktiež pripravuje na spojenie dvoch častí - Miloslavova a Alžbetinho dvora. Dobrá správa však je, že obec Miloslavov sa k týmto očakávaným zmenám stavia zodpovedne a nový územný plán reflektuje nové pomery obce.

Ďalšia z výhod bývania v Miloslavove je to, že nejde o tranzitnú obec, čiže miera prechádzajúcich áut nie je taká vysoká a to sa odzrkadľuje aj na kvalite ovzdušia a hluku.

detské ihrisko v časti Miloslavov

Časť Miloslavov mala v porovnaní s časťou Alžbetin dvor slabšiu občiansku vybavenosť - obchody, školy či lekára ste museli navštíviť v susednej časti, ktorá je vzdialená asi 1 km. Medzi dvoma časťami obce bolo však na jeseň 2020 otvorené nové obchodné centrum, v ktorej sa nachádza supermarket Billa, 101 drogérie, kaviareň, kvetinárstvo, chovateľské potreby, rodinná pekáreň, vinotéka, či rýchle občerstvenie. V priestoroch obchodného centra sa nachádza aj obvodné oddelenie policajného zboru. Už nebudete potrebovať cestovať do iných obcí, väčšinu nájdete a vybavíte na jednom mieste.

Materská škola v centre obce Miloslava

Ďalej je v tejto časti plánovaná výstavba materskej školy, nového parku pri cintoríne a autobusovej zástavky.

Novootvorené nákupné centrum

Obec taktiež začala s realizáciou výstavby ihriska s multifunkčným povrchom v Zóne rekreácie a oddychu. Okrem toho môžu občania najnovšie využívať bezplatné wifi internetové pripojenie v okolí 10 prístupových bodov v oboch miestnych častiach, ktoré boli situované na miesta s najvyššou koncentráciou obyvateľov.

V okolí obce je dostatok rekreačných možností - cyklotrasy, jazdecký areál, necelých päť kilometrov od obce sa nachádzajú jazerá Nové Košariská, alebo sa môžete vydať na peknú prechádzku popri ovocnom sade. V susedných obciach Dunajská Lužná a Hamuliakovo je priamy prístup na Bratislavskú hrádzu, ktorá ponúka možnosti bicyklovania, korčuľovania, plávania, či kitesurfing. 

jazero v časti Miloslavov

V budúcnosti sa plánuje výstavba oddychového rezortu “Biskupská Lagúna”, ktorá má slúžiť obyvateľom pre rekreáciu v prírodnom prostredí. Štúdia predpokladá, že na mieste vzniknú pláže z vyťaženého štrku a piesku, viacúčelové plochy so zeleňou, ihriská, bežecké trasy, stánky s občerstvením ako aj miesta pre rekreačných rybárov.

S hlavným mestom má Miloslavov dobré vlakové a autobusové spojenie, nakoľko sa v obci nachádza autobusová a vlaková zastávka RegioJet. Autobusy aj vlaky premávajú pravidelne každú hodinu.

bývanie v Miloslavove vlaková stanica spojenie s Bratislavou
Vlaková stanica v Miloslavove
Kultúrny dom

Cesta autobusom na Mlynské Nivy, alebo vlakom na hlavnú stanicu vám zaberie približne rovnako - 30 minút. Cesta autom do centra Bratislavy taktiež trvá približne pól hodinu, no treba rátať so zdržaním počas ranných a poobedných dopravných špičiek. V súčasnosti je možné využívať až 3 cesty pre automobilovú dopravu, vrátane už spustenej časti obchvatu Mostu D4R7, ktorými je možné sa dostať rýchlejšie do Bratislavy.

bývanie v Miloslavove detské ihriská


Čo lokalita ponúka: 

Pokojné, kultivované životné prostredie.

Čo vás očarí: 

Príjemné počasie - Miloslavov patrí k najteplejším oblastiam na Slovensku.

Životný štýl:

Nič iné ako pokojný vidiecký život v Miloslavove nečakajte.

Čo Vás môže sklamať:

Dopravné zápchy v okolí Dunajskej lužnej.