Dohodnite si fotenie

Dohodnite si nezáväzné fotenie a my Vám do 24 hodín spracujeme inzerát

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Miloslavov - časť Miloslavov

Miloslavov je kľudná obec 20 km juhovýchodne od Bratislavy, ktorá sa skladá z dvoch častí - Miloslavov a Alžbetin dvor. V posledných rokoch obec prežíva rozmach, ktorý súvisí s výhodnou polohou vzhľadom k hlavnému mestu, dobrými dopravnými prepojeniami, kvalitnou infraštruktúrou a pokojným prostredím.

3 469
10,19 km² (1 019 ha)
Milan Baďanský (SPOLU)

O bývaní

Rýchly prehľad

Aktivity
Výborné možnosti športového vyžitia - cyklistika, prechádzky, kúpanie, jazda na koni...
Potraviny
V súčasnosti sú najbližšie potraviny v časti Alžbetin dvor.
Zdravotné služby
Praktický lekár a lekáreň sa nachádza v časti Alžbetin dvor.
Školy
Plánuje sa výstavba materskej školy, MŠ a ZŠ sa nachádza v časti Alžbetin dvor.
Spojenie MHD
Veľkou výhodou je skvelé autobusové a vlakové prepojenie s Bratislavou, aj vďaka vlakom RegioJet.
Vzdialenosť do centra
Od centra Bratislavy je Miloslavov vzdialený 22 km (30 min autom), od Šamorína 12 km (15 min autom).

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

V posledných rokoch obec prežíva prudký rozmach, ktorý súvisí s výhodnou polohou vzhľadom k hlavnému mestu, dobrými dopravnými prepojeniami, kompletnou technickou infraštruktúrou a pokojným prostredím. Treba uvažovať aj s ďalšou výstavbou a nárastom počtu obyvateľov, ktoré nastane v súvislosti ďalším rozširovaním funkčných plôch v územnom pláne. Obec sa taktiež pripravuje na spojenie dvoch častí - Miloslavova a Alžbetinho dvora. Dobrá správa však je, že obec Miloslavov sa k týmto očakávaným zmenám stavia zodpovedne a nový územný plán reflektuje nové pomery obce.

Ďalšia z výhod bývania v Miloslavove je to, že nejde o tranzitnú obec, čiže miera prechádzajúcich áut nie je taká vysoká a to sa odzrkadľuje aj na kvalite ovzdušia a hluku.

detské ihrisko v časti Miloslavov

Časť Miloslavov má v porovnaní s časťou Alžbetin dvor slabšiu občiansku vybavenosť - obchody, školy či lekára budete musieť navštíviť v susednej časti, ktorá je vzdialená asi 1 km. Medzi dvoma časťami obce je však plánované otvorenie moderného obchodného centra, v ktorej sa bude nachádzať aj supermarket Billa. V súčasnosti prebieha výstavba a otvorenie je naplánované na jeseň 2020. Okrem predajne Billa bude v centre aj predajňa 101 drogérie, kaviareň, kvetinárstvo, chovateľské potreby, rodinná pekáreň, vinotéka, či rýchle občerstvenie. V priestoroch obchodného centra bude aj obvodné oddelenie policajného zboru. Už nebudete potrebovať cestovať do iných obcí, väčšinu nájdete a vybavíte na jednom mieste.

Materská škola v centre obce Miloslava

Ďalej je v tejto časti plánovaná výstavba materskej školy, nového parku pri cintoríne a autobusovej zástavky.

Výstavba obchodného centra Miloslavov

Obec taktiež začala s realizáciou výstavby ihriska s multifunkčným povrchom v Zóne rekreácie a oddychu. Okrem toho môžu občania najnovšie využívať bezplatné wifi internetové pripojenie v okolí 10 prístupových bodov v oboch miestnych častiach, ktoré boli situované na miesta s najvyššou koncentráciou obyvateľov.

V okolí obce je dostatok rekreačných možností - cyklotrasy, jazdecký areál, necelých päť kilometrov od obce sa nachádzajú jazerá Nové Košariská, alebo sa môžete vydať na peknú prechádzku popri ovocnom sade. V susedných obciach Dunajská Lužná a Hamuliakovo je priamy prístup na Bratislavskú hrádzu, ktorá ponúka možnosti bicyklovania, korčuľovania, plávania, či kitesurfing. 

jazero v časti Miloslavov

V budúcnosti sa plánuje výstavba oddychového rezortu “Biskupská Lagúna”, ktorá má slúžiť obyvateľom pre rekreáciu v prírodnom prostredí. Štúdia predpokladá, že na mieste vzniknú pláže z vyťaženého štrku a piesku, viacúčelové plochy so zeleňou, ihriská, bežecké trasy, stánky s občerstvením ako aj miesta pre rekreačných rybárov.

S hlavným mestom má Miloslavov dobré vlakové a autobusové spojenie, nakoľko sa v obci nachádza autobusová a vlaková zastávka RegioJet. Autobusy aj vlaky premávajú pravidelne každú hodinu.

bývanie v Miloslavove vlaková stanica spojenie s Bratislavou
Vlaková stanica v Miloslavove
autobusová zástavka v časti Miloslavov

Cesta autobusom na Mlynské Nivy, alebo vlakom na hlavnú stanicu vám zaberie približne rovnako - 30 minút. Cesta autom do centra Bratislavy taktiež trvá približne pól hodinu, no treba rátať so zdržaním počas ranných a poobedných dopravných špičiek. V súčasnosti je možné využívať až 3 cesty pre automobilovú dopravu, vrátane už spustenej časti obchvatu Mostu D4R7, ktorými je možné sa dostať rýchlejšie do Bratislavy.

bývanie v Miloslavove detské ihriská


Čo lokalita ponúka: 

Pokojné, kultivované životné prostredie.

Čo vás očarí: 

Príjemné počasie - Miloslavov patrí k najteplejším oblastiam na Slovensku.

Životný štýl:

Nič iné ako pokojný vidiecký život v Miloslavove nečakajte.

Čo Vás môže sklamať:

Dopravné zápchy v okolí Dunajskej lužnej.


Ponuka domov v tejto lokalite

Ponuka bytov

Ponuka pozemkov

Voľný

Atraktívna lokalita Miloslava a pozemok ideálny pre výstavbu Vášho domu. Splňte si sen.

Maximálna zastavanosť
180
m2
Bez možnosti výstavby
128760
888
m2
elektrina
Na pozemku
voda
Na pozemku

#bezprovizie

profesionálny marketing a osobný realitný maklér

Realitní odborníci

Spoznajte našich realitných odborníkov, ktorí vedia ako správne predať predstavu o bývaní a s ňou aj Vašu nehnuteľnosť.

Právny servis

Náš skúsený právny tím sa postará o to, aby celý proces prebehol rýchlo a bezpečne. My Vám ušetríme čas a nervy, Vy dostanete za svoju nehnuteľnosť viac peňazí.

Appka s kontrolou

Komunikujte ONLINE. Nie len so svojim maklérom, ale aj marketingovým alebo právnym poradcom. Kontrola nad predajom prebieha cez moderný nástroj.

Iné lokality

ak by táto nebola to pravé orechové