Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Mesto poskytuje viaceré možnosti kultúrneho a športového vyžitia, ako aj relaxu.
Potraviny
Nájdete tu všetky väčšie obchodné reťazce (Billa, Tesco, Lidl, Kaufland..).
Zdravotné služby
O Vaše zdravie sa starajú 4 zdravotné strediská priamo v Malackách.
Školy
Dostupné sú jasle, materská škola, základná škola a gymnázium. Vaše deti nemusia nikam dochádzať.
Spojenie MHD
Vďaka pravidelným autobusovým a vlakovým linkám sa plnohodnotne dostanete do Bratislavy aj bez auta.
Vzdialenosť do centra
Centrum Bratislavy je vzdialené 37km, cesta autom vám zaberie 25-35 minút.

Malacky sú najväčším mesto Záhoria a zároveň významným kultúrnym, administratívnym a hospodárskym centrom tejto oblasti. Pravidelne sa tu organizujú výstavy, koncerty, folklórne a športové podujatie (napr. Malacká hudobná jar, kultúrne leto, Prvomájové Malacky..). Ako športové centrum si posilní svoju pozíciu aj vďaka výstavbe novej športovej arény, ktorého súčasťou bude okrem hokejovej haly aj multifunkčná hala pre rôzne iné športy a ubytovacie kapacity pre športovcov. Halu budú môcť využívať miestni rekreační športovci, ale aj športové kluby.

Voľný čas môžete stráviť aj návštevou kina Záhoran, prechádzkou Zámockým parkom, relaxom na miestnom kúpalisku, alebo cykloturistikou v okolí (napr. Záhorská cyklomagistrála). Zámocký park určite stojí za návštevu aj pri kratšej návšteve mesta- ide o takmer 30ha veľkú plochu rozprestierajúcu sa okolo Pálfiovského kaštieľa, ideálnu na relax, aktívny odpočinok či šport. Súčasťou parku je aj detské ihrisko s uzavretým hracím priestorom. Športovci ocenia chodníkový okruh vhodný pre beh dlhý viac ako 2 km a voľne prístupné ihrisko s pevným povrchom vhodné pre loptové hry.Park je známy aj častými kultúrnymi podujatiami. Občerstviť sa môžete v Zámockej reštaurácií.

Zámocky park, zdroj: zahori.sk

Vzhľadom na to, že ide o okresné mesto, občianska vybavenosť je na vysokej úrovni. Nájdete tu zastúpené asi všetky väčšie reťazce predajní s potravinami (Tesco, Billa, Lidl, Kaufland..), ale aj množstvo menších predajní. O zdravie obyvateľov sa starajú lekári v 4 zdravotných strediskách (Nemocnica s poliklinikou, Zdravotné stredisko Gajdár, Juh, Na brehu). Vaše deti môžu navštevovať miestne jasle, škôlky (6x), základné školy (4x), ale aj gymnáziá (2x). V Malackách máte veľa možností ako stráviť voľný čas s deťmi - nájdete tu viacero detských ihrísk. Veľmi obľúbené je aj nové detské ihrisko v neďalekom Kostolišti (3km od Malaciek). Existuje tu aj prve interiérové ihrisko pre deti - zábavné centrum Inkubík, ktoré ponúka rôzne atrakcie a hračky navrhnuté pre rozvoj motorických a fyzických zručností detí.

Z Malaciek sa pohodlne dostanete do hlavného mesta - pravidelne jazdia vlakové aj autobusové linky smerom do Bratislavy, cesta trvá v oboch prípadoch cca 45 minút. 

Autom sa viete vďaka diaľnici D2 dostat do centra BA pri ideálnych podmienkach už za 25 minút. Zároveň to máte z Malaciek blízko do Českej republiky, či Rakúska. Cez mesto prechádza diaľnica D2 a aj medzinárodná železničná trať Bratislava - Praha.