Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Množstvo príležitostí na športové aktivity a relax (golf, jazda na koni, cyklistika, fitness...)
Potraviny
V obci sa nachádza jedna menšia predajna s potravinami, nájdete tu ale všetko potrebné.
Zdravotné služby
Zdravotné služby Vám poskytne okresné mesto Senec.
Školy
V súčasnosti tu nájdete obecnú aj súkromnú anglickú MŠ, väčšie deti musia dochádzať do Senca.
Spojenie MHD
Pravidelná priama autobusová linka do centra BA, možnosť prestupu na vlak v Senci.
Vzdialenosť do centra
Centrum Bratislavy je síce vzdialené 40km, ale cesta vám zabere prijateľných 30minút.

Obec sa v posledných rokoch výrazne rozrastá do počtu obyvateľov a novovybudovaných domov. Hrubá Borša láka hlavne mladých ľudí, ktorí dochádzajú do práce do Bratislavy, Trnavy, Senca alebo Galanty. Táto obec predstavuje atraktívnu príležitosť aj pre podnikateľov z hľadiska výstavby nových domov, obchodov alebo prevádzok služieb.

stará a nová časť Hrubej Borše
materská škola

Práve občianska vybavenosť je totiž nevýhodou bývania v tejto lokalite - obec stále nemá vlastnú poštu, bankomat, lekáreň alebo zdravotné stredisko, v starej časti obce nie je vybudovaná kanalizácia. Ale za posledné roky sa podarilo zväčšiť kapacitu miestnej materskej školy, postaviť detské ihriská, zrevitalizovať park a chodníky, otvorili tu viaceré gastro prevádzky a zároveň to máte len na skok do viacerých väčších miest (najbližšie sa nachádza Senec), ktoré poskytujú kompletnú občiansku vybavenosť. 

volejbalové ihrisko
futbalové ihrisko

Okrem toho tu nájdete súkromnú anglickú škôlku, potraviny, knižnicu, športové centrum, či jazdeckú školu. Súkromný investor nedávno vybudoval moderné športové centrum GreenFit. Aj obec myslela na športovcov a vybudovala plážové volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko a ihrisko Gym & Jump so zabudovanou trampolínou. Voľný čas si môžete vychutnávať aj v Senci na Slnečných jazerách a v Aquaparku Senec, v Aquaparku Galandia v Galante, pri vodnom mlyne na Malom Dunaji, alebo môžete navštíviť oázu Sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji. Tu sa nudiť nebudete. 

športové centrum GreenFit
predajňa potravín

Obec je vzdialená 7 km od Senca a 40 km od centra Bratislavy. Cesta autom do Bratislavy trvá prijateľných 30 minút. O niečo bližšie sa nachádza Trnava (30km), autom vzdialená tiež cca 30 minút. Do Bratislavy premáva aj priame autobusové spojenie, cesta na AS Mlynské Nivy trvá 47 minút, autobus premáva viackrát denne. Alternatívou je prestúpiť v Senci na vlak, ktorým ste na hlavnej stanici pohodlne za 27 minút.

Čo lokalita ponúka: V okolí nájdete množstvo príležitostí na športové aktivity a relax.

Čo Vás očarí: Kľudná lokalita plná zelene.

Životný štýl: Bývanie pre aktívnych športovcov a ľudí, ktorým nevadí každodenné dochádzanie do väčších miest.

Čo Vás môže sklamať: Slabšia občianska vybavenosť.