Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Blízke Slnečné jazerá ponúkajú široké možnosti letných aktivít.
Potraviny
V Senci sú Vám k dispozícií viaceré menšie aj väčšie prevádzky (Billa, Lidl, Tesco).
Zdravotné služby
V obci sa nenachádzajú zdravotnícke zariadenia.
Školy
V Boldogu sa nachádza materská škola, ZŠ môžu deti navštevovať v Senci.
Spojenie MHD
Do BA sa dostanete priamou autobusovou linkou (8x denne), príp. využijete vlakové spojenie zo Senca.
Vzdialenosť do centra
Boldog sa nachádza iba 2 km od centra Senca a 35 km od centra Bratislavy.

Boldog sa už v minulosti skladal najmä z dvoch národností - slovenskej a maďarskej, vďaka čomu vládne medzi obyvateľmi aj v súčasnosti vzájomná tolerancia a rešpekt. Momentálne má obec Boldog menej ako 500 obyvateľov, ale vzhľadom na jej lokalitu a predpokladanú realizáciu stavieb domov a bytov sa dá predpokladať stúpajúca tendencia počtu obyvateľstva.

nové bývanie v Boldogu


Okolie obce tvoria zväčša polia, severnejšie sa tiahne Martinský les. Pri dobrej viditeľnosti vidno Malé Karpaty (Kamzík, hrad Červený Kameň, Veľkú Homoľu) či Zobor. Práve kvôli otvorenosti okolia a absencii väčších lesov je charakteristickým javom pre túto oblasť veľká veternosť, no zároveň Boldog parí k najslnečnejším obciam na Slovensku, čo Vás isto poteší pri kúpe domu so záhradkou v tejto lokalite. 

Počas častých slnečných dní určite oceníte aj blízkosť Slnečkých jazier. Tie priťahujú nielen plavcov, ale aj záujemcov o jachting, potápanie, rybolov, alebo plážový volejbal. Slnečné jazerá sú obľúbené miesto aj pre kultúrne udalosti; letnú sezónu v polovici júna otvára bohaté kultúrne podujatie „Senecké leto“. 

Okrem toho Senec ponúka atrakcie Aquaparku (6 bazénov počas celého roka, 4 tobogány, 6 šmýkačiek, Wellness (8 sáun, masáže)), či ďalšie obľúbené jazero “Guláška”. Hráčov golfu poteší blízkosť golfového klubu Borša. 

bývanie v Boldogu blízkosť Senca aquapark
https://www.hotelsenec.sk/aquapark-senec.html


Kultúrny program je bohatý aj v samotnej obci Boldog - konajú sa tu obecné aj súkromné akcie, vernisáže, divadelné, tanečné, hudobné predstavenia, koncerty, plesy, zábavy, výchovno-vzdelávacie akcie a iné podujatia. V priestoroch kultúrneho domu sa nachádza aj obecná knižnica. 

V obci sa nachádza 1 materská škola s vyučovacím jazykom maďarským. Základné školy navštevujú deti v Senci. Rovnako aj všetky zvyšné služby (obchody, banky, reštaurácie, školy, zdravotnícke zariadenia...) sa nachádzajú v okresnom meste Senec. Pošta sa nachádza v susednej obci Reca. 

V obci nájdete dve detské ihriská, ktoré sú vybavené modernými preliezačkami pre deti a lavičkami pre dozor konajúcich rodičov.

bývanie v Boldogu detské ihriská

Dospievajúce deti poteší futbalové ihrisko, kde si môžu každý víkend usporiadať futbalový turnaj a pozvať naň aj rodičov.

nové bývanie v Boldogu ihrisko

Diaľničný privádzač zo Senca umožňuje rýchly presun do centra Bratislavy, ktoré je vzdialené 35 km (cca 30 minút autom), či do Trnavy (25 km, taktiež 30 minút autom). Do Bratislavy sa môžete dopraviť aj priamym autobusovým spojením (45 min), poprípade máte možnosť v Senci prestúpiť na vlak a byť pohodlne za 25 min v Bratislave. Cyklisti ocenia rozsiahlu sieť cyklochodníkov v celom okolí.

nové bývanie v Boldogu cykloturistika

Čo lokalita ponúka: 

Kľudné bývanie na dedine, no v tesnej blízkosti mesta.

Čo vás očarí: 

Počet slnečných dní a blízkosť Slnečných jazier.

Životný štýl:

Vhodné pre ľudí čo pracujú v meste, ale chcú žiť mimo ruch mesta.

Čo Vás môže sklamať:

Dopravná situácia v čase špičky.