Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku

Nič pre Vás nemáme, všetko sme predali.

Zobraziť celú ponuku
No items found.

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Cyklochodník popri potoku ponúka ideálne podmienky pre cyklistov či korčuliarov.
Potraviny
Veľký výber predajní - Billa, Lidl, Terno, Coop jednota, DM drogéria a iné.
Zdravotné služby
V obci sa nachádza lekáreň aj zdravotné stredisko so všeobecným lekárom pre deti aj dospelých.
Školy
Nachádza sa tu materská a základná škola. Okrem toho viaceré stredné školy.
Spojenie MHD
Z obce premávajú frekventované autobusové aj vlakové spoje do Bratislavy.
Vzdialenosť do centra
Bernolákovo sa nachádza len 18 km od centra Bratislavy a 10 km od centra Senca.

Obec Bernolákovo sa nachádza v okrese Senec, len 18 km od centra Bratislavy a 10 km od centra Senca. Bernolákovo ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a priestor na kvalitné trávenie voľného času.

V obci sa nachádza materská aj základná škola, športové gymnázium, stredná umelecká škola, alebo aj stredná priemyselno-poľnohospodárska škola. V blízkosti areálu ZŠ, v centre obce, sa nachádza obľúbené priestranné detské ihrisko, kde sa vaše deti vyšantia napr. na rampe pre malých skajterov a bajkerov, preliezkách či hojdačkách. Ďalej od obce sa nachádzajú ďalšie ihriská, ako aj nová oddychová zóna Slniečko - veľké detské ihrisko s cyklo-dráhou pre deti s dopravnými značkami, ktorého súčasťou je aj fitpark.

bývanie v Bernolákove detské ihrisko
Jedno z detských ihrísk v Bernolákove

Nájdete tu viacero obchodov či supermarketov - môžete si vybrať medzi predajňami Billa, Lidl, Terno, Coop jednota či DM drogéria. Výborná občianska vybavenosť je doplnená aj o susediacu obec Ivanka pri Dunaji či Senec, aj keď podľa nášho názoru nájdete v Bernolákove naozaj všetky najdôležitejšie služby pre každodenný život. Pre obyvateľov obce je dostupné zdravotné stredisko so všeobecnými lekármi pre deti aj dospelých. Najbližšia poliklinika sa nachádza v Senci. Pošta, banka, lekáreň, kaviarne či reštaurácie sú v obci samozrejmosťou.

Menšie nákupné centrum v susedstve Billy

Ďalšou výhodou lokality je okolitá príroda a možnosť príjemných prechádzok, jazdy bicyklom, kolobežkou alebo na korčuliach popri potoku Čierna voda. Ide o krásny a bezpečný cyklochodník vedúci z Bernolákova do Novej Dedinky. Je to vhodné miesto  aj pre mamičky s kočíkom, nachádzajú sa tu miesta s lavičkami a deti si prídu na svoje pri pozorovaní zvieratiek. Hráči golfu sa potešia golfovému stredisku Black River Golf Resort Bratislava.

Cyklochodník

V lete sa môžete okúpať v miestnom jazere Štrkovka, ktoré je vhodné aj na chytanie rýb. Naopak, v zimnom období si tu môžete zakorčuľovať, či zahrať ľadový hokej. Športových možností je v Bernolákove naozaj veľa.

Jazero Štrkovka


Bernolákovo sa teší z vlakového spojenia do Bratislavy

Cesta do Bratislavy je pohodlná vďaka frekventovaným vlakovým a autobusovým spojeniam. Cesta vlakom na stanicu Bratislava - Nové mesto trvá iba 18 minút, autobusom ste v centre Bratislavy (AS Mlynské Nivy) za 35 minút. Do budúcnosti môžete počítať s diaľnicou R7, ktorá nielen zlepší dopravu ale aj zvýši cenu Vašej nehnuteľnosti. V súčasnosti sa dostanete autom do centra Bratislavy pri ideálnych podmienkach za 20 minút.

Čo lokalita ponúka: Pokojné a príjemné bývanie s vidieckou atmosférou

Čo vás očarí: Skvelá občianska vybavenosť obce a možnosti aktívneho športového vyžitia

Životný štýl: Obec priťahuje mladé rodiny s deťmi, ktoré utekajú pred ruchom veľkomesta, zároveň im nevadí dochádzať do práce

Čo vás môže sklamať: Tak ako vo väčšine prípadov satelitných obcí- ranné špičky smerom do Bratislavy