Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Aktivity
Cyklochodník popri potoku ponúka ideálne podmienky pre cyklistov či korčuliarov.
Potraviny
Veľký výber predajní - Billa, Lidl, Terno, Coop jednota, DM drogéria a iné.
Zdravotné služby
V obci sa nachádza lekáreň aj zdravotné stredisko so všeobecným lekárom pre deti aj dospelých.
Školy
Nachádza sa tu materská a základná škola. Okrem toho viaceré stredné školy.
Spojenie MHD
Z obce premávajú frekventované autobusové aj vlakové spoje do Bratislavy.
Vzdialenosť do centra

Obec Bernolákovo sa nachádza v okrese Senec, len 18 km od centra Bratislavy a 10 km od centra Senca. Bernolákovo ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a priestor na kvalitné trávenie voľného času.

V obci sa nachádza materská aj základná škola, športové gymnázium, stredná umelecká škola, alebo aj stredná priemyselno-poľnohospodárska škola. V blízkosti areálu ZŠ, v centre obce, sa nachádza obľúbené priestranné detské ihrisko, kde sa vaše deti vyšantia napr. na rampe pre malých skajterov a bajkerov, preliezkách či hojdačkách. Ďalej od obce sa nachádzajú ďalšie ihriská, ako aj nová oddychová zóna Slniečko - veľké detské ihrisko s cyklo-dráhou pre deti s dopravnými značkami, ktorého súčasťou je aj fitpark.

bývanie v Bernolákove detské ihrisko
Jedno z detských ihrísk v Bernolákove

Nájdete tu viacero obchodov či supermarketov - môžete si vybrať medzi predajňami Billa, Lidl, Terno, Coop jednota či DM drogéria. Výborná občianska vybavenosť je doplnená aj o susediacu obec Ivanka pri Dunaji či Senec, aj keď podľa nášho názoru nájdete v Bernolákove naozaj všetky najdôležitejšie služby pre každodenný život. Pre obyvateľov obce je dostupné zdravotné stredisko so všeobecnými lekármi pre deti aj dospelých. Najbližšia poliklinika sa nachádza v Senci. Pošta, banka, lekáreň, kaviarne či reštaurácie sú v obci samozrejmosťou.

Menšie nákupné centrum v susedstve Billy

Ďalšou výhodou lokality je okolitá príroda a možnosť príjemných prechádzok, jazdy bicyklom, kolobežkou alebo na korčuliach popri potoku Čierna voda. Ide o krásny a bezpečný cyklochodník vedúci z Bernolákova do Novej Dedinky. Je to vhodné miesto  aj pre mamičky s kočíkom, nachádzajú sa tu miesta s lavičkami a deti si prídu na svoje pri pozorovaní zvieratiek. Hráči golfu sa potešia golfovému stredisku Black River Golf Resort Bratislava.

Cyklochodník

V lete sa môžete okúpať v miestnom jazere Štrkovka, ktoré je vhodné aj na chytanie rýb. Naopak, v zimnom období si tu môžete zakorčuľovať, či zahrať ľadový hokej. Športových možností je v Bernolákove naozaj veľa.

Jazero Štrkovka


Bernolákovo sa teší z vlakového spojenia do Bratislavy

Cesta do Bratislavy je pohodlná vďaka frekventovaným vlakovým a autobusovým spojeniam. Cesta vlakom na stanicu Bratislava - Nové mesto trvá iba 18 minút, autobusom ste v centre Bratislavy (AS Mlynské Nivy) za 35 minút. Do budúcnosti môžete počítať s diaľnicou R7, ktorá nielen zlepší dopravu ale aj zvýši cenu Vašej nehnuteľnosti. V súčasnosti sa dostanete autom do centra Bratislavy pri ideálnych podmienkach za 20 minút.

Čo lokalita ponúka: Pokojné a príjemné bývanie s vidieckou atmosférou

Čo vás očarí: Skvelá občianska vybavenosť obce a možnosti aktívneho športového vyžitia

Životný štýl: Obec priťahuje mladé rodiny s deťmi, ktoré utekajú pred ruchom veľkomesta, zároveň im nevadí dochádzať do práce

Čo vás môže sklamať: Tak ako vo väčšine prípadov satelitných obcí- ranné špičky smerom do Bratislavy