Luxusne zrekonštruovaný 3,5 izbový byt s atmosférou, oplatí sa vidieť

Ulica: Blumentálska, Bratislava, Slovakia
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Okres: Bratislava I
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 4-izbový byt
  • 269 000 €
  • vrátane odmeny sprostredkovateľa

Popis nehnuteľnosti

Počet izieb: 3,5
Cena: 269000€ vrátane odmeny sprostredkovateľa
Mesačné náklady: 50€
Vykurovanie: vlastný kotol 
Výmera bytu: 95 m2
Balkón: 4,2 m2, zasklenný, orientovaný do dvora
Pivnica: priestor na povale, suchý, čistý
Stav: komleptná rekonštrukcia
Materiál: tehla
Poschodie: 3/5
Zariadenie: čiastočné
Parkovanie: verejné
Orientácia: Východ a západ

Blumentálska ulica leží vo výbornej lokalite, tesne pri priesečníku Vazovovej, Krížnej a Radlinského. Práve to z nej robí obľúbenú lokalitu pre bývanie, kde máte všetko po ruke a z ktorej máte všade doslova na skok.

Ponúkame na predaj nádherne zkrekonštruovaný 3,5 izbový byt s 3 metrovými stropmi v samom centre Bratislavy s bezkonkurenčným nájomným 50,- eur na mesiac. Dom bol postavený v minulom storočí, oslní vás historickou atmosférou svojimi širokými múrmi a výhľadom na stromy. Celé okolie dýcha starou Bratislavou. Bezproblémové parkovanie pre rezidentov počas dňa, pre návštevy po pracovnej dobe a cez vikendy. Rekonštrukcia zahŕňa všetky nové rozvody vrátane revíznych správ, nové podlahy, omietky, svietidlá, nový kotol, kúpeľňa, plastové okná. Pri rekonštrukcii bola zohľadnená úžasná atmosfféra bytu a veľmi citlivo skombinovaná s modernými prvkami. 

Orientácia bytu východ a západ zaručuje dostatočne slnečné presvetlenie všetkých izieb, na šikovne presklenenej loggii orientovanej do dvora si môžete oddýchnuť pri kávičke po práci a načerpať nové sily.
Atypické riešenie štvrtej izby predelenej sklenenou priečkou robí z bytu skutočný unikát. Kuchyňa spojená s obývacou izbou poskytuje dostatočný priestor pre stretávanie celej rodiny pri prestretom stole. Dostatočné množstvo úložného priestoru - samostatný šatnik alebo kumbál, výklenky v stene na zabudovaný rolldor, priestor na povale, ktorý je čistý a suchý a je používaný ako pivnica.

Okolie domu poskytuje výbornú občiansku vybavenosť. Ľahká dostupnosť na všetky smery - Račianske námestie s krásnym parkom, Trnavské mýto, Medická záhrada, Twin City, nehovoriac o Starom Meste. K dispozícii sú materská škola hned cez cestu, základná škola na Vazovovej Jelačičovej ulici, gymnázium na Metodovej ulici, potraviny Lidl, tržnica na Trnavskom mýte s čerstvými produktami od predajcov, gastro podniky rôzneho zamerania a obchodné centrum Central, ktoré rozširuje občianske služby na maximálnu možnú úroveň. Z hľadiska kultúrneho vyžitia máte možnosť navštevovať kultúrne podujatia v neďalekom Istropolise, či na štadióne Ondreja Nepelu.

Blízke zastávky MHD umožňujú využívať všetky možné druhy prostriedkov mestskej hromadnej dopravy. Neďaleká autobusová stanica Mlynské Nivy alebo želežničná stanica, taktiež predstavuje vynikajúce miesto, odkiaľ sa dostanete prakticky do celého mesta.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
95 m2
Úžitková plocha:
95 m2
Poschodie:
3
Počet izieb:
4
Balkón:
áno
Materiál:
tehla
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Viera Lukáčová

maklér
  • Slovensky
Viera Lukáčová

Radi Vám poradíme

NAJNOVŠIE VIDEÁ