Dokončenie rodinného domu v Podháji podľa Vašich predstáv

Obec: Hviezdoslavov
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
  • 159 900 €
  • vrátane odmeny sprostredkovateľa

Popis nehnuteľnosti

Druh: rodinný dom
Počet izieb: 4
Cena: 159900€ vrátane odmeny sprostredkovateľa
Úžitková plocha: 97,53 m2
Zastavaná plocha: 123,50 m2
Pozemok: 765 m2
Terasa: 8 m2
Stav: novostavba
Zateplenie: áno
Vyhotovenie: štandard (podľa Vášho výberu)
Počet podlaží: 1
IS: elektrika, studňa a žumpa
Parkovanie: vlastné
Orientácia: Juhozápad

Máme pre Vás zaujímavú ponuku rodinného domu, ktorý je aktuálne dokončený v stave holodomu, no po Vami preferovanom výbere podláh, dlažby a iného bude dokončený do vyhotovenia typu štandard. Ukončenie prác od výberu materiálov a farieb do jedného mesiaca.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 97,53 m2 sa nachádza na priestrannom pozemku o výmere až 765 m2. Dispozične sa môžete tešiť na veľkú obývaciu izbu, ktorá je spojená s kuchyňou a jej jedálenskou časťou, tri plnohodnotné samostatné izby, z toho dve s pripraveným priestorom pre šatník, kúpeľňu, v ktorej bezproblémovo umiestnite sprchovací kút, vaňu a umývadlo, samostatnú toaletu s umývadlom, komoru a samozrejme vstupnú chodbu, z ktorej vchádzate hneď do obývacej izby, alebo chodby, z ktorej sa pre zmenu dostanete do troch izieb a kúpeľne.
Ako bolo uvedené, dom je aktuálne v štádiu hodolomu, na Vás ostáva vybrať plávajúce podlahy, dlažby, obklady, sanitu či odtieň vonkajšej omietky, podľa Vášho vkusu. V štandarde sú okrem iného aj biele vypínače, zásuvky, elektrické podlahové vykurovanie, interiérové dvere, plastové okná s trojsklom v antracitovej farbe, príprava na rekuperáciu, vonkajšie žalúzie v obývacej izbe a v kuchyni. V štandarde nie je započítané čerpadlo, bojler a vybudovanie terasy.
Dom je postavený z Ytongu o hrúbke 300 mm, vnútorné priečky sú s hrúbkou 100 mm, zateplenie polystyrénom takisto 100 mm, strechu pokrýva strešná krytina značky Mediterran čiernej farby, štandardom sú aj odkvapové rúry a dažďové zvody čiernej farby. Pozemok bude kompletne oplotený zeleným pletivom do výšky 1,80 metra, z prednej strany bude postavený murovaný plot s výškou 1,30 metra so vstupnou bránkou a bránou pre auto.


Lokalita: Rodinný dom leží v slepej uličke obce Hviezdoslavov, konkrétnejšie v jeho časti Podháj. V obci nájdete materskú školu, niekoľko gastro zariadení a samozrejme aj obecný úrad. Neďaleko, vo vzdialenosti približne dvoch kilometrov, v obci Kvetoslavov, máte k dispozícii aj železničnú zastávku, vďaka ktorej sa viete komfortne dopraviť do Bratislavy. Portfólio služieb je väčšie v blízkom meste Šamorín, kde nájdete už aj polikliniku, ďalšiu materskú školu, základné školy, gymnázium a aj vysokú školu, potraviny COOP Jednota, Billa či Tesco, ďalšie gastro prevádzky, banky a bankomaty, drogériu, knižnicu, kostol či iné služby.

Viac o našich makléroch a ešte viac ponúk na osobnimakleri.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
novostavba
Celková plocha:
97.53 m2
Úžitková plocha:
97.53 m2
Plocha pozemku:
765 m2
Zastavaná plocha:
123.5 m2
Počet poschodí:
1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
studňa
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - elektrické

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Miroslav Kocúr

maklér
  • Slovensky |
  • English
Miroslav Kocúr

Radi Vám poradíme

NAJNOVŠIE VIDEÁ