Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

Prílohy k príspevku

S virtuálnou prehliadkou si môžete byť istí, že na prehliadku prídu iba vážni záujemcovia. Môžu sa totiž virtuálne po nehnuteľnosti prejsť na svojom počítači alebo mobile a tak si vytvoriť oveľa lepšiu predstavu o priestore než by ju mali z fotiek.

Dobré fotky vedia prilákať na prehliadku veľké množstvo záujemcov. Na realitnom trhu je stále veľa maklérov alebo majiteľov nehnuteľností, ktorí si ich fotia na mobil a nedodržiavajú zásady správneho fotenia nehnuteľností. Fotky sú tak nelákavé a prehliadok je málo.

Stáva sa však aj opačný extrém, kedy sú fotografie až priveľmi lákavé, vykresľujú priestory väčšie než reálne sú a záujemca má tak skreslenú predstavu o tom ako nehnuteľnosť vyzerá. Viacerí fotografi využívajú širokouhlé objektívy, ktoré priestor predlžujú no a samozrejme nastiavia hľadáčik fotoaparátu tak aby nebolo vidieť nepekné, tmavé alebo nevkusné časti nehnuteľností. V takomto prípade na prehliadku chodí veľké množstvo ľudí, ktorí sú potom sklamaní, že realita nezodpovedá fotkám. Takto pripravujú o čas seba, makléra a aj majiteľa.

Obom týmto situáciám môžete prejsť, keď si zaobstaráte virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti.

S virtuálnou prehliadkou si môžete byť istí, že na prehliadku prídu iba vážni záujemcovia. Môžu sa totiž virtuálne po nehnuteľnosti prejsť na svojom počítači alebo mobile a tak si vytvoriť oveľa lepšiu predstavu o priestore než by ju mali z fotiek. Predsa len sú fotografie stále iba dvojrozmerné a človek si musí sám v hlave vytvoriť vlastnú predstavu ako ten ktorý byt alebo dom vyzerá. S virtuálnou prehliadkou sa môžete pokojne oprieť do kresla a absolvovať prehliadku bez reálnej potreby niekam chodiť, čo určite prijde v hod v momentálnych časoch pandémie.

Dnes už existujú aj doplnky k mobilným telefónom, ktoré ich zmenia na zariadenie, cez ktoré sa môžete naplno ponoriť do virtuálnej reality a umocniť tak zážitok z virtuálnej prehliadky na maximum. Budete pať pocit ako by ste sa nachádzali priamo v miestnosti, ktorú si práve prezeráte.

Virtuálne prehliadky sú budúcnosťou na trhu s realitami a pre klientov je zážitkom ju preskúmavať.

Tak si to zhrňme. Vďaka virtuálnej prehliadke:

  • ušetríte čas prehliadkami a vyfiltrujete neserióznych záujemcov
  • klient vidí každý kút Vašej nehnuteľnosti, žiadne prekvapenia
  • Vaša ponuka bude vyčnievať medzi ostatnými ponukami
  • Vašu nehnuteľnosť predáte rýchlejšie

V osobnimakleri.sk je virtuálna prehliadka doplnená o profesionálne fotografie súčasťou každého inzerátu a dodávame ju do 24 hodín od návštevy Vašej nehnuteľnosti. Ušetríte tak čas a predaj uskutočníte rekordne rýchlo.

Preverenie záujemcu o kúpu Vašej nehnuteľnosti

Najčastejšie chyby pri predaji nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

Fotenie nehnuteľností

Ako pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie a 3D obhliadku?