Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

Čítanie na 5 minút
Prílohy k príspevku

S virtuálnou prehliadkou si môžete byť istí, že na prehliadku prídu iba vážni záujemcovia. Môžu sa totiž virtuálne po nehnuteľnosti prejsť na svojom počítači alebo mobile a tak si vytvoriť oveľa lepšiu predstavu o priestore než by ju mali z fotiek.

Dobré fotky vedia prilákať na prehliadku veľké množstvo záujemcov. Na realitnom trhu je stále veľa maklérov alebo majiteľov nehnuteľností, ktorí si ich fotia na mobil a nedodržiavajú zásady správneho fotenia nehnuteľností. Fotky sú tak nelákavé a prehliadok je málo.

Stáva sa však aj opačný extrém, kedy sú fotografie až priveľmi lákavé, vykresľujú priestory väčšie než reálne sú a záujemca má tak skreslenú predstavu o tom ako nehnuteľnosť vyzerá. Viacerí fotografi využívajú širokouhlé objektívy, ktoré priestor predlžujú no a samozrejme nastiavia hľadáčik fotoaparátu tak aby nebolo vidieť nepekné, tmavé alebo nevkusné časti nehnuteľností. V takomto prípade na prehliadku chodí veľké množstvo ľudí, ktorí sú potom sklamaní, že realita nezodpovedá fotkám. Takto pripravujú o čas seba, makléra a aj majiteľa.

Obom týmto situáciám môžete prejsť, keď si zaobstaráte virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti.

S virtuálnou prehliadkou si môžete byť istí, že na prehliadku prídu iba vážni záujemcovia. Môžu sa totiž virtuálne po nehnuteľnosti prejsť na svojom počítači alebo mobile a tak si vytvoriť oveľa lepšiu predstavu o priestore než by ju mali z fotiek. Predsa len sú fotografie stále iba dvojrozmerné a človek si musí sám v hlave vytvoriť vlastnú predstavu ako ten ktorý byt alebo dom vyzerá. S virtuálnou prehliadkou sa môžete pokojne oprieť do kresla a absolvovať prehliadku bez reálnej potreby niekam chodiť, čo určite prijde v hod v momentálnych časoch pandémie.

Dnes už existujú aj doplnky k mobilným telefónom, ktoré ich zmenia na zariadenie, cez ktoré sa môžete naplno ponoriť do virtuálnej reality a umocniť tak zážitok z virtuálnej prehliadky na maximum. Budete pať pocit ako by ste sa nachádzali priamo v miestnosti, ktorú si práve prezeráte.

Virtuálne prehliadky sú budúcnosťou na trhu s realitami a pre klientov je zážitkom ju preskúmavať.

Tak si to zhrňme. Vďaka virtuálnej prehliadke:

  • ušetríte čas prehliadkami a vyfiltrujete neserióznych záujemcov
  • klient vidí každý kút Vašej nehnuteľnosti, žiadne prekvapenia
  • Vaša ponuka bude vyčnievať medzi ostatnými ponukami
  • Vašu nehnuteľnosť predáte rýchlejšie

V osobnimakleri.sk je virtuálna prehliadka doplnená o profesionálne fotografie súčasťou každého inzerátu a dodávame ju do 24 hodín od návštevy Vašej nehnuteľnosti. Ušetríte tak čas a predaj uskutočníte rekordne rýchlo.

Máte otázku?

Radi Vám v rámci kapacít poradíme
Ďakujeme! Vašu správu sme dostali a pokúsime sa na ňu odpovedať ..
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste znova prosím.

Mohlo by Vás ešte zaujímať

Preverenie záujemcu o kúpu Vašej nehnuteľnosti

Počas obhliadky so záujemcov o Vašu nehnuteľnosť je dobré zistiť pár základných informácii o kupujúcom, vďaka ktorým budete vedieť odhadnúť trvanie predaja či predvídať potenciálne komplikácie. Nejde o žiadnu investigatívu, len o preverenie základných údajov, ktoré by mal predávajúci o svojich záujemcoch vedieť.
Čítať teraz

Najčastejšie chyby pri predaji nehnuteľnosti

Každý predávajúci chce predať svoj dom alebo byt za najvyššiu možnú cenu. Preto aby sa Vám podarilo naplniť tento cieľ, je potrebné vedieť akým chybám sa treba vyhýbať.
Čítať teraz

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

S virtuálnou prehliadkou si môžete byť istí, že na prehliadku prídu iba vážni záujemcovia. Môžu sa totiž virtuálne po nehnuteľnosti prejsť na svojom počítači alebo mobile a tak si vytvoriť oveľa lepšiu predstavu o priestore než by ju mali z fotiek.
Čítať teraz

Fotenie nehnuteľností

Všetci dobre vieme, že fotky sú jedným z najdôležitejších aspektov pri rozhodovaní či na prehliadku ísť alebo nie. Zlé fotografie môžu odradiť záujemcov a znížiť tak záujem o Vašu nehnuteľnosť. A preto by ste fotografie vašej nehnuteľnosti nemali podceňovať.
Čítať teraz

Ako pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie a 3D obhliadku?

Krátky postup ako sa pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie ak sme na ceste k Vám s naším profesionálnym fotografom a 3D kamerou. Vašu nehnuteľnosť zvirtualizujeme a nafotíme.
Čítať teraz