V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€
Máte otázku?

Napíšte nám ju sem a my Vám ZADARMO odpovieme

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

Stiahnuť

Dobré fotky vedia prilákať na prehliadku veľké množstvo záujemcov. Na realitnom trhu je stále veľa maklérov alebo majiteľov nehnuteľností, ktorí si ich fotia na mobil a nedodržiavajú zásady správneho fotenia nehnuteľností. Fotky sú tak nelákavé a prehliadok je málo.

Stáva sa však aj opačný extrém, kedy sú fotografie až priveľmi lákavé, vykresľujú priestory väčšie než reálne sú a záujemca má tak skreslenú predstavu o tom ako nehnuteľnosť vyzerá. Viacerí fotografi využívajú širokouhlé objektívy, ktoré priestor predlžujú no a samozrejme nastiavia hľadáčik fotoaparátu tak aby nebolo vidieť nepekné, tmavé alebo nevkusné časti nehnuteľností. V takomto prípade na prehliadku chodí veľké množstvo ľudí, ktorí sú potom sklamaní, že realita nezodpovedá fotkám. Takto pripravujú o čas seba, makléra a aj majiteľa.

Obom týmto situáciám môžete prejsť, keď si zaobstaráte virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti.

S virtuálnou prehliadkou si môžete byť istí, že na prehliadku prídu iba vážni záujemcovia. Môžu sa totiž virtuálne po nehnuteľnosti prejsť na svojom počítači alebo mobile a tak si vytvoriť oveľa lepšiu predstavu o priestore než by ju mali z fotiek. Predsa len sú fotografie stále iba dvojrozmerné a človek si musí sám v hlave vytvoriť vlastnú predstavu ako ten ktorý byt alebo dom vyzerá. S virtuálnou prehliadkou sa môžete pokojne oprieť do kresla a absolvovať prehliadku bez reálnej potreby niekam chodiť, čo určite prijde v hod v momentálnych časoch pandémie.

Dnes už existujú aj doplnky k mobilným telefónom, ktoré ich zmenia na zariadenie, cez ktoré sa môžete naplno ponoriť do virtuálnej reality a umocniť tak zážitok z virtuálnej prehliadky na maximum. Budete pať pocit ako by ste sa nachádzali priamo v miestnosti, ktorú si práve prezeráte.

Virtuálne prehliadky sú budúcnosťou na trhu s realitami a pre klientov je zážitkom ju preskúmavať.

Tak si to zhrňme. Vďaka virtuálnej prehliadke:

  • ušetríte čas prehliadkami a vyfiltrujete neserióznych záujemcov
  • klient vidí každý kút Vašej nehnuteľnosti, žiadne prekvapenia
  • Vaša ponuka bude vyčnievať medzi ostatnými ponukami
  • Vašu nehnuteľnosť predáte rýchlejšie

V osobnimakleri.sk je virtuálna prehliadka doplnená o profesionálne fotografie súčasťou každého inzerátu a dodávame ju do 24 hodín od návštevy Vašej nehnuteľnosti. Ušetríte tak čas a predaj uskutočníte rekordne rýchlo.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Fotenie nehnuteľností

Všetci dobre vieme, že fotky sú jedným z najdôležitejších aspektov pri rozhodovaní či na prehliadku ísť alebo nie. Zlé fotografie môžu odradiť záujemcov a znížiť tak záujem o Vašu nehnuteľnosť. A preto by ste fotografie vašej nehnuteľnosti nemali podceňovať.

Čítať teraz

Na ktorom portáli sa oplatí inzerovať?

Odhalíme Vám spôsob, ako si overiť, ktorý realitný inzertný portál vie najlepšie zacieliť na svojich potenciálnych klientov a skúsime Vám zodpovedať otázku kde inzerovať a kde nie. Dali sme si s tým námahu, tak neváhajte si článok prečítať až do konca.

Čítať teraz