V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€
Máte otázku?

Napíšte nám ju sem a my Vám ZADARMO odpovieme

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ako pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie a 3D obhliadku?

Stiahnuť

Ak nám chcete uľahčiť prácu, skrátiť čas spracovania a dosiahnuť maximálne dobrý výsledok pri prezentácii Vašej nehnuteľnosti, skúste Váš byt alebo dom do nášho príchodu nachystať podľa týchto odporúčaní:

1. Rozsvieťte svetlá

Najlepšie fotky vytvoríme, ak budú všetky svetlá rozsvietené. Fotky vyzerajú omnoho lepšie a priestor vyniká do veľkosti a priestoru.

2. Otvorte dvere

Otvorené dvere dodajú Vašej nehnuteľnosti rozmer a priestor na skúmanie. Pri virtuálnej obhliadke kamera nadväzuje na priestor a zatvorené dvere sú pre ňu stenou.

3. Vyprázdnite kuchyňu

Ľudia milujú krásne kuchyne, akou je aj tá Vaša. Ukážme im ju bez zbytočností.

4. Pripravte kúpeľňu

Aj kúpeľňu chceme zachytiť v celej jej kráse. Preto si prosím odložte osobné hygienické veci z otvorených poličiek v kúpeľni, sprchového kúta, či toalety.

5. Zhasnite televízor

Nejde len o estetický efekt, ale ruší to aj našu virtuálnu kameru.

6. Máte zvieratká?

Musíte ich nejako zabaviť. Inak budú oni zabávať celý internet.

7.Nachystajte si nadobúdaciu zmluvu

Ak nemáte znalecký posudok, určite budete mať kúpnu zmluvu. Prípadne si prečítajte viac o nadobúdacej zmluve a prečo ju potrebujeme TU.

8. Pripravte si predpis platieb

Mesačný predpis platieb je základná vec, ktorú si naší klienti žiadajú k nahliadnutiu. Najlepšie je ak nám pošlete PDF na info@osobnimakleri.sk, alebo Vášmu osobnému maklérovi (kontakt si osviežite TU). Prípadne nás nechajte si ho odfotiť na nábore.

Takto dosiahneme ten najlepší výsledok a nezdržíme sa u Vás viac ako 40 minút. Spracovaný inzerát Vám doručíme na email do 24 hodín od náboru s textom a fotografiami. Výstup môžete pripomienkovať, aby zodpovedal Vašej predstave.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Potreba nadobúdacej zmluvy

Ak ste predávali alebo predávate nehnuteľnosť, určite ste sa stretli s požiadavkou na predloženie nadobúdacej zmluvy, t.j. zmluvy, ktorou ste nadobudli nehnuteľnosť do Vášho vlastníctva. U nás je jej predloženie podmienkou pri nábore nehnuteľnosti do ponuky. Vysvetlíme vám prečo.

Čítať teraz

Čo znamená ÚPI a kde ju získam?

Ak zvažujete kúpu konkrétneho pozemku, jedna z prvých vecí, ktorú si budete musieť zabezpečiť je územnoplánovacia informácia (ÚPI). Tento dokument vám okamžite poskytne informáciu, či je daný pozemok stavebným pozemkom, resp. aký je možný účel využitia pozemku podľa platného územného plánu.

Čítať teraz