Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Ako pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie a 3D obhliadku?

Čítanie na 5 minút
Prílohy k príspevku

Krátky postup ako sa pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie ak sme na ceste k Vám s naším profesionálnym fotografom a 3D kamerou. Vašu nehnuteľnosť zvirtualizujeme a nafotíme.

Ak nám chcete uľahčiť prácu, skrátiť čas spracovania a dosiahnuť maximálne dobrý výsledok pri prezentácii Vašej nehnuteľnosti, skúste Váš byt alebo dom do nášho príchodu nachystať podľa týchto odporúčaní:

1. Rozsvieťte svetlá

Najlepšie fotky vytvoríme, ak budú všetky svetlá rozsvietené. Fotky vyzerajú omnoho lepšie a priestor vyniká do veľkosti a priestoru.

2. Otvorte dvere

Otvorené dvere dodajú Vašej nehnuteľnosti rozmer a priestor na skúmanie. Pri virtuálnej obhliadke kamera nadväzuje na priestor a zatvorené dvere sú pre ňu stenou.

3. Vyprázdnite kuchyňu

Ľudia milujú krásne kuchyne, akou je aj tá Vaša. Ukážme im ju bez zbytočností.

4. Pripravte kúpeľňu

Aj kúpeľňu chceme zachytiť v celej jej kráse. Preto si prosím odložte osobné hygienické veci z otvorených poličiek v kúpeľni, sprchového kúta, či toalety.

5. Zhasnite televízor

Nejde len o estetický efekt, ale ruší to aj našu virtuálnu kameru.

6. Máte zvieratká?

Musíte ich nejako zabaviť. Inak budú oni zabávať celý internet.

7.Nachystajte si nadobúdaciu zmluvu

Ak nemáte znalecký posudok, určite budete mať kúpnu zmluvu. Prípadne si prečítajte viac o nadobúdacej zmluve a prečo ju potrebujeme TU.

8. Pripravte si predpis platieb

Mesačný predpis platieb je základná vec, ktorú si naší klienti žiadajú k nahliadnutiu. Najlepšie je ak nám pošlete PDF na info@osobnimakleri.sk, alebo Vášmu osobnému maklérovi (kontakt si osviežite TU). Prípadne nás nechajte si ho odfotiť na nábore.

Takto dosiahneme ten najlepší výsledok a nezdržíme sa u Vás viac ako 40 minút. Spracovaný inzerát Vám doručíme na email do 24 hodín od náboru s textom a fotografiami. Výstup môžete pripomienkovať, aby zodpovedal Vašej predstave.

Máte otázku?

Radi Vám v rámci kapacít poradíme
Ďakujeme! Vašu správu sme dostali a pokúsime sa na ňu odpovedať ..
Oops! Niečo sa pokazilo, skúste znova prosím.

Mohlo by Vás ešte zaujímať

Preverenie záujemcu o kúpu Vašej nehnuteľnosti

Počas obhliadky so záujemcov o Vašu nehnuteľnosť je dobré zistiť pár základných informácii o kupujúcom, vďaka ktorým budete vedieť odhadnúť trvanie predaja či predvídať potenciálne komplikácie. Nejde o žiadnu investigatívu, len o preverenie základných údajov, ktoré by mal predávajúci o svojich záujemcoch vedieť.
Čítať teraz

Najčastejšie chyby pri predaji nehnuteľnosti

Každý predávajúci chce predať svoj dom alebo byt za najvyššiu možnú cenu. Preto aby sa Vám podarilo naplniť tento cieľ, je potrebné vedieť akým chybám sa treba vyhýbať.
Čítať teraz

Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

S virtuálnou prehliadkou si môžete byť istí, že na prehliadku prídu iba vážni záujemcovia. Môžu sa totiž virtuálne po nehnuteľnosti prejsť na svojom počítači alebo mobile a tak si vytvoriť oveľa lepšiu predstavu o priestore než by ju mali z fotiek.
Čítať teraz

Fotenie nehnuteľností

Všetci dobre vieme, že fotky sú jedným z najdôležitejších aspektov pri rozhodovaní či na prehliadku ísť alebo nie. Zlé fotografie môžu odradiť záujemcov a znížiť tak záujem o Vašu nehnuteľnosť. A preto by ste fotografie vašej nehnuteľnosti nemali podceňovať.
Čítať teraz

Ako pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie a 3D obhliadku?

Krátky postup ako sa pripraviť Váš byt alebo dom na fotenie ak sme na ceste k Vám s naším profesionálnym fotografom a 3D kamerou. Vašu nehnuteľnosť zvirtualizujeme a nafotíme.
Čítať teraz