V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€
No Properties found.
No items found.

Moje príspevky

Priznanie k dani z nehnuteľnosti 2021

Daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti treba každoročne podávať do 31.januára. Kto všetko je povinný priznanie podať, ako postupovať, či iné zaujímave informácie k tejto téme sme pre vás pripravili v nasledujúcom článku.

Čítať teraz

Zmena odberateľov na nového majiteľa nehnuteľnosti

S predajom nehnuteľnosti sú spojené ďalšie úkony, na ktoré pôvodný majiteľ možno nie vždy myslí. Medzi ne patrí aj zmena odberateľa vody, elektriny či plynu. Radi Vám poradíme ako postupovať pri tejto zmene.

Čítať teraz

Zápis rozostavanej stavby

Drvivá väčšina prípadov, kedy pre klientov riešime zápis rozostavanej stavby, je v súvislosti s čerpaním hypotekárneho úveru v banke. Okrem informácii, kedy a prečo sa zapisuje rozostavaná stavba vám v manuáli ponúkame aj vzor žiadosti a zoznam povinných príloh.

Čítať teraz

Projektová dokumentácia a stavebné povolenie

Projektová dokumentácia slúži pre účely stavebného konania, pričom sa podáva na stavebný úrad ako príloha k žiadosti o stavebné povolenie. Stavebné povolenie sa vyžaduje pri stavbách každého druhu bez zreteľa na ich stavebnotechnické vyhotovenie, účel a čas trvania. Viac o tejto téme si prečítate v nasledujúcom texte.

Čítať teraz

Žiadosť o súpisné a orientačné číslo

Obec môže stavbe okrem súpisného čísla určiť aj orientačné číslo, ktoré funguje ako doplnok, ktorý bližšie identifikuje stavbu, alebo jej časť (napríklad vchod). Najčastejšie ide o prípady ak má stavba viacero vchodov. V praxi sa s týmto stretávame pri rodinných domoch s 2 a viac bytovými jednotkami, kedy každá bytová jednotka disponuje vlastným vstupom a je nutné ich odlíšiť. Viac v nasledujúcom texte.

Čítať teraz

Moje odporúčania

Budem si vážiť aj Vaše

Damir Gligorijevic
pre OM

perfektná spolupráca, milý prístup, profesionalita na vysokej úrovni, budem odporúčať ďalej

Nikola nikolaond6
pre OM

Ochota poradiť naozaj so všetkým. Profesionálny prístup. Som spokojná s celým procesom :)

Vladimír Chudina
pre OM

Výborná služba za rozumnú cenu. Pomohli mi nad rámec toho, čo som očakával. Bežné realitky sú vyhodené peniaze.

Matus Roth
pre OM

Velmi promptny pristup, kvalitna prezentacia nehnutelnosti. Napriek komplikovanej kupe a predaji neustala komunikacia zo strany maklera, p. Petrovica moze na 100% odporucit.

Veronika a Henrich
pre OM

Chceli by sme aj touto cestou odporučiť OM. Boli sme maximálne spokojní so službami p. Petroviča a celého ich tímu. Absolútna ochota, zdvihnú telefón kedykoľvek 😊, pomôžu so všetkým. Ak rozmyslate nad ich službami, neváhajte. Určite odporúčame. Veronika, Henrich.

Alexandra Hankova
pre OM

Rýchlosť vybavenia potrebných dokumentov ,skvelá komunikácia, takže maximálna spokojnosť s p.Petrovičom a celým tímom osobných maklérov :)Odporúčam.

Romana Danihelova
pre OM

Vyborna komunikacia s panom Petrovicom, odporucam! Profesionalita, flexibilita. Dakujeme!

Michal Mlkvik
pre OM

Chcel by som vyjadriť obrovskú pochvalu, a veľku spokojnosť s pánom Dominikom Petrovičom. Flexibilita, ochota,profesionalita a spoľahlivosť. To sú slová ktorými môžem opísať spoluprácu s ním. Takže 5⭐ je málo 😀. Čiže keď niečo predávate/kupujete, neváhajte!!! On je ta pravá osoba 😀

Soňa Sedlická
pre OM

S OM konkretne s p. Petrovičom sa mi pri kupe mojej nehnutelnosti spolupracovalo velmi prijemne. Vysoky profesionalizmus, dochvilnost, plnenie vsetkych mojich poziadaviek a odpovedanie na vsetky moje otazky s trpezlivostou a s usmevom na perach:) Čo ma na OM očarilo však najviac je ich prezentácia. Fotografie nehnutelnosti, virtuálna prehliadka, podorys, ale aj zakladace na zmluvy, elektronicke pozvanky na stretnutia, online formulare, konecne firma, ktora ide s dobou!!! Spolupracu s OM určite odporúčam všetkými desiatimi! :)

Jakub Kamenický
pre OM

Spoluprácu s p. Petrovičom hodnotím pozitívne. Oceňujem profesionálny prístup, flexibilitu pri obhliadkach a tiež zabezpečenie všetkých vecí od obhliadky až po samotnú kúpu.

Anna Melikova
pre OM

Recently we have completed a house purchase deal in the local area ​​Strmý Vršok. We were helped by Dominik Petrovič. We were very pleased with his professionalism and attitude to work. Thanks a lot to Dominik. All the best.