V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€

Moje príspevky

No items found.

Moje odporúčania

Budem si vážiť aj Vaše

michal kutlik
pre OM

Dobrý deň, ďakujeme :)

Janka St
pre OM

Za svoj život som už realizovala viaceré záležitosti, ktoré spadajú pod ,,osobnimakleri". Ale tento tím je TOP..prvý kontakt p.Diničová,od prvého telefonátu všetko ok,potom realizácia /komplikovaná/kolega p.Petrovič- nemám slov.Jeho prístup, trpezlivosť na tisíc otázok a absolútny smer vyriešiť akýkoľvek problém, či nejasnosť k spokojnosti všetkých strán. Smekam klobuk-ako sa hovorí.👍👍😍😍😇🍾

Andy Trulik
pre OM

Rýchli, spoľahliví & flexibilní Veľká vďaka za všetko.

Katarina Mutalova
pre OM

S pani Diničovou mam velmi dobru skusenost pri predaji domu. Mila, ochotna, vidno, ze ma svoju pracu rada. Vdaka nej velmi rychlo zabezpecena obhliadka domu, nakolko bola ochotna prist nafotit prezentaciu aj ked bol sviatok. Vyborna komunikacia aj cele spracovanie ponuky nehnutelnosti. Urcite by som sa na nu znovu obratila. Takisto velmi dobra skusenost s panom Petrovicom, ktory bol profesionalny a velmi napomocny, o vsetkom nas informoval. Zatial najlepsia skusenost pri predaji/kupe nehnutelnosti . Osobnych maklerov mozem len a len odporucat.

Ľudmila Vašáková
pre OM

S pani maklérkou Diničovou som bola nadmieru spokojná, už hneď po uverejnení inzerátu, krásne svetlé fotografie robené jej kolegom pánom Petrovičom. Jej zainteresovanosť bola skutočne veľká, dokonca vybavila obhliadky aj na nedelné poobedie, či na predaji bytu v Rovinke, alebo na kúpe bytu v Janošíkovej (Dunajskej Lužnej). Zo stuonice hodnotenia 10 jej dávam viac ako „10“. Budem ju odporúčať ako spolahlivú maklérku vždy, keď niekto povie, že potrebuje zohnať maklérku na kúpu alebo predaj nehnuteľnosti.

Oľga Múdra
pre OM

Dovoľte aby som sa osobne poďakovala Vašej maklérke p. Ľubici Diničovej za veľmi profesionálny a zodpovedný prístup pri predaji môjho bytu na Lysákovej ulici č.2, Bratislava. Nesmierne si Vážim jej osobný prístup akým sa zaoberala daným predajom a taktiež pri vybavovaní dokladov s predajom súvisiacim. Bola som veľmi spokojná a samozrejme že ju doporučujem aj svojim známym. Prajem pekný deň

Alžbeta Jarová
pre OM

Pani Lubica Dinicova je vyborna maklerka, ktora ma pri prvom kontakte zaujala milim pristupom ku klientovi.Vedela my poradit. Všetky naležitosti vybavila rychlo. Je to výborna maklerka na 100% , ktorú si velmi vážim. Dakujem za všetko.