Trnava - časť Kamenný mlyn

Časť Kamenný mlyn (mestská časť Trnava - Západ) je tichá, lukratívna a veľmi vyhľadávaná lokalita s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Medzi hlavné výhody patrí tiché prostredie, okolitá príroda, blízkosť obľúbeného prírodného kúpaliska Kamenný mlyn, amfiteáter, alebo možnosť ďalších športových aktivít v neďalekom mestskom parku.

Pozrieť ponuky v tejto lokalite

O bývaní

Rýchly prehľad

Vzdialenosť do centra
Časť Kamenný mlyn susedí s mestskou časťou Trnava - stred, takže centrum mesta je na dosah ruky.
Spojenie MHD
So zvyšnými časťami mesta Vás spoja autobusy MHD č. 2 a 13 .
Školy
V okolí sú dostupné viaceré materské, základné či stredné školy.
Zdravotné služby
Najbližšie sa nachádza Zdravotné stredisko Prednádražie.
Potraviny
Lokalita ponúka viacero menších či väčších obchodov s potravinami.
Aktivity
Pestré kultúrno-spoločenské vyžitie v centre mesta; možnosť športových aktivít v mestskom parku.

Podlokality

Zacieľte na to, čo hľadáte

No items found.

O lokalite

Začítajte sa do opisu, možno je to to, čo hľadáte

Trnava je 7. najväčším mestom Slovenska a patrí do dynamicky sa rozvíjajúceho územia medzi Bratislavou a Nitrou. Mesto je bohaté na históriu, pýši sa hlavne historickým centrom, ktoré bolo vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Vyhľadávané miesto je Trojičné námestie, ktoré ponúka pestré kultúrno-spoločenské vyžitie, či mestské opevnenie, ktoré patrí medzi najstaršie stredoveké opevnenia slovenských miest. Zároveň je Trnava obklopená prírodou, ktorá ponúka veľa možností na relax, či už v miestnom parku, alebo v blízkosti Trnavských rybníkov.

https://slovakia.travel/trnava


Časť Kamenný mlyn (mestská časť Trnava - Západ)  je tichá, lukratívna a veľmi vyhľadávaná lokalita s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Medzi hlavné výhody patrí tiché prostredie, okolitá príroda, blízkosť obľúbeného prírodného kúpaliska Kamenný mlyn, OP Trnavské rybníky, amfiteáter, alebo možnosť ďalších športových aktivít v neďalekom mestskom parku. Okrem toho sa v blízkosti nachádza plaváreň, wellness centrum či aquapark. Do centra mesta to je iba 6 min. autom, ak sa vyberiete na pešú prechádzku, za 40 minút dorazíte na Trojičné námestie. 

Trnavské rybníky - OP

V blízkosti nájdete materské a základné školy, športovú strednú školu, ako aj fakultu STU Bratislavy. Obyvateľom slúžia dve pošty, viaceré menšie predajne, alebo obchodné centrum City Park. Vlaková a autobusová stanica je vzdialená 4 km (7 min autom), centrum Bratislavy 60 km (40 min autom), podobne aj centrum Nitry 54 km ( 40 min autom).

Spomínaná oblasť je obľúbeným relaxačným miestom mnohých Trnavčanov ale aj „cezpoľných“.


Pozrieť ponuky v tejto lokalite

Iné lokality

ak by táto nebola to pravé orechové