Často kladené otázky

FAQ

Na čo mi je cenová mapa?

Ako každý iný projekt aj predaj nehnuteľnosti je nutné do bodky naplánovať a určiť si bojový plán. S dobrou stratégiou dokážete predať rýchlejšie a za najvyššiu možnú cenu. S cenovou mapou získate prehľad o trhovej cene a konkurenčných ponukách.

Ako uskutočním platbu?

Poskytujeme celkom dve možnosti platby. Obe sa zakladajú na vystavenej faktúre so splatnosťou 14 alebo 180 dní, ktorú je možné uhradiť bankovým prevodom na základe faktúry.

Ako dlho sa predaju budete venovať?

V základnej cene balíka je poskytnuté obdobie 3 mesiacov, pričom ak by do tohto času nedošlo k nájdeniu klienta (70% sa to podarí) máte možnosť si platnosť služby predĺžiť priamo zo systému ALEX za jednorázový poplatok 12€.

Máte skryté poplatky?

Okrem poplatku za balík je v systéme ALEX možné doobjednať aj balíky pre podporu predaja ako je napríklad Topovanie a sponzoring na sociálnych sieťach. V cene balíka je započítaný 3x balík Topovanie MINI a 1x balíka sociálne siete MINI.

A neplatím žiadnu províziu?

Služba FixedFee sprostredkovaného predaja nehnuteľnosti nie je postavená na percentuálnej odmena / provízii z predaja. Poskytujeme komplexný servis za jednorázový poplatok bez nároku na províziu.

Kto sa bude starať o predaj nehnuteľnosti?

Ná prvú obhliadku alebo nábor, príde na nehnuteľnosť fotograf, ktorý dostane Vašu nehnuteľnosť do virtuálnej reality a realitný maklér, ktorý s Vamy nastaví stratégiu predaja. Následne sa bude venovať aj obhliadkám a práci s klientami.

Na ktorých portáloch inzerujete?

Spravili sme si prieskum návštevnosti a konverzii z jednotlivých portálov a pokrývame všetky s návštevnosťou nad 25.000 ľudí mesačne. V tomto príspevku zistíte aké portále sem patria.

Ako máte vyriešený právny servis?

Čo by sme boli za realitnú agentúru keby sme nemali tím právnikov a advokátov. Aj tu sme však zaviedli balíkový systém s komplexnou službou, ktorá obsahuje zmluvnú dokumentáciu, vybavenie katastra, jednanie s kupujúcim a bankou.

Potrebujete poradiť?

skúste našu online poradňu alebo nám napíšte

Nenašli ste odpoveď?

Ak potrebujete poradiť a nenašli ste u nás správny manuál, radi Vám vypracujeme odpoveď s advokátskym a predajným tímom. Napíšte nám na live chate.

Live chat