No items found.
No items found.
No items found.
Aj tento dom sa predal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento dom sa prenajal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce eur
chcem predať

REZERVOVANÉ! r.dom, pozemok 490 m2, garáž + 5 park.miest, TOP LOKALITA BA III - v blízkosti OC VIVO/POLUS

1.

Pozemok 490 m2, garáž, 5 parkovacích miest vo dvore na pozemku so samostatným vstupom z ul. Riazanska.Trojpodlažný rodinný dom s prístavbou.

2.

Tehlová stavba, možnosť dispozičných zmien. Vhodné pre rodinné bývanie, variabilná nehnuteľnosť pre firmu, kancelárie, aj napr.zdravot. zariadenie.

3.

Top lokalita BA III - Nové Mesto, Ľudová štvrť v tesnej blízkosti OC Vivo/Polus, Kuchajda, žel.stanica Nové Mesto, kompletná občianska vybavenosť.

Cena nájmu

0

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

0€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Cena nehnuteľnosti

0€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Dom sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Dom sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
6 izbový
Podlažia
3
Podlahová pl.
238
m2
Terasa
+
m2
Pozemok
490
m2
Zastavaná pl.
150
m2
Nezariadený
Čiastočná rekonštrukcia
Garáž
+
20.11
m2

Poznámka makléra

Ak hľadáte dom pre firmu, viacčlennú rodinu, dvojgeneračné bývanie, alebo kombináciu bývania a podnikania, tak toto je nehnuteľnosť ideálna pre Vás. Ponúkame na predaj rodinný dom so širokým využitím v TOP LOKALITE BA III - Ľudová štvrť, v pôvodnej časti BA III ( r. 1950 ) v zástavbe radových rodinných domov. Trojpodlažný rodinný dom s podpivničením, garážou, spevnenou parkovacou plochou pre 5 áut a samostatne stojacou prístavbou sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 490 m2. Na pozemok je prístup z dvoch strán, ul. Riazanskej a Úradnickej. Rekonštrukcia prebehla v r. 1997, elektrické rozvody, strecha, fasáda, vykurovanie, plastové okná s izolačným dvojsklom, podlahy, sanita, bezpečnostný systém. Dom je vykurovaný plynovým kotlom Protherm - nový/dvojročný, vykurovacie telesá: radiátory. Zachované bolo pôvodné drevené schodisko z masívu. Tehlový dom má samostatný obvodový plášť - nemá spoločnú stenu so susedným rodinným domom. Všetky IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Optický internet UPC. Záhrada s dospelou vegetáciou je udržiavaná v parkovej úprave, automatický zavlažovací systém. DISPOZÍCIA Suterén 23,15 m2: 2 x sklad, kotolňa. Prízemie 43,08 m2: zádverie, chodba, 2 samostatné miestnosti, 2 WC. Poschodie 46 m2: veľký otvorený priestor s možnosťou rozdelenia, schodisko. Podkrovie 41,10 m2: veľký otvorený priestor s možnosťou rozdelenia , kúpeľňa, samostatné WC. Garáž: 20,11 m2. Samostatne stojaca prístavba 64,60 m2: zádverie, 2 samostatné miestnosti, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Obvodový plášť - drevo, možnosť odstránenia prístavby, prípadne možná nadstavba. Okótované pôdorysy k dispozícii na vyžiadanie. 3D prehliadka, zadať do prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=sSGQeye4b8q Tento dom je výbornou voľbou pre každého, kto má rád priestor. Každá izba je priestranná, presvetlená s výhľadom do záhrady. Dom je možné využiť na rodinné bývanie, sídlo firmy, alebo si zriadiť prevádzku firmy, napr. zdravotníckeho zariadenia (ordinácie atď.). Nehnuteľnosť ponúka množstvo praktických dispozičných riešení, možnosti variácie priestoru podľa predstáv a potrieb. Aktuálne je nehnuteľnosť využívaná na kancelárske účely, ateliér. Na pozemku nájdete miesto až pre päť áut + garáž, takže s parkovaním si nemusíte robiť starosti. Skvelá poloha a rýchle dopravné napojenie do centra mesta, na obchvat, prístup k MHD, blízke OC VIVO/ Polus, železničná stanica Nové Mesto, jazero Kuchajda, plaváreň, ZŠ, MŠ, poliklinika, množstvo obchodov, reštaurácii, kompletná občianska vybavenosť potvrdzuje atraktivitu tejto nehnuteľnosti. Pozemok: 490 m2 Zastavaná plocha dom: 58 m2, úžitková plocha: 153,33 m2 Zastavaná plocha garáž:24 m2, úžitková plocha: 20,11 m2 Zastavaná plocha prístavba: 92 m2, úžitková plocha: 64,40 m2
Čítať ďalej
Rok kolaudácie
Posledná rekonštrukcia
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Plynový kotol
Pivnica
23.15
m2
Mediátor
Radiátory
Plyn
Napojený
Obecná voda
Napojený
Kanalizácia
Napojený
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Garáž
Okná
Plastové 2 komorové
Krb
Áno
Vykurovanie
Tepelné čerpadlo
No items found.
Aktivity
Potraviny
Zdravotné služby
Školy
Spojenie MHD
Vzdialenosť do mesta
Dom sa predáva v rámci projektu

Viac o projekte

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.