V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€
No items found.
No items found.
No items found.
Aj tento dom sa predáva cez službu #bezprovízie
chcem predať
Aj tento dom sa prenajíma cez službu #bezprovízie
chcem predať
Aj tento dom sa predal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento dom sa prenajal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce eur
chcem predať

Nadštandardná priestranná vila v srdci Karpát.

1.

K dispozícii je priestranná záhrada, vináreň, príprava na kino a herňu. Možné využitie na podnikateľské, alebo reprezentačné účely.

2.

Tiché prostredie Marianky, výhľady na les, Rakúsko a dobrá dostupnosť do Bratislavy.

3.

Oplotenie okolo záhrady poskytuje návštevníkom absolútne súkromie.

Cena nájmu

975000

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

975000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami

Dom sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Dom sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
podlažia:
3
1750
m2
Terasa
150
m2
Pozemok
1459
m2
Zariadený
Kompletná rekonštrukcia

Poznámka makléra

Ponúkame Vám nadštandardnú a priestrannú vilu v Marianke, ideálna na prevádzku ubytovania s wellnessom, alebo ďalší prenájom. Priestor sa skladá z dvoch stavieb s viacerými bytovými jednotkami, poďme si ich bližšie predstaviť.

V dolnej časti hlavnej budovy sa nachádza krytý bazén (9x3x1,6m), sauna, zariadené fitnescentrum, skladové priestory, kotoľňa a priestor na ubytovanie personálu.Tento priestor má vlastný vchod z ulice, odkiaľ je prístup aj do dvoch dvojgaráži.
Na prvom podlaží (ktoré je však na úrovni vnútornej záhrady) nájdete priestrannú, luxusnú vstupnú lobby (60m2), ktorá má potenciál slúžiť ako recepcia. Týmto očaríte návštevníkov ihneď po príchode. Z nej sa pokračuje ďalej, do ďalšej priestrannej (55m2) miestnosti, ktorá môže slúžiť ako obývačka, alebo spoločenská miestnosť. V tejto miestnosti s krbom a výhľadom na záhradu sa budete cítiť príjemne Vy, aj Vaši hostia. Z miestnosti je možné vyjsť na terasu, ktorú ponúka výhľad na Sväté údolie. Na tomto poschodí sa nachádzajú ďalšie tri samostatné izby, každá s vlastnou kúpeľňou + kuchyňa. Práve cez ňu je táto časť domu prepojená s ďalším 2-izbovým apartmánom. Ten sa skladá z veľkej obývačky, s krbom a vstupom na 80m veľkú južnú terasu, a zo spálne. Apartmán disponuje vlastnou saunou a miestnosťou vhodnou na relaxáciu, fitness, alebo možno aj nočný bar.

Na druhom podlaží domu sú k dispozícii 4 izby, z toho jedna s terasou s výhľadom do záhrady. Na najvyššom podlaží sa nachádza ešte jedna izba. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s toaletou.

Tretí apartmán predstavuje dvojposchodový trakt s miestnosťami na prízemí a poschodí o celkovej výmere 80m2.
Štvrtý samostatný apartmán má rozlohu 30m2.
Piaty apartmán si môžete zariadiť podľa vlastného vkusu, nakoľko ostal nezariadený. Skladá sa z dvoch poschodí, dokopy s výmerou 180m2, a je z neho prístup aj na 60m terasu.

Na pozemku sa nachádza aj druha stavba, vybudovaná len nedávno. V prízemnej časti, jemne pod terénom záhrady, sa nachádza krásna kamenná vináreň s dubovými stolmi, barom a krbom. Ideálna na ochutnávky vína, alebo komornejšie posedenia. Cez ňu sa dostanete do ďalších priestorov, ktoré môžu byť v budúcnosti využité ako priestor na herňu, alebo vlastné kino. To, že sa aj tu nachádza kúpeľňa s toaletou, už snáď ani nemusíme spomínať.
Na 1. podlaží je k dispozícií veľký novovybudovaný priestor (125m2), ktorého využitie je len na Vás. Podľa nás by bol tento priestor vhodný na vybudovanie jedálenskej časti, s výhľadom do záhrady.
Druhe podlažie (125m2) je z časti podkrovné, jeho využitie je taktiež len vo Vašich rukách. Dostanete sa sem cez vonkajšie schodisko. Predpríprava na krb je na oboch podlažiach.

Záhrada rovnako očarí každého návštevníka. Dominuje jej vlastná kamenná fontána a záhradné jazierko. Je vidno, že záhrada bola navrhnutá záhradným architektom a zeleň je správne udržiavaná. Absolútne súkromie návštevníkom zabezpečuje 4-7m múr okolo celej záhrady, v stĺpovej časti vykladanej kameňom. Nakoľko je záhrada vo výške prvého podlažia, múry pôsobia veľmi esteticky. Večer je záhrada intímne osvetlená, čo navodzuje tú správnu romantickú atmosféru, ktorá sa do týchto priestorov obzvlášť hodí. V záhrade si vieme predstaviť organizovanie menších osláv, grilovačiek, alebo aj svadieb. V zadnej časti záhrady je priestor na odparkovanie 6 áut.

Vo vile boli použité kvalitné stavebné materiály: strecha Bramac, plastové okná, kamenina. V interiéri domu nájdete kvalitné štukatérske prvky. Zrkadlá a obrazy majú pozlátené rámy. Vo väčšine domu boli použité kamenné dlažby a mramorové schodisko. Brány, zábradlia, schody a záhradný nábytok boli robené na mieru z ručne kovaného železa. Podlahy sú buď mramorové, alebo vyložené parketami. Vykurovanie je riešené vlastnou vykurovacou centrálou a elektrickým podlahovým vykurovaním. Dom je pripojený na mestskú vodu a kanalizáciu, na pozemku je vlastná studňa.

Ak máte radi výzvy a táto ponuka Vás zaujala, ozvite sa nám. Radi Vás vilou osobne prevedieme.

Rok kolaudácie
1994
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Mediátor
Podlahové elektrické
Doplnkové
Plyn
Na pozemku
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Garáž
No items found.
Aktivity
Blízkosť Malých Karpát vám dáva možnosť hocikedy nasadnúť na bicykel alebo sa vybrať na túru.
Potraviny
Väčšie obchody s potravinami (Billa, Tesco) nájdete v Záhorskej Bystrici.
Zdravotné služby
V obci je lekáreň, najbližšie zdravotné stredisko nájdete v blízkej Záhorskej Bystrici.
Školy
Nachádza sa tu materská aj základná škola, no s veľmi obmedzenou kapacitou.
Spojenie MHD
S Bratislavou Vás spájajú frekventované autobusové linky, cesta trvá cca 30min.
Vzdialenosť do centra
Do centra Bratislavy sa dostanete autom za cca 20-25 minút (18km), Záhorská Bystrica je na skok.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Marianka

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.