Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Predaný

Dva domy a veľký pozemok. Dostupnosť a variabilita využitia sa tu skĺbili v jedno.

Čiastočná rekonštrukcia
|
Tehla
1.

Založená a udržiavaná záhrada s praktickým využitím priestoru. Rozdelená je na športovú, oddychovú a úžitkovú časť.

2.

Poloha a dobrá dostupnosť do hlavného mesta, Malaciek aj Viedne. Celkom tri potraviny v obci a množstvo rekreácie v okolí.

3.

Samostatne obývateľna stavba na pozemku. Riešenie pre hostí, generačné bývanie alebo pracovný ateliér.

144900
/mesačne
Miroslav Kocúr
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
3 izbový
1
podlažný
150
m2
924
m2
Zariadený
Čiastočná rekonštrukcia

Poznáma makléra

Na priestrannom pozemku sa nachádza súbor celkovo dvoch domov, ako stvorený pre viacgeneračné bývanie. Hlavný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rokoch 2008 -2011, boli relizované nové rozvody elektriny, prebehla kompletná rekonštrukcia kúpelne a kuchyne, výmena plynových gamatiek, výstavba kachľovej pece s novým komínom, výmena okien, nová drevená terasa.

Domy sú napojené na vlastnú kopanú studňu s vodárničkou a žumpu. Prípojka na obecný vodovod je priamo pred pozemkom a je možné dodatočne realizovať napojenie. Aktívne je zapojený plyn, ktorý poháňa gamatky a elektrina. Ako primárny stavebný prvok sa použila tehla, ešte pôvodná strecha je osadená keramickou škridlou a po preverení sa potvrdil jej zdravý drevený krov. Ekonomike prevádzky pomáhajú spomínané nové plastové okná (vonkajší dekor drevo).

Interiér dýcha útulnosťou a atmosférou. Zladená farebnosť stien s pôvodnou drevenou podlahou posilňuje pohodový pocit budúceho domova. Večernú atmosféru posilní aj akumulačná kachľová pec s novým komínom v obývačke hlavného domu. Sama o sebe je ozdobou obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a vynikajúcim doplnkom vykurovania.

Elektrika v dome bola menená v rámci rekonštrukcie v 2008 a ohrev vody zabezpečený elektrickým bojlerom je už tak na nových rozvodoch. Obe stavby na pozemku sú podpivničené. V pivnici pod verandou rodinného domu o celkovej výmere 7,4m2 sa nachádza spomínaná vodárnička a skladovací praktický priestor. Pod pridruženou stavbou sa nachádza ďalšia pivnica, v ktorej sa aktuálne skladuje zelenina. Tá má výmeru 5,3m2.

Súčasťou predaja je aj druhý samostatný domček s kuchyňou a spálňou. Výmera jeho zastavenej plochy je 47m2 a je rovnako napojený na plyn, elektrinu a vodu. Je tak plne dimenzovaný pre rôzne využitie, aktuálne pre viac generačné bývanie.

Paleta možností akým sa dá však tento domček využiť je pomerne široká. Do úvahy pripadá aj pracovný ateliér alebo letná kuchyňa. Ponechajte priestor svojej predstavivosti a dávnym snom a realizujte sa.

Architektonickú štúdiu aj s vizualizáciami, spracovanú pre rekonštrukciu domu nájdete na:
https://ponuka.osobnimakleri.sk/detail-nehnutelnosti/kocur/studia-rekonstrukcie-rodinneho-domu-dlha-zahorska-ves-slovensko/79/

Záhrada je rozdelená na produktívnu a relaxačnú časť. V produktívnej sa nachádza množstvo ovocných stromov (jabloň, čerešňa, slivka, hruška, kiwi, višňa, figa), celkom dva orechy, muchovník, arónia, zemolezy či mandla, vyvýšené záhony na zeleninu a mnoho ďalšieho by sme ešte mohli menovať. Výhodou je tak potravinová samostatnosť ak sa pestovaniu budete aktívne venovať. V rámci pozemku je vytvorený aj priestor pre chov hospodárskych zvierat, pričom sliepky, ktoré v súčasnosti chovajú majitelia, im poskytujú každý deň čerstvé bio vajíčka.

Relaxačnú časť optický predeľuje krásne rozvetvený vinič. Na priestrannej záhrade má miesto aj pinpongový stôl či hojdačka. Nevynecháme ani trampolínu pre udržiavanie fyzickej kondície.

Ak hľadáte bývanie ako rodina s deťmi, tak tu sa v priebehu dňa dokonale vybijú z energie. Večer si tak môžete plne vychutnať v pokojnej klíme s dobrým pocitom s vykonanej práce na záhrade.

Do potravín je to na skok, no napriek tomu sa tento rodinný dom nachádza v kľudnej jednosmernej uličke len s dvoma susedmi. Všetko potrebné nájdete na hlavnej ceste, pozdĺž ktorej sa tiahne zástavba domov a služieb. Nájdete tu poštu, základnú školu a obecný úrad vrátane ďalších potravín. Na zastávke tu pravidelne premáva medzimestská doprava a zaujímavosťou je kompa s rakúskou hranicou, ktorá túto obec preslávila.

Stále platí že ide o obec, ktorá je uložená najzápadnejšie v rámci Slovenska na hranici s Rakúskom. Kompou sa viete prepraviť do rakúskej obce na opačnej strane rieky Morava alebo naplno využiť hrádzu tiahnúcu sa popri rieke. Sieť cyklochodníkov Vás dovedie až do Devína alebo ak ste za objavovanie, môžete sa na vydať rakúskou stranou.

Širšie zázemie služieb a spoločenskú realizáciu si vybavíte v dostupných obciach ako sú Malacky (15km), Bratislava (36km) či často vyhľadávaná Viedeň len 30 kilometrov od domu. Veľmi obľúbeným je aj nakupovanie v rakúskom Angerne, dostupnom či už peši, alebo na bicykloch a približne 10 km od neho je veľké nákupné stredisko v Gansendorfe.

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

1986
Rok kolaudácie
Zateplenie
cm
2 sklo 4 komorové
Okná
Energetický certifikát
Voda
Na ulici
Plyn
Na pozemku
Elektrina
Na pozemku
Iné vykurovanie
Terasa
29.81
m2
Zastavaná plocha
186
m2
Parkovanie
Garáž

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Záhorská Ves

Preskúmať

Spýtajte sa

Miroslav Kocúr

Realitný maklér
O mne

Realitám sa venujem 10 rokov. Snažím sa maximalizovať spokojnosť klientov, či už jednotlivcov alebo developerov a s projektom osobnimakleri.sk chceme dať realitnej službe novú, modernú tvár.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by Vás zaujímať

Voľný
|

Oáza v samom centre mesta Malacky. Interiér a letná kuchyňa, ktorú chcete vidieť.

Malacky
|
Dom
|
Čiastočná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Čiastočná rekonštrukcia
329000
9 izbový
295
m2
494
m2
Voľný
|

Rodinný dom po rekonštrukcii v susedstve Stupavského parku

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
243000
5 izbový
213.74
m2
652
m2
Voľný
|

V blízkosti Stupavského parku 7 izbový rodinný dom, pozemok 634 m2, 3 garáž. STUPAVA

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
430000
7 izbový
406
m2
634
m2