No items found.
No items found.
No items found.
Aj tento dom sa predal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento dom sa prenajal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce eur
chcem predať

Dva domy a veľký pozemok. Dostupnosť a variabilita využitia sa tu skĺbili v jedno.

1.

Založená a udržiavaná záhrada s praktickým využitím priestoru. Rozdelená je na športovú, oddychovú a úžitkovú časť.

2.

Poloha a dobrá dostupnosť do hlavného mesta, Malaciek aj Viedne. Celkom tri potraviny v obci a množstvo rekreácie v okolí.

3.

Samostatne obývateľna stavba na pozemku. Riešenie pre hostí, generačné bývanie alebo pracovný ateliér.

Cena nájmu

144900

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

144900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Cena nehnuteľnosti

144900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Dom sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Dom sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Ako bol spokojný klient?

Dva domy a veľký pozemok. Dostupnosť a variabilita využitia sa tu skĺbili v jedno.

Začínali sme s predajom v čase najvyšších korona opatrení a preto nám určite veľmi pomohlo vytváranie 3D modelov nehnuteľností s ktorým pracujú. Všetko šlo hladko, rýchlo sa našli kupci, a ďalší servis bol tiež bezproblémový. Môžeme len odporúčať a ďakujeme hlavne p. Kocúrovi a p. Petrovičovi :)

3 izbový
Podlažia
1
Podlahová pl.
150
m2
Terasa
+
29.81
m2
Pozemok
924
m2
Zastavaná pl.
186
m2
Zariadený
Čiastočná rekonštrukcia
Garáž
+
m2

Poznámka makléra

Na priestrannom pozemku sa nachádza súbor celkovo dvoch domov, ako stvorený pre viacgeneračné bývanie. Hlavný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rokoch 2008 -2011, boli relizované nové rozvody elektriny, prebehla kompletná rekonštrukcia kúpelne a kuchyne, výmena plynových gamatiek, výstavba kachľovej pece s novým komínom, výmena okien, nová drevená terasa.

Domy sú napojené na vlastnú kopanú studňu s vodárničkou a žumpu. Prípojka na obecný vodovod je priamo pred pozemkom a je možné dodatočne realizovať napojenie. Aktívne je zapojený plyn, ktorý poháňa gamatky a elektrina. Ako primárny stavebný prvok sa použila tehla, ešte pôvodná strecha je osadená keramickou škridlou a po preverení sa potvrdil jej zdravý drevený krov. Ekonomike prevádzky pomáhajú spomínané nové plastové okná (vonkajší dekor drevo).

Interiér dýcha útulnosťou a atmosférou. Zladená farebnosť stien s pôvodnou drevenou podlahou posilňuje pohodový pocit budúceho domova. Večernú atmosféru posilní aj akumulačná kachľová pec s novým komínom v obývačke hlavného domu. Sama o sebe je ozdobou obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a vynikajúcim doplnkom vykurovania.

Elektrika v dome bola menená v rámci rekonštrukcie v 2008 a ohrev vody zabezpečený elektrickým bojlerom je už tak na nových rozvodoch. Obe stavby na pozemku sú podpivničené. V pivnici pod verandou rodinného domu o celkovej výmere 7,4m2 sa nachádza spomínaná vodárnička a skladovací praktický priestor. Pod pridruženou stavbou sa nachádza ďalšia pivnica, v ktorej sa aktuálne skladuje zelenina. Tá má výmeru 5,3m2.

Súčasťou predaja je aj druhý samostatný domček s kuchyňou a spálňou. Výmera jeho zastavenej plochy je 47m2 a je rovnako napojený na plyn, elektrinu a vodu. Je tak plne dimenzovaný pre rôzne využitie, aktuálne pre viac generačné bývanie.

Paleta možností akým sa dá však tento domček využiť je pomerne široká. Do úvahy pripadá aj pracovný ateliér alebo letná kuchyňa. Ponechajte priestor svojej predstavivosti a dávnym snom a realizujte sa.

Architektonickú štúdiu aj s vizualizáciami, spracovanú pre rekonštrukciu domu nájdete na:
https://ponuka.osobnimakleri.sk/detail-nehnutelnosti/kocur/studia-rekonstrukcie-rodinneho-domu-dlha-zahorska-ves-slovensko/79/

Záhrada je rozdelená na produktívnu a relaxačnú časť. V produktívnej sa nachádza množstvo ovocných stromov (jabloň, čerešňa, slivka, hruška, kiwi, višňa, figa), celkom dva orechy, muchovník, arónia, zemolezy či mandla, vyvýšené záhony na zeleninu a mnoho ďalšieho by sme ešte mohli menovať. Výhodou je tak potravinová samostatnosť ak sa pestovaniu budete aktívne venovať. V rámci pozemku je vytvorený aj priestor pre chov hospodárskych zvierat, pričom sliepky, ktoré v súčasnosti chovajú majitelia, im poskytujú každý deň čerstvé bio vajíčka.

Relaxačnú časť optický predeľuje krásne rozvetvený vinič. Na priestrannej záhrade má miesto aj pinpongový stôl či hojdačka. Nevynecháme ani trampolínu pre udržiavanie fyzickej kondície.

Ak hľadáte bývanie ako rodina s deťmi, tak tu sa v priebehu dňa dokonale vybijú z energie. Večer si tak môžete plne vychutnať v pokojnej klíme s dobrým pocitom s vykonanej práce na záhrade.

Do potravín je to na skok, no napriek tomu sa tento rodinný dom nachádza v kľudnej jednosmernej uličke len s dvoma susedmi. Všetko potrebné nájdete na hlavnej ceste, pozdĺž ktorej sa tiahne zástavba domov a služieb. Nájdete tu poštu, základnú školu a obecný úrad vrátane ďalších potravín. Na zastávke tu pravidelne premáva medzimestská doprava a zaujímavosťou je kompa s rakúskou hranicou, ktorá túto obec preslávila.

Stále platí že ide o obec, ktorá je uložená najzápadnejšie v rámci Slovenska na hranici s Rakúskom. Kompou sa viete prepraviť do rakúskej obce na opačnej strane rieky Morava alebo naplno využiť hrádzu tiahnúcu sa popri rieke. Sieť cyklochodníkov Vás dovedie až do Devína alebo ak ste za objavovanie, môžete sa na vydať rakúskou stranou.

Širšie zázemie služieb a spoločenskú realizáciu si vybavíte v dostupných obciach ako sú Malacky (15km), Bratislava (36km) či často vyhľadávaná Viedeň len 30 kilometrov od domu. Veľmi obľúbeným je aj nakupovanie v rakúskom Angerne, dostupnom či už peši, alebo na bicykloch a približne 10 km od neho je veľké nákupné stredisko v Gansendorfe.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
1986
Posledná rekonštrukcia
2011
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Gamatky
Pivnica
12.7
m2
Mediátor
Radiátory
Plyn
Na pozemku
Obecná voda
Na ulici
Kanalizácia
Na pozemku
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Garáž
Okná
Plastové 4 komorové
Krb
Áno
Vykurovanie
Tepelné čerpadlo
No items found.
Aktivity
Okolitá príroda a prístup k hrádzi ponúka dostatočný priestor na regeneráciu a športové vyžitie.
Potraviny
V prevádzke sú 3 obchody s potravinami, väčšie nákupné centrum nájdete v Malackách.
Zdravotné služby
V obci ordinujú dvaja praktický lekári a nachádza sa tu jedna lekáreň.
Školy
Je tu materská aj základná škola s výučbou nemeckého jazyka.
Spojenie MHD
Dostupnosť do väčších miest (Malacky, Bratislava) je zabezpečená autobusovou a vlakovou dopravou.
Vzdialenosť do mesta
Dom sa predáva v rámci projektu

Viac o projekte

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Záhorská Ves

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.