Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Voľný

Novostavba rodinného domu tvaru L s dokonalým pozemkom a dispozíciou.

Novostavba
|
Ytong
1.

Novovybudovaná slepá ulica, ktorá ponúka dostatok súkromia v rámci susedstva pre mladé rodiny. Deti sa tu bezpečne môžu hrať na ulici.

2.

Novostavba s dokonalou dispozíciou kde je nočná a denná časť šikovne oddelená, pričom obe majú prístup na terasu a záhradu.

3.

Nové Košariská ťažia z polohy blízko vlakovej stanice a dvoch najvyhľadávanejších štrkových jazier s čírou vodou. Deti strávia celé leto pri vode.

315000
/mesačne
Ľubica Diničová
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
4 izbový
1
podlažný
178.2
m2
652
m2
Zariadený čiastočne
Novostavba

Poznáma makléra

Nie tak často sa na trhu ocitne ponuka novostavby 4 izbového rodinného domu v tvare písmena L. Výhodou tejto dispozície je rozumné oddelenie dennej časti (obývacia miestnosť a kuchyňa) od nočnej časti. Potešíme však tých, čo sú vyberavý a veria, že na trh príde niečo, čo ich dokáže chytiť za srdce. Práve taká príležitosť sa Vám s týmto domom ponúka.

Skolaudovaný bol v roku 2016 a postavený bol z kombinácie železobetónu a Ytongu, pričom celková zastavaná plocha činí 194m2. Na aktívny či pasívny relax Vám ostáva záhrada o výmere celých 458m2, čo je viac než dosť. Pre záhradkárov alebo milovníkov poriadku, sa na záhrade nachádza aj uzamykateľný montovaný záhradný domček s betónovým základom.

Interiér novostavby je orientovaný do záhrady smerom na severo-východ s výstupom z obývacej izby a dvoch spálni. Toto usporiadnie ešte viac posilňuje pocit súkromia a pohody. Umocňuje aj nadštandard bývania o čom svedčí aj materiály a zariadenie domu. Okrem modernej bielej kuchyne ladenej do drevených tónov spolu s podlahou sú to aj krásne gresové dlažby a obklady v predsieni, samostatnej toalet a v kúpelni. Kúpeľna vďaka zemitým farbám pôsobí prírodzene a doprajete si tu aj pôžitok kúpania sa vo vani. Rýchlu sprchu po športovaní na jazerách alebo behaní v okolí si doprajete v priestrannom sprchovom kúte.

Čerstvo vymalovaný a často neobývaný. Asi tak by sme opísali stav interiéru. Majitelia sa často nachádzajú v zahraničí a tak si poriadne dom ani nestihli užiť. Benefitom pre Vás je tak skoro čerstvá novostavba bez známok opotrebovania po predchadzájich vlastníkov. O kobercový trávnik a výsadbu sa im v čase neprítomnosti staral Zavlažovacím systémom KOREX a kvapôčková závlaha. Vykurovanie formou elektrického podlahové kúrenia je automatické s reguláciu v každej miestnosti zvlášť. O ohrev teplej vody sa staral elektrický bojler umiestnený v garáži, vďaka ktorému tu vždy panovala príjemná klíma v zimnom období. Keď spomíname klímu, tou novostavba disponuje v podobe celkom dvoch klimatizačných jednotiek značky LG.

Okrem vstavaných skríň v predsieni a všetkých spálniach je tu aj nová manželská postel. Nábytok v obývacej miesntosti nie je síce súčasťou kúpnej ceny ale majitelia sú ochotný jednať.

Na modernosti a bezpečí bývania pridáva kamerový bezpečnostný systém so 4 kamerami. Na internet sa pripojíte moderným rádiovlnným pripojením cez spoločnosť RADIOLAN.

Prostredie je pekné a tiché s výhľadom na zelené polia, ktoré obkolesujú túto novú ulicu. Obec Dunajská Lužná je dynamicky rastúcou obcou. Disponuje kompletnou a rastúcou občianskou vybavenosťou. Nájdete tu školu, škôlku, obchody, lekára, poštu, zmrzlinu a kostol. Jedným z hlavných ťahúňov bude jazero Košariská ktoré sa pýši krásnou vodou pre letný relax. V rámci modernizácie dopravy a obrody spoločnosti poteší často premávajúci Regiojet na zastávke neďaleko tejto lokality.

Ak hľadáte skutočný unikát v obci, ktorá ma k Bratislave bližšie ako ktorákoľvek iná, tak ste na správnom mieste. Dohodnite si obhliadku už dnes, nech Vám ponuka neujde.

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

Rok kolaudácie
Zateplenie
cm
Okná
Energetický certifikát
Voda
Na pozemku
Plyn
Elektrina
Na pozemku
Iné vykurovanie
Tepelné čerpadlo
Terasa
22
m2
Zastavaná plocha
194
m2
Parkovanie
Garáž

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Dunajská Lužná

Preskúmať

Spýtajte sa

Ľubica Diničová

Realitný maklér
O mne

Neexistuje žiadny limit, ktorý by určil, akým dobrým sa môžeme stať. Každý maklér má potenciál stať sa excelentným maklérom počas svojej kariéry. Ja chcem byť takou pre Vás - pre ľudí.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by Vás zaujímať

Voľný
|

Oáza v samom centre mesta Malacky. Interiér a letná kuchyňa, ktorú chcete vidieť.

Malacky
|
Dom
|
Čiastočná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Čiastočná rekonštrukcia
329000
9 izbový
295
m2
494
m2
Voľný
|

Rodinný dom po rekonštrukcii v susedstve Stupavského parku

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
243000
5 izbový
213.74
m2
652
m2
Voľný
|

V blízkosti Stupavského parku 7 izbový rodinný dom, pozemok 634 m2, 3 garáž. STUPAVA

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
430000
7 izbový
406
m2
634
m2