No items found.
No items found.
No items found.

Novostavba rodinného domu tvaru L s dokonalým pozemkom a dispozíciou.

1.

Novovybudovaná slepá ulica, ktorá ponúka dostatok súkromia v rámci susedstva pre mladé rodiny. Deti sa tu bezpečne môžu hrať na ulici.

2.

Novostavba s dokonalou dispozíciou kde je nočná a denná časť šikovne oddelená, pričom obe majú prístup na terasu a záhradu.

3.

Nové Košariská ťažia z polohy blízko vlakovej stanice a dvoch najvyhľadávanejších štrkových jazier s čírou vodou. Deti strávia celé leto pri vode.

Cena nájmu

315000

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

315000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
4 izbový
podlažia:
1
178.2
m2
Terasa
22
m2
Pozemok
652
m2
Zariadený čiastočne
Novostavba

Poznámka makléra

Nie tak často sa na trhu ocitne ponuka novostavby 4 izbového rodinného domu v tvare písmena L. Výhodou tejto dispozície je rozumné oddelenie dennej časti (obývacia miestnosť a kuchyňa) od nočnej časti. Potešíme však tých, čo sú vyberavý a veria, že na trh príde niečo, čo ich dokáže chytiť za srdce. Práve taká príležitosť sa Vám s týmto domom ponúka.

Skolaudovaný bol v roku 2016 a postavený bol z kombinácie železobetónu a Ytongu, pričom celková zastavaná plocha činí 194m2. Na aktívny či pasívny relax Vám ostáva záhrada o výmere celých 458m2, čo je viac než dosť. Pre záhradkárov alebo milovníkov poriadku, sa na záhrade nachádza aj uzamykateľný montovaný záhradný domček s betónovým základom.

Interiér novostavby je orientovaný do záhrady smerom na severo-východ s výstupom z obývacej izby a dvoch spálni. Toto usporiadnie ešte viac posilňuje pocit súkromia a pohody. Umocňuje aj nadštandard bývania o čom svedčí aj materiály a zariadenie domu. Okrem modernej bielej kuchyne ladenej do drevených tónov spolu s podlahou sú to aj krásne gresové dlažby a obklady v predsieni, samostatnej toalet a v kúpelni. Kúpeľna vďaka zemitým farbám pôsobí prírodzene a doprajete si tu aj pôžitok kúpania sa vo vani. Rýchlu sprchu po športovaní na jazerách alebo behaní v okolí si doprajete v priestrannom sprchovom kúte.

Čerstvo vymalovaný a často neobývaný. Asi tak by sme opísali stav interiéru. Majitelia sa často nachádzajú v zahraničí a tak si poriadne dom ani nestihli užiť. Benefitom pre Vás je tak skoro čerstvá novostavba bez známok opotrebovania po predchadzájich vlastníkov. O kobercový trávnik a výsadbu sa im v čase neprítomnosti staral Zavlažovacím systémom KOREX a kvapôčková závlaha. Vykurovanie formou elektrického podlahové kúrenia je automatické s reguláciu v každej miestnosti zvlášť. O ohrev teplej vody sa staral elektrický bojler umiestnený v garáži, vďaka ktorému tu vždy panovala príjemná klíma v zimnom období. Keď spomíname klímu, tou novostavba disponuje v podobe celkom dvoch klimatizačných jednotiek značky LG.

Okrem vstavaných skríň v predsieni a všetkých spálniach je tu aj nová manželská postel. Nábytok v obývacej miesntosti nie je síce súčasťou kúpnej ceny ale majitelia sú ochotný jednať.

Na modernosti a bezpečí bývania pridáva kamerový bezpečnostný systém so 4 kamerami. Na internet sa pripojíte moderným rádiovlnným pripojením cez spoločnosť RADIOLAN.

Prostredie je pekné a tiché s výhľadom na zelené polia, ktoré obkolesujú túto novú ulicu. Obec Dunajská Lužná je dynamicky rastúcou obcou. Disponuje kompletnou a rastúcou občianskou vybavenosťou. Nájdete tu školu, škôlku, obchody, lekára, poštu, zmrzlinu a kostol. Jedným z hlavných ťahúňov bude jazero Košariská ktoré sa pýši krásnou vodou pre letný relax. V rámci modernizácie dopravy a obrody spoločnosti poteší často premávajúci Regiojet na zastávke neďaleko tejto lokality.

Ak hľadáte skutočný unikát v obci, ktorá ma k Bratislave bližšie ako ktorákoľvek iná, tak ste na správnom mieste. Dohodnite si obhliadku už dnes, nech Vám ponuka neujde.

Rok kolaudácie
Výťah
Áno
Materiál
Ytong
Vlastné vykurovanie
Elektrická podlahová
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Mediátor
Doplnkové
Tepelné čerpadlo
Plyn
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Garáž
No items found.
Aktivity
Športovci a hlavne cyklisti si tu prídu na svoje vďaka hrádzi a blízkosti dvoch jazier.
Potraviny
Nájdete tu Coop, Moja Samoška, Terno, ale aj bio pekáreň.
Zdravotné služby
Okrem súkromných ambulancií sa tu nachádza aj moderné zdravotné stredisko.
Školy
V Dunajskej Lužnej bude o Vaše deti postarané od jasličiek až po základnú školu.
Spojenie MHD
Každých 60 minút premáva autobus na stanicu Nivy z celkom 4 zástavok v obci.
Vzdialenosť do centra
Do centra Bratislavy je to 17 km, vďaka priamemu spojeniu Vám cesta autom potrvá cca 25 minút.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Dunajská Lužná

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.