Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Rezervovaný

Novostavba s terasou na streche, tak tu by sa nám páčilo

Novostavba
|
Tehla
1.

Bernolákovo je obľúbenou a vyhľadávanou lokalitou. Preto si neustále vytvára novú ponuku moderných novostavieb.

2.

Staviteľ tohto dvojdomu využil veľmi nápadito rovnú strechu na vytvoril tu priestor pre zelenú strechu v kombinácii s terasou a schodiskom.

3.

Rodinný dom sa nachádza neďaleko jazera Štrkovka. Z polohy benefituje aj rýchle napojenie na Seneckú cestu do Bratislavy.

145750
/mesačne
Ľubica Diničová
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
4 izbový
1
podlažný
105
m2
273
m2
Nezariadený
Novostavba

Poznáma makléra

Na trhu je pomerne veľa novostavieb jedno podlažných rodinných domov, no drvivá väčšina je postavená za účelom ďalšieho predaja a za použitia dostupnejších materiálov finančne výhodných pre developera. V tomto prípade však staviteľ v dvojdome aj ostáva bývať a tak dbal na to, aby jeho domov pretrval bez závad čo najdlhšie.

Obvodové steny tejto stavby sú postavené z tehly o hrúbke 30cm a ditalatačnou medzerou medzi susedmi 25mm (to znamená, že od suseda Vás nedelí len Vaša vlastná stena ale k tomu ešte aj medzera), napriek tomu, že dom sa navonok javí ako jedna stavba. Oddelenie stavieb si všimnete aj na rovnej a pochôdznej streche s technológiou Fatrafol, ktoré sú oddelené múrikmi. Práve strecha bude pri tejto cene hlavným lákadlom.

Na streche sa ponúka na vzor suseda realizácia zelenej strechy v kombinácii s terasou a posedením. Umiestnite si sem gril, lehátko, alebo čokoľvek pri čom vo voľnom čase radi relaxujete. Máte tu dokonalé súkromie a pohodlné schodisko schované na južnej strane stavby.

Kvalitu materiálov vidno aj v interiéri v podobe hladkých bielych omietok, izolačného 3 sklad pri oknách od značky Salamander ale aj na vykurovacom telese, ktorým je plynový kondezačný kotol Wiesman.

Okrem toho, dom disponuje predprípravou na exteríerové žalúzie a klímu. Ak by sa nám teploty v lete každým rokom zvyšovali, Vy to dokonale zvládnete. V interiéri je predpríprava na inteligentnú domácnosť od spoločnosti iHome a pre termostat do každej izby. Internet a televíziu Vám bude poháňať optika od Tcom. Je to prosto moderná stavba bez kompromisov.

Dispozíciu tiež hodnotíme pozitívne. Centrom bude veľká denná časť v podobe obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou. Pristúpite do nej z praktickej vstupnej chodby z prvou z dvoch toaliet a priestorom na veľkú vstavanú skriňu. Aj keby ste mali návśtevu, tak svoje súkromie, respektíve nočnú časť, nemusia navštíviť nakoľko je rozumne oddelená. V druhej časti domu teda nájdete celkom 3 spálne, ďalšiu samostatnú toaletu, technickú miestnosť s vykurovacím telesom a miestom pre práčku a sušičku a v neposlednom rade obrovskú kúpelňu pre sprchový kút a vaňu. Dobré nie?

Nie tak samozrejmosťou v novo zastavaných lokalitách je občianska vybavenosť. Tu je zásobená dostatočne, viacerými obchodmi, lekárom, poštou, záhradníctvom. Je tu aj kostol a množstvo nových detských ihrísk. Lokalita je obývaná mladými a modernými rodinami, ktoré ťažia aj z okolitej prírody. Dostatok cyklotrás (cyklochodník Bernolákovo, ktorý sa tiahne popri potoku), ich každý víkend vytiahne aj s deťmi na prechádzku alebo cyklo-turistiku. Ešte váhate?

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

Rok kolaudácie
Áno
Nie
Výťah
150
Zateplenie
Okná
Energetický certifikát
Na pozemku
Voda
Plyn
Na pozemku
Elektrina
Na pozemku
Iné vykurovanie
m2
Terasa
Zastavaná plocha
130
m2
Vonkajšie státie
Parkovanie

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Bernolákovo

Preskúmať

Spýtajte sa

Ľubica Diničová

Realitný maklér
O mne

Neexistuje žiadny limit, ktorý by určil, akým dobrým sa môžeme stať. Každý maklér má potenciál stať sa excelentným maklérom počas svojej kariéry. Ja chcem byť takou pre Vás - pre ľudí.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by Vás zaujímať

Voľný
|

Bývajte pri jazere v Hrubej Borši len 10 minút od Senca a diaľnice D2.

Hrubá Borša
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
113000
4 izbový
96.47
m2
275
m2
Predaný
|

Vyskladajte si novostavbu inteligentného rodinného domu podľa seba. Dom D2

Miloslavov - časť Miloslavov
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
4 izbový
135
m2
616
m2
Voľný
|

Vyskladajte si novostavbu inteligentného rodinného domu podľa seba. Dom D4

Miloslavov - časť Miloslavov
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
219000
5 izbový
135
m2
748
m2