No items found.
No items found.

Novostavba s terasou na streche, tak tu by sa nám páčilo

1.

Bernolákovo je obľúbenou a vyhľadávanou lokalitou. Preto si neustále vytvára novú ponuku moderných novostavieb.

2.

Staviteľ tohto dvojdomu využil veľmi nápadito rovnú strechu na vytvoril tu priestor pre zelenú strechu v kombinácii s terasou a schodiskom.

3.

Rodinný dom sa nachádza neďaleko jazera Štrkovka. Z polohy benefituje aj rýchle napojenie na Seneckú cestu do Bratislavy.

Cena nájmu

145750

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

145750€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
4 izbový
podlažia:
1
105
m2
m2
balkón nie
Terasa
m2
Pozemok
273
m2
Nezariadený
Novostavba

Poznámka makléra

Na trhu je pomerne veľa novostavieb jedno podlažných rodinných domov, no drvivá väčšina je postavená za účelom ďalšieho predaja a za použitia dostupnejších materiálov finančne výhodných pre developera. V tomto prípade však staviteľ v dvojdome aj ostáva bývať a tak dbal na to, aby jeho domov pretrval bez závad čo najdlhšie.

Obvodové steny tejto stavby sú postavené z tehly o hrúbke 30cm a ditalatačnou medzerou medzi susedmi 25mm (to znamená, že od suseda Vás nedelí len Vaša vlastná stena ale k tomu ešte aj medzera), napriek tomu, že dom sa navonok javí ako jedna stavba. Oddelenie stavieb si všimnete aj na rovnej a pochôdznej streche s technológiou Fatrafol, ktoré sú oddelené múrikmi. Práve strecha bude pri tejto cene hlavným lákadlom.

Na streche sa ponúka na vzor suseda realizácia zelenej strechy v kombinácii s terasou a posedením. Umiestnite si sem gril, lehátko, alebo čokoľvek pri čom vo voľnom čase radi relaxujete. Máte tu dokonalé súkromie a pohodlné schodisko schované na južnej strane stavby.

Kvalitu materiálov vidno aj v interiéri v podobe hladkých bielych omietok, izolačného 3 sklad pri oknách od značky Salamander ale aj na vykurovacom telese, ktorým je plynový kondezačný kotol Wiesman.

Okrem toho, dom disponuje predprípravou na exteríerové žalúzie a klímu. Ak by sa nám teploty v lete každým rokom zvyšovali, Vy to dokonale zvládnete. V interiéri je predpríprava na inteligentnú domácnosť od spoločnosti iHome a pre termostat do každej izby. Internet a televíziu Vám bude poháňať optika od Tcom. Je to prosto moderná stavba bez kompromisov.

Dispozíciu tiež hodnotíme pozitívne. Centrom bude veľká denná časť v podobe obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou. Pristúpite do nej z praktickej vstupnej chodby z prvou z dvoch toaliet a priestorom na veľkú vstavanú skriňu. Aj keby ste mali návśtevu, tak svoje súkromie, respektíve nočnú časť, nemusia navštíviť nakoľko je rozumne oddelená. V druhej časti domu teda nájdete celkom 3 spálne, ďalšiu samostatnú toaletu, technickú miestnosť s vykurovacím telesom a miestom pre práčku a sušičku a v neposlednom rade obrovskú kúpelňu pre sprchový kút a vaňu. Dobré nie?

Nie tak samozrejmosťou v novo zastavaných lokalitách je občianska vybavenosť. Tu je zásobená dostatočne, viacerými obchodmi, lekárom, poštou, záhradníctvom. Je tu aj kostol a množstvo nových detských ihrísk. Lokalita je obývaná mladými a modernými rodinami, ktoré ťažia aj z okolitej prírody. Dostatok cyklotrás (cyklochodník Bernolákovo, ktorý sa tiahne popri potoku), ich každý víkend vytiahne aj s deťmi na prechádzku alebo cyklo-turistiku. Ešte váhate?

Rok kolaudácie
Výťah
Áno
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Plynový kotol
Pivnica
m2
Plyn
Na pozemku
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Mediátor
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Vonkajšie státie
No items found.
Aktivity
Cyklochodník popri potoku ponúka ideálne podmienky pre cyklistov či korčuliarov.
Potraviny
Veľký výber predajní - Billa, Lidl, Terno, Coop jednota, DM drogéria a iné.
Zdravotné služby
V obci sa nachádza lekáreň aj zdravotné stredisko so všeobecným lekárom pre deti aj dospelých.
Školy
Nachádza sa tu materská a základná škola. Okrem toho viaceré stredné školy.
Spojenie MHD
Z obce premávajú frekventované autobusové aj vlakové spoje do Bratislavy.
Vzdialenosť do centra
Bernolákovo sa nachádza len 18 km od centra Bratislavy a 10 km od centra Senca.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Bernolákovo

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.